To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Leonberger - forum
forum poświęcone psom rasy leonberger

wystawy 2009 - Warszawa 13.09.2009 - klubowa molosów...

McDzik - 2009-09-14, 00:31

Dodam, że Barry Cavis leonis zakończył dziś Mlodzieżowy Championat Polski - zrobiony w 3 wystawy, wszystkie obstawione w silnej konkurencji _04_ Także jestem dumna z Bambosza i Ewy, że tak super sobie radzą _04_ Jak narazie wszystkie plany wystawowe Baryłki zostają spelniane w 100% (tfu, tfu) :mrgreen: Dzięki za wstawienie jego fotek, tylko szkoda, że przy tabliczce z nr 3 sobie stanął :shock:

Zirmy siostra wygrała klasę, brawa :aplaus:

Gratulacje pozostałym wygranym! :aplaus:

gingerheaven - 2009-09-14, 00:46

te tabliczki to sorki ale takie fotki mialam najladniejsze ,jak spojrzysz to duzo psow tak ma -niektore bez lokat stoja przy tabliczkach bo tabliczki staly caly czas :roll:
Gratulacje dla Barriego -piekny pies :oklask:

SISQO - 2009-09-14, 02:45

26-27 we Wrocławiu odbędzie się XVII Międzynarodowa Wystawa Psów... Czy ktos z Was tam bedzie ? :si:
McDzik - 2009-09-14, 08:01

gingerheaven napisał/a:
te tabliczki to sorki ale takie fotki mialam najladniejsze ,jak spojrzysz to duzo psow tak ma -niektore bez lokat stoja przy tabliczkach bo tabliczki staly caly czas :roll:
Gratulacje dla Barriego -piekny pies :oklask:

Zauważyłam i domyśliłam się, no trudno. A potem przy tych tabliczkach przynajmniej ustawiali do zdjęcia czy tylko tak stały i przeszkadzały cały czas?
Jak ustawiali-to ma ktoś jakieś foto?

Cytat:
26-27 we Wrocławiu odbędzie się XVII Międzynarodowa Wystawa Psów... Czy ktos z Was tam bedzie ?

CHINOOK78 -to nie odpowiedni wątek na takie pytanie :-P każda wystawa ma swój osobny.

Nika - 2009-09-14, 08:37

Gratulki dla zwycięzców :oklask: :oklask: :oklask:
arselina - 2009-09-14, 10:36

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców :oklask: :oklask: :oklask:
gingerheaven - 2009-09-14, 10:40

Mcdzik,poszukam-ja te foty wybieralam na szybko jakie wydaly mi sie najlepsze,wiem ze jeszcze inni focili wiec na pewno cos sie znajdzie ;-)
gingerheaven - 2009-09-14, 12:31

tu Barry na pierwszej lokacie ,w tle Adler

suki posrednia:
Audrey Caniston

Ines F.Bora z Miloticek

Orange Robin Lwia Gora

Zwinga Cavis Leonis

gingerheaven - 2009-09-14, 12:34

suki otwarta:
red Hot chili Pepper Ligocka Wataha

Arwena Bertusowy Gaj

gingerheaven - 2009-09-14, 12:40

championki
Aphrodite Member of Leogang

Wena Wesola od Warsa i Sawy

I foty z wyboru BOB
Lord raz jeszcze

Lord i Birma ktora probuje poznac zwyciezce :-D

i sama Birma

danuta - 2009-09-14, 12:56

no dzieki za fotorelacje :-D
na jednej focie jest Birma i Lord i chciałam zapytac czy Birma az tak przerosnieta :cry: bo wyglada jakby byli jednakowego wzrostu ....

GRATULACJE DLA RUDYCH!!!!!!!!!!!!!!!! _kwiatek_
I jeszcze takie moje spostrzezenie.....moze mylne.... suki mamy w Polsce chyba ładniejsze :chmmm:

gingerheaven - 2009-09-14, 13:03

Khaira twierdzi ze Birma ma 73 cm,na moje oko ma ciut wiecej ale w standarcie sie miesci 8-) .
Tez mysle ze suki mamy na duzo lepszym poziomie ,psow malo fajnych :cry: .Moze to kwestia handlingu -suki sa zdecydowanie lepiej prezentowane :-)

danuta - 2009-09-14, 14:19

gingerheaven napisał/a:
Khaira twierdzi ze Birma ma 73 cm,na moje oko ma ciut wiecej ale w standarcie sie miesci 8-) .

acha.. :mrgreen: ..to super.. :mrgreen:

Psia Psota - 2009-09-14, 20:06

My też dorzucimy kilka zdjęć. Katalogiem nie dysponujemy więc za wszelkie pomyłki w imionach z góry przepraszamy.
Bard

Adler

Baldur

Barry

Ras Alfague

Artus

Pies z klasy otwartej (imienia nie znamy)

Oskar

Lord

Sunia z klasy szczeniąt

Brenda

Birma

Bajka

Halima

Semiramida

Semiramida i Lady Enya

Reszty psów zdjęć nie mamy bo pojechaliśmy do domu na spacer z Baldurem i Amigiem.

McDzik - 2009-09-14, 20:39

Super fotki _04_ http://i321.photobucket.c...a2/DSC09993.jpg - to jest słodkie, jak leży z pucharkiem _04_ mogę obydwa umieścić na stronce?