DEJLA - Costa De La Wilcza

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

mojej pierwszej psinie wiązaliśmy sznurkiem kość do balustrady, żeby nie tłuściła dywanu, na początku przez jakiś czas przegryzała sznurek i wnosiła kość pod stół na dywan-oczywiście. Po jakimś czasie, gdy dostawała kość sama biegła do balustrady - nie ma jak to odruch o pawłowa :hahah: Ale leony są chyba wybitnie kombinującymi psami i z nimi nie ma tak łatwo, kilka dni temu moja najstarsza sucz podeszła do mnie z błaganiem (trącając mnie natrętnie nosem) żebym zabrała jej już prawie dorosłe dzieciaki z kanapy, bo ona na zajętą kanapę nie wchodzi... w końcu zrezygnowana podeszła do drzwi tarasowych i zaczęła stukać w szybę, że chce wyjść na dwór, gdy ruszyłam klamką, młode zerwały się z kanapy, w tym samym momencie moja inteligentna, przebiegła sucz - w tył zwrot i na kanapę


Awatar użytkownika
xrayarth
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 2009-10-19, 21:12
Lokalizacja: Wilcza, Slaskie

Post autor: xrayarth »

Tak sie sklada, ze dzisiaj po raz pierwszy od prawie miesiaca musialem wyjechac na okolo 7 godz. i pies pozostal sam w domu (oczywiscie na posesji).....to co sie dzialo po moim powrocie nie da sie ujac slowami......to byl wrecz skowyt :hyper: _hopa_ , mycie calej glowy _11_ :roll: , ......i tylko czekalem, az zacznie mowic :hyper: :yoow: . Mialem rozne psy, ale takich powitan nigdy :dizzy: :roll: .
Ostatnio zmieniony 2009-11-02, 23:30 przez xrayarth, łącznie zmieniany 1 raz.


DEJLA - Nasza Duma
Rosne, rosne i konca nie widac )))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:hahah: A to ci spryciara :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Tak leony witaja :lol: pomysl jak cale stado wita jak to bywa :dizzy: :hahah:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
xrayarth
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 2009-10-19, 21:12
Lokalizacja: Wilcza, Slaskie

Post autor: xrayarth »

Jak bym mial cale stadko to pewnie bym sie przebieral przed wyjsciem z samochodu :roll: :roll: :roll: :mrgreen:


DEJLA - Nasza Duma
Rosne, rosne i konca nie widac )))
ania_tomek
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 463
Rejestracja: 2008-10-16, 11:10
Lokalizacja: Warlubie, Kuj-Pom

Post autor: ania_tomek »

abrus pisze:le leony są chyba wybitnie kombinującymi psami i z nimi nie ma tak łatwo, kilka dni temu moja najstarsza sucz podeszła do mnie z błaganiem (trącając mnie natrętnie nosem) żebym zabrała jej już prawie dorosłe dzieciaki z kanapy, bo ona na zajętą kanapę nie wchodzi... w końcu zrezygnowana podeszła do drzwi tarasowych i zaczęła stukać w szybę, że chce wyjść na dwór, gdy ruszyłam klamką, młode zerwały się z kanapy, w tym samym momencie moja inteligentna, przebiegła sucz - w tył zwrot i na kanapę
cwana bestia :lol: a powitania leonów rzeczywiście bywają wylewne :mrgreen: ale najbardziej zawsze zaskoczeni są goście :lol:


ania&tomek
ODPOWIEDZ