Gdynia (Sopot) krajowa, 19.07.09

Moderator: Wroc_Luna

alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Z charakteru też......różni go tylko to ,że jest jaśniejszy delkiatnie niższy i ma pięknie skontowane tylne kończyny dobrze ustawione to ma po mamusi , ale poza tym jak ktoś by mi przysłał jego zdjęcie i powiedział że widział tego psa w chinach to lecę tam .


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

alvaro pisze:Z charakteru też......różni go tylko to ,że jest jaśniejszy delkiatnie niższy i ma pięknie skontowane tylne kończyny dobrze ustawione to ma po mamusi , ale poza tym jak ktoś by mi przysłał jego zdjęcie i powiedział że widział tego psa w chinach to lecę tam .
O to w kryciach chodzi, żeby dzieci były lepsze od rodziców, to świadczy o tym, że to skojarzenie służy rozwojowi rasy i jesteście dobrymi hodowcami (i właściciel suki i reproduktora). Piękny, wykapany synek tatusia, szkoda że lało i z wystawy brak zdjęć...

W nowym sączu też lało jak leony były, ale robilismy z wujkiem jego aparatem foty no i... przemoczył sie i przestał działać. :-/ ale potem się wysuszył i znów działa normalnie :roll:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

:upss: a ja myślałam,ze podpis "lord" to pomyłka....myslałam,ze Alvi sie odnalazł :upss: :-( piękne psy!


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

z dogomanii autorstwa Onomato-Peja :
Obrazek
Obrazek
Obrazek


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ