informacje na stronach hodowców-prawdziwe czy nie??

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

informacje na stronach hodowców-prawdziwe czy nie??

Post autor: gingerheaven »

Nie chce wywolywac kolejnej burzy na forum,jednak czasem trzeba poruszac trudniejsze tematy-a wedrujac dzis po stronach polskich hodowli natrafilam na informacje o miocie,no i super ,tatus zagraniczny,utytulowany ale .....pod nim podany wynik na dysplazje niezgodny z prawda-HD/A a ma 1/2 co jest odpowienikiem HD B/C .
Wierze i chce wierzyc ,iz jest to tylko zwykla pomylka -ja tez je czasem popelniam przy robieniu swojej strony ,natomiast owa pomylka wprowadza w blad przyszlych wlascicieli owych szczeniat ....
link
Pewnie znowu dostane po nosie ze wkladam nos w nie swoje sprawy ,ale trudno :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Tak,tez to zauwazyłam,zreszta wczesniej nawet w ogloszeniach na Allegro było to tak pieknie napisane-przebadany w kierunku dysplazji-wolny :-( po zgłoszeniu uwagi zmieniono tekst na -przebadany w kierunku dysplazji.........uwazam to za skandal i nic dziwnego,ze pózniej o hodowcach krążą tak mało pochlebne opinie.W koncu jak sie spodziewali,ze moze wyjsc jakis niespotykanie cudowny miot po tej parze,to zrozumiem wszystko,ale i tak nalezałoby napisac prawde o psie,bo pomimo,ze jest utytuowany i piekny dał rózne mioty,o których mozna poczytac na stronie www.leonberger.cz


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

http://enssonbohemia.cz/index.php?optio ... 6&Itemid=9

wklejam link-pod wymienionymi tytuami jest napisane jego HD


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

należy wierzyc iż to tylko nieświadomy błąd. jeśli jednak celowy to niczym nie rózni sie od kłamstw ktore wciskaja pseudohodowcy. jak później dziwic sie że przeciętny Kowalski nie widzi różnicy miedzy psem z kartonu na placu a psem z legalnej hodowli?


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

a czy ktoś juz pisał w tej sprawie do właścicielki hodowli? bo jeśli nie, to może jest to pierwszy krok, który należy uczynić


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

sprawa byla zgloszona na gratce i ogloszenie bylo zmodyfikowane.....


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

ale skoro na stronie hodowli nadal widnieje oszukane info, to widocznie pani uznała, że juz wszystko , co należało "pozamiatała"


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

albo nie ma czasu na zmiane strony..
Danuta dawala linka ale nie docelowego-ja daje dokladny link,jest spis kilku miotow darlinga z wymienionymi wadami ktore dawal i za co zostal wykluczony z klubu 8-)
link
jeden miot czysty bez wad,oby kolejny byl taki :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Ja w ogóle nie potrafię odczytać tego co tam Daga pisze :-P Mało po czesku rozumiem - może jakieś tłumaczenie dało by się krótkie zrobić? :oops:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja tylko wiem ze kryptochid to wnetr,cos tam z zebami tez bylo a moze Sava nam dokladnie przetlumaczy lub Danuta bo reszty nie rozumiem,natomiast jest to podstrona czeskiego klubu z wykazem wad w kilku miotach,widac ze po darlingu jest ich sporo-notabene darling juz nie jest w czeskim klubie a morawskim,no ale to juz malo wazne :-) .Nie o psa mi sie rozchodzi i o wady jakie dawal,bo z inna suka moze ich nie dac przy lucie szczescia a pies jest piekny i daje piekne dzieci wiec krycia samego nie komentuje bo co mi do tego ....Chodzi mi tylko o info na stronie hodowli co do jego HD -niezgodne z wynikiem na jego stronie.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Dokladnie-[shadow=red]NIE CHODZI O PSA[/shadow]-chodzi o kłamstwo,o brak szacunku wobec nabyców,o celowe wprowadzanie ich w blad


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

a czy to się nie kwalifikuje do zgłoszenia do ZK?
chyba są w naszym związku jakieś procedury na kłamstwa?


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Na ZK nie liczyłabym w tej sprawie, powiedzą że badania HD nie są wymagane stąd nie zauważą problemu :roll:
To jedynie podpada pod świadome wprowadzenie w błąd nabywcy w celu uzyskania korzyści majatkowych czyli Kodeks Cywilny.


ODPOWIEDZ