CACIB Warszawa 2009
Moderator: Wroc_Luna
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Doświadczona..pff... taka że idę na luzie z każdym obcym psem, a z moim nerwy mnie jedzą jak tylko jakaś ważniejsza wystawa jest A nerwy zdecydowanie psują wszystko..gingerheaven pisze:wyluzuj to tylko wystawa i na gusta sedziego nie wplyniesz,jestes doswiadczona handlerka i wiesz ze nerwy moga tylko popsuc sprawe .Ja dam Eni handlerce chyba bo mnie nerwy biora jak ja musze na ringu ciagnac jak osla
A komu dajecie tak z czystej ciekawości ?
www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Spaniele tybetańskie & Handling
- gingerheaven
- super leomaniak
- Posty: 6616
- Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Najważniejsza jest pewna ręka, będzie dobrzegingerheaven pisze:znajomej Eli ktora wystawiala Agata w Szczecinie -wystawia psy od nastu lat i bardzo mi sie podobało jak sobie poradziła z Agatem-moze Eni z nia laskawie pobiegnie a nie bedzie sie ciagnac jak znudzona staruszka
A mi zmienili sędziego na Kosice
www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Spaniele tybetańskie & Handling
No tak nerwy psują wszystko. Pamiętam kilka lat temu jako taki większy dziecior dostałam do wystawiania leonkę bo mamcia się nie umiała sklonować. Jako niedoświadczona na wystawach podeszłam do tego na luzie i przywiozłam 2 pucharki z jednej wystawy w tym jeden z klubowej leonbergerów
Pozdrawiam Ola :)
-
- super leomaniak
- Posty: 1096
- Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
- Lokalizacja: Polska
- Kontakt:
Ola obydwa puchary byly z klubowki.Jeden za zwyciestwo rasy a drugi za zwyciestwo klubu.Bylo to 10 lat temu w 1999r tez Warszawa
Ostatnio zmieniony 2009-07-08, 17:30 przez Jola+leony, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- aktywny leomaniak
- Posty: 299
- Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
- Kontakt:
Wyników wszystkich nie znamy, ale wkleimy zdjęcia całej stawki + lokaty. A wyniki mamy nadzieję uzupełni reszta forumowiczów po zakończeniu balowania.
PSY
Klasa młodzieży:
1.BONO Psia Psota - nb
2.Liongate's DIAMOND - nb
3.RAS ALFAGUE Alfa Leonis - ocena doskonała, Zw.Młodzieży
4.RASTABAN Alfa Leonis - nb
Klasa pośrednia:
1.ARTUS Bertusowy Gaj - ocena bardzo dobra, lokata II
2. EARL DARIO JR vom Dreiburgerland - ocena bardzo dobra, lokata I
Klasa otwarta:
1.APOLLO Ginger Heaven - lokata V
2.BRADOR z Sętala - lokata II
3.Liongate's AGASI - lokata I, ocena doskonała, NDPwR, CACIB, BOB
4.RED WINE Ligocka Wataha - lokata IV
Klasa championów:
1.HERKULES Lowe vom Blumengarten - ocena doskonała, res.CACIB
PSY
Klasa młodzieży:
1.BONO Psia Psota - nb
2.Liongate's DIAMOND - nb
3.RAS ALFAGUE Alfa Leonis - ocena doskonała, Zw.Młodzieży
4.RASTABAN Alfa Leonis - nb
Klasa pośrednia:
1.ARTUS Bertusowy Gaj - ocena bardzo dobra, lokata II
2. EARL DARIO JR vom Dreiburgerland - ocena bardzo dobra, lokata I
Klasa otwarta:
1.APOLLO Ginger Heaven - lokata V
2.BRADOR z Sętala - lokata II
3.Liongate's AGASI - lokata I, ocena doskonała, NDPwR, CACIB, BOB
4.RED WINE Ligocka Wataha - lokata IV
Klasa championów:
1.HERKULES Lowe vom Blumengarten - ocena doskonała, res.CACIB
-
- aktywny leomaniak
- Posty: 299
- Rejestracja: 2007-11-14, 10:33
- Kontakt:
SUKI:
Klasa szczeniąt
1.COOL DIAMOND Ginger Heaven - lokata I
2.COOL ENIGMA Ginger Heaven - lokata II
Klasa młodzieży:
1.BIRMA Zielona Cieszynianka - lokata II
2.BRENA Cavis Leonis - lokata III
3.BUNIA Zielona Cieszynianka - nb
4.ROSAMUNDA Alfa Leonis - lokata I,ocena doskonała, Zw.Młodzieży
Klasa pośrednia:
1.ARWENA Bertusowy Gaj - lokata III
2.AUDREY Caniston - lokata II
3.ELZA Herbu Lwia Łapa - lokata I, ocena doskonała, CWC, res.CACIB
Klasa otwarta:
1.Berljon SCELTA PER LEO AUREUS - ocena doskonała, lokata III
2.KARLA z Jaworowego Lasu - nb
3.OTYLIA Ligocka Wataha - ocena doskonała, lokata II
4.SAMBA Zielona Cieszynianka - ocena doskonała, lokata I, CWC
Klasa championów:
1.APHRODITE Member of the Leogang - lokata II
2.ENIGMA du Plateau Bavarois - lokata I, ocena doskonała, CWC, CACIB, NDSwR
3.HOLLY Lowe vom Blumengarten - lokata III
Klasa szczeniąt
1.COOL DIAMOND Ginger Heaven - lokata I
2.COOL ENIGMA Ginger Heaven - lokata II
Klasa młodzieży:
1.BIRMA Zielona Cieszynianka - lokata II
2.BRENA Cavis Leonis - lokata III
3.BUNIA Zielona Cieszynianka - nb
4.ROSAMUNDA Alfa Leonis - lokata I,ocena doskonała, Zw.Młodzieży
Klasa pośrednia:
1.ARWENA Bertusowy Gaj - lokata III
2.AUDREY Caniston - lokata II
3.ELZA Herbu Lwia Łapa - lokata I, ocena doskonała, CWC, res.CACIB
Klasa otwarta:
1.Berljon SCELTA PER LEO AUREUS - ocena doskonała, lokata III
2.KARLA z Jaworowego Lasu - nb
3.OTYLIA Ligocka Wataha - ocena doskonała, lokata II
4.SAMBA Zielona Cieszynianka - ocena doskonała, lokata I, CWC
Klasa championów:
1.APHRODITE Member of the Leogang - lokata II
2.ENIGMA du Plateau Bavarois - lokata I, ocena doskonała, CWC, CACIB, NDSwR
3.HOLLY Lowe vom Blumengarten - lokata III