Katowice 2010

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Ja tylko dodam, że zauważyłam brak przemyślenia decyzji, brak wizji wyborze psa. Bo np w kl. pośredniej wygrywa tłusta kula, przy psie który jest pięknie zbudowany, masywny ładniej proporcji ciała. Później w kl. championów wygrywa znów tłusta kula aby później wygrał poprawny pies. Gdzie sens i logika??????????????????????????????????????
W kl. championów na 4 lokacie stanął pies który okropnie kulał i dostał ocenę doskonałą- jak to ma się do psów które dostały taką samą ocenę a nie kulały????????????????????????


bercik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 2009-10-26, 10:47
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: bercik »

To fakt!
Sam widziałem kulawiznę przedniej lewej łapy......


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Parys pisze:W kl. championów na 4 lokacie stanął pies który okropnie kulał i dostał ocenę doskonałą- jak to ma się do psów które dostały taką samą ocenę a nie kulały????????????????????????
I jak sie to ma do oceny psow ktore nie kulaly ,np taki Artus :shock: za co bdb skoro gorsze psy doskonale dostaly ??I na co to macanie??Bo ja rozumiem sens macania i obserwacji ruchu gdy sa skutki :-D .I mozna nie byc na wystawie ale skoro tyle osob widzialo co widzialo i ma sie relacje wielu osob to opinie mozna sobie wyrobic :-) .A ze na dodatek ja nie mam powodu do skarg bo nie wystawialam a jedyny pies z moim przydomkiem zajal dosc wysoka lokate na tej wystawie w swojej stawce to chyba nie powinnam narzekac :lol: :shock:
I tak zupelnie w nawiasie brawa dla Vegi ale to zadna nowosc dla szczeniaka leonbergera aby zniosl macanie sedziego dzielnie-wiekszosc leosi w tym wieku to odwazne ciekawskie szczenieta i bardzo fajnie ze weszla klasa baby -maluszki sie oswoja z wystawami _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Kilka zdjęć Samsona z wystawy. Debiut mojego męża. Samson był ogromnie zdziwiony dlaczego pańcia go nie wystawia?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

akurat macanie po jąderkach mojemu Samsonowi nie przeszkadza on to uwielbia :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2010-03-31, 09:25 przez Parys, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ta ostatnia fota debesciarska :lol: jakby nie tylko macal ale i ogladal te jadra :haha:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

gingerheaven pisze: np taki Artus :shock: za co bdb
może za krzywe jądra :hahah:

a poważnie - on teraz wygląda okropnie jak kostucha z za dużą głową - przeraźliwie chudy po cieczkach , które mamy ostatnio co dwa miesiące w domu i po zatruciu wątrobą wieprzową, którą moja mama dokarmiała go obficie przez kilka dni - "w dobrej wierze" :wall:...i łysy
w zasadzie to miał nie jechać na tą wystawę z powodu euforii nad dniami płodnymi Abysi, bałam się, że znowu coś wywinie, ale wyszło na to, że on ma swojego jednego głównego wroga na wystawach - ... w końcu pojechał bo miał zupełnie inną misję do spełnienia, w której początkowym etapie doskonale się sprawdził :mrgreen:


ODPOWIEDZ