Leonberger bez rodowodu

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Od pewnego czasu mam ochotę zadać państwu pewne pytanie. :chmmm: Mój pies wiedział kiedy wracam do domu, i to bez względu jakim samochodem przyjeżdżałem. Kiedyś sąsiadka (właścicielka wspaniałej syberianki) kiedy Rex dał koncert na moją cześc mówi do mnie, jak one to robią i skąd wiedzą. Sąsiadka ma firmę cateringową i nigdy nie wie kiedy wróci do domu. A jej syberianka wie! Mieliśmy z rexsem w miarę stałe pory spacerow. Czasem jednak miałem ochotę po prostu na odrobinę więcej ruchu i nim powziąłem tę myśl i zamieniłem ją w czyn, mój psiak już stał gotowy do wyjścia. Czasem wydawało mi się, że Rex wiecej rozumie i wie niż można by go podejrzewać. Wydaje mi się, ze psy obcując tak blisko z człowiekiem stały się bardzo silnymi empatami. Czy państwo poczynili podobne obserwacje ? Czy tylko za bardzo zżyłem się z moją psiną, i coś mi się tam wydawało ? :chmmm: ;-)


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Mysle ze to nieodpowiedni dzial i temat ,ale moje psy tez wiedza kiedy wroce do domu ..
A dzis szczekaly na nic -a ja poszukiwalam meza (swojego oczywiscie-ale to dluga historia,maly koszmar dzis przezylam) i myslalam ze to on wraca ale na dworzu byla zupelna cisza a psy w domu szczekaly podniecone wszystkie..Po 10 minutach maz wrocil :-D .One wiedza-ponadzmyslowo _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

gingerheaven pisze:Mysle ze to nieodpowiedni dzial
Ztymi działami jeszcze mi się myli. Zorientowałem się już po napisaniu. Następnym razem się poprawię. :oops: :oops: :oops:


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

U mnie to nie działa. Ja mam dosc glosny samochod i moj rozpoznaje bez problemu i zawsze jak juz jadę swoją ulica to widzę ze juz stoi przy plocie i czeka. Ale jak raz podjechałem samochodem mojej mamy to mial to w głębokim powazaniu i sobie lezal i dopiero jak wysiadlem z auta to do niego dotarło ze to jednak ja. Ale jest jeszcze młody więc to napewno dlatego :mrgreen:


Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

yack
coś w tym jest - ale chyba nie końca tak jak myślisz
mój Pyś też rozpoznaje samochody, sporo wcześniej niż je widać
ale też 'zrobił' się na koleżance. która u mnie często bywa
lubi ją i sygnalizował jak usłyszał jej samochód - ale jak zmieniła furę - po raz pierwszy jak podjechała nowym - wkurzył się jak na obcego
następnym razem - już zakumał :-D


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »



Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:evil:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ