Skakanie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
sara64
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2009-06-27, 12:53
Lokalizacja: Górki Wielkie

Skakanie

Post autor: sara64 »

Mam takie pytanko.Kiedy ktoś do nas przyjeżdza to Sara tak bardzo się cieszy że zaczyna skakać.Nawet jak ja z mamą przyjeżdzam do domu to Sara też skacze.Tylko nie skacze na mojego tate.Kiedyś tak na mnie skoczyła że mnie przewróciła.Mówimy nie wolno,fee..Ale ona tak robi swoje.Niech mi ktoś poradzi jak ją tego oduczyć.Bardzo prosze.


iga Dudek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

tu chyba bylo o tym juz napisane-notabene to chyba jest wpisane w rase bo z kazdym to przerabiam do dzis ale to jak sa grupa i jeden nie opanuje radochy to reszta dolacza :-? .generalnie ja psy ignoruje i skakanie -odwracam sie plecami i zakladam reke na reke i tak stoje-na poczatku mialam psy na plecach,potem zauwazyly ze to nie daje efektu i na mnie nie skacza :roll: no jeden skacze ale on jest z odzysku i nic na niego nie dziala :lol: ;-) mysle ze pare osob cos tu dopowie ,mamy tu "szpecow" od pracy z psem ale pogrzeb na forum bo bylo o tym pisane ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Mówisz ze odwracanie się dało efekt ? Ja jak nie wchodzę z siatkami (do ktorych wsadza łeb) to też czasem mam go na plecach. Choć fakt ze ostatnio coraz rzadziej, moze z powodu upalow albo dlatego ze czesto go olewam (na tyle na ile to mozlwie), rozpakuje się itp itd a dopiero pozniej sie z nim przywitam. Tak sobie teraz msylę ze moze mu przechodzi to skakanie....jutro sprawdzę bo nie pamietam :mrgreen:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

yack pisze:(do ktorych wsadza łeb)
Bunica też wsadza pyszczek do siatek _04_
A skacze tylko jak wracam z dłuższej podróży, wtedy jeszcze szczeka i obrażona idzie gdzieś w kąt by po chwili powrócić po głaskanie :lol:


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

ach ten objaw wielkiego szczęścia :mrgreen: skakała i Luna a i Indiemu dalej się zdarza :-?
my znaleźliśmy sposób na nasze leosie :oduczyliśmy(/lub -amy )tak: wchodząc mówimy komendę "siad" mając coś dobrego w ręce, w późniejszym okresie wystarczy już komenda. Przy braku posłuchu ignorujemy radość i nie ruszamy się i nic nie mówimy - totalna cisza.
Oczywiście radość bywa nieraz tak wielka, że czasem zapominają się i podskakują jak piłki by dać "buziaka" :lol: a i moim rodzicom i znajomym Indek zrobił "pagony" na powitanie.
Zaglądanie w siatki powinno być chyba wpisane w rasę :mrgreen: a moja mama tak przyzwyczaiła rudzielce (ma zawsze coś w torebce dla nich) , że każdej kobiecie teraz rewidują torebki na wejsciu- normalnie obciach :oops:
Grażka
Ostatnio zmieniony 2009-08-12, 13:43 przez Wroc_Luna, łącznie zmieniany 1 raz.


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

mi kiedyś po konfrontacji Artusa z siatką zakupową zostały same uszy w garści - to był moment i jedno naciśnięcie kufy - teraz mam taką mocną płócienną i zawieszam na ramieniu :hyper:


Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Ja próbowałam deptać po łapach ale nic nie dało. Nauczyłam je pokazując ręką, jak do komendy waruj., nawet słuchają :roll:


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Az mi wstyd :oops: ,bo u mnie nawet niepelnosprawny dziadek Archibald skacze :-P


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:lol: a ja rycze NIE!!!!!!!! i nie skacza,ale nosy do siatek wkładaja :-( bo czuja,ze tam jest cos dla nich i tez mi czasem zostaja w rece tylko uszy od siatek :mrgreen:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

oj z tymi siatkami to prawda.U mnie bajce ostatnio odbilo i znowu skacze a juz ja oduczylam :-? dzis ja mialam na plecach :evil: :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
sara64
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 2009-06-27, 12:53
Lokalizacja: Górki Wielkie

Post autor: sara64 »

Bardzo wszystkim dziękuję.Spróbuję ją tego skakania oduczyć.A z tym zaglądaniem do siatek to Sara też zagląda i nie tylko Sara bo mój drugi pies Goldi też zagląda.Kiedyś to nawet z reklamówki paczkę parówek wyciągneły i całą zjadły.


iga Dudek
ODPOWIEDZ