Złośliwiec

tematy dotyczace zachowania,szkolen i problemow behawioralnych

Moderator: Wroc_Luna

Lechu
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 278
Rejestracja: 2009-12-06, 10:55
Lokalizacja: Stepnica

Post autor: Lechu »

Możesz spróbować dodać malutko tych mokrych najtańszych karm typu" Chappi, Pedigrre itp, pamiętaj aby nie przesadzać wystarczy że leoś poczuje zapach :mrgreen:


SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

tsode pisze:wg mnie karma wet powinna być stosowana tylko wtedy, jesli psiak ma dolegliwości
gingerheaven pisze:nie ma nic wspolnego z weterynaryjna dieta,vet size jest robiony za granica ,karma "bytowa" niby ten sam sklad ,inny kolor paczki ale robione w polsce...
Dokładnie jest tak jak napisała gingerheaven. Karma od weta jest orginala,produkowana we Francji. Na pewno jest roznica między tą od weta,a tą zamawianą przez internet...on ją rozróżnia już z daleka.


POZDRAWIAM...BEATA
Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »

gingerheaven pisze:Mariblue oni cos w tym royalu ostatnio pozmieniali ostro tylko nie pamietam co-u mojego weta byly ulotki tej karmy vetsize i juz babydoga nie bylo :roll: ale fakt ze ma byc to linia giant nie large
Te linki pod nazwami karm to z ich strony są... więc czyżby nieaktualna była :chmmm:
No, ale jeśli nawet nie ma babydoga, to na pewno linia nie zaczyna się od juniora, który jest dla psów w wieku od 8 m-cy :roll:


Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no wlasnie w vet size o ile dobrze kojarze to jest junior nawet dla baby ale moge sie mylic i tyczy sie to vet size nie tej bytowki :oops: mimo wszystko large i giant to roznica i leon oczywiscie musi byc na giant...


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

kasia i tomek pisze:Dziekuje. Poszedł pomagasek. Czy on może byc w przyszłości trzymany na dworze. Mam bardzo duże podwórko i chciałbym aby też pilnował naszego dumu jak juz bedzie mógł. No i kiedy mozna go już dac na dwór jak wogóle można?
wracajac do tego pytania to owszem leon moze byc na dworze ,ale pamietaj o jednym ze on potrzebuje towarzystwa czlowieka i jesli zapewnicie mu kilka godzin dziennie waszego czasu na spacery,zabawy to raczej moze byc ale jako typowy pies na dwor ze dacie jesc,poglaszczecie to raczej nie,jesli chcecie aby wasz pies byl szczesliwy ;-) .Leon to pies co lubi towarzyszyc czlowiekowi we wszystkim .....


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mariblue
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 366
Rejestracja: 2008-12-28, 18:01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)

Post autor: Mariblue »

gingerheaven pisze:no wlasnie w vet size o ile dobrze kojarze to jest junior nawet dla baby ale moge sie mylic i tyczy sie to vet size nie tej bytowki :oops: mimo wszystko large i giant to roznica i leon oczywiscie musi byc na giant...
Coś chyba jednak niedokładnie pamiętasz ;-)
Daję link do sklepu royala, Vet Size Nutrition też ma Giant Babydog :)
http://royal-canin-shop.com/


Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

SISQO pisze:
tsode pisze:wg mnie karma wet powinna być stosowana tylko wtedy, jesli psiak ma dolegliwości
gingerheaven pisze:nie ma nic wspolnego z weterynaryjna dieta,vet size jest robiony za granica ,karma "bytowa" niby ten sam sklad ,inny kolor paczki ale robione w polsce...
Dokładnie jest tak jak napisała gingerheaven. Karma od weta jest orginala,produkowana we Francji. Na pewno jest roznica między tą od weta,a tą zamawianą przez internet...on ją rozróżnia już z daleka.

ale ja zamawiam przez internet.. u wet'a
ta karma ma zupełnie inny zapach / o smaku sie nie wypowiem :mrgreen: /
i Pyś o tym świetnie wie :lol:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Tak,ja tez zamawialam w internecie i byl czas ze w telekarmie mieli vetsize i normalny royal-ja tym karmilam miot C,potem przestala byc dostepna i zamowilam ten zwykly i mordy nie chcialy tego jesc :-) _ow_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ