Krajowa Wystawa w Częstochowie 18-04-2010

Moderator: Wroc_Luna

Nika
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 453
Rejestracja: 2009-03-28, 00:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Nika »

:oklask: :oklask: :oklask:


Pozdrawiam Ola :)
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: SISQO »

:oklask: :oklask:


POZDRAWIAM...BEATA
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Gratulacje :aplaus:
Dodam ze jeszcze Birra Zielona Cieszynianka CWC w klasie otwartej lokata I/3 :uaua:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

gingerheaven pisze:Gratulacje :aplaus:
Dodam ze jeszcze Birra Zielona Cieszynianka CWC w klasie otwartej lokata I/3 :uaua:
:uaua: brawo Birra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rotflik: gdzies tam ktos wstawiał juz wyniki :rotflik: i widze,ze CWC zielonej Cieszynianki nie przeszlo przez usta :rotflik: :rotflik: :rotflik: :rotflik:
Tym bardziej brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

:aplaus: :aplaus: :aplaus:
Tym bardziej Danusiu!
:smoke:


grareg
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-12-03, 20:12
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Post autor: grareg »

danuta pisze:
gingerheaven pisze:Gratulacje :aplaus:
Dodam ze jeszcze Birra Zielona Cieszynianka CWC w klasie otwartej lokata I/3 :uaua:
:uaua: brawo Birra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:rotflik: gdzies tam ktos wstawiał juz wyniki :rotflik: i widze,ze CWC zielonej Cieszynianki nie przeszlo przez usta :rotflik: :rotflik: :rotflik: :rotflik:
Tym bardziej brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jeśli Ci chodzi o te wyniki na forum od Ewy to przeczytaj je sobie jeszcze raz :shock:
wyniki pisałam ja i chyba wiem czy napisałam CWC czy nie

klasa otwarta
BIRRA Zielona Cieszynianka - lok. I, CWC
HANA Asa Ricany - lok. II
lok III nie znam bo też były jeszcze 2 suki z tego 1 nieobecna


grareg
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-12-03, 20:12
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Post autor: grareg »

dodam że wyniki wyniki skopiowałam z drugiego forum i nic nie dopisywałam


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:rotflik: :rotflik: :rotflik: co mnie obchodzi forum Ewy????????????I jak tam wstawiłas wyniki to tam siedz i sobie je ogladaj no i napawaj......w koncu Ci sie nalezy chocby za wytrwałosc:rotflik: :rotflik: :rotflik:
I jest miedzy nami taka róznica,ze ja nie mam potrzeby "szpiegowac" co na jakim forum sie dzieje :rotflik: :rotflik: :rotflik: .....mnie interesuje Tu i teraz :rotflik:
I niestety tak to jest jak sie lata z forum na forum :lol: i szuka tego co gdzie ktos pierdnąl :lol: i na dodatek szuka dziury w całym,biorac do siebie nawet jesli by ktos o kozie pisal............zreszta to juz nie pierwszy raz :lol:
I nie zaczepiaj mnie i sie w koncu odczep i nie rób z siebie....xxxxx....,bo wystarczy,ze raz juz zrobiłas


grareg
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-12-03, 20:12
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Post autor: grareg »

Różnica w tej wytrwałości jest taka że ja ze swoją suką mam już 3 Championaty rozpoczęte i na zagranicznych wystawach nie dostaje po dupie jak twój piękniś gdzie by nie brak konkurencji w klasie to nie masz ani jednego CACa z Czech.

A jak sama wyżej napisałaś " gdzies tam ktos wstawiał juz wyniki" - naucz sie czytać ze zrozumieniem.
I nikt wcześniej oprócz mnie nie wstawiał na żadnym innym forum tym bardziej na WASZYM wyników Birry


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

grareg pisze:Różnica w tej wytrwałości jest taka że ja ze swoją suką mam już 3 Championaty rozpoczęte i na zagranicznych wystawach nie dostaje po dupie jak twój piękniś gdzie by nie brak konkurencji w klasie to nie masz ani jednego CACa z Czech.

A jak sama wyżej napisałaś " gdzies tam ktos wstawiał juz wyniki" - naucz sie czytać ze zrozumieniem.
I nikt wcześniej oprócz mnie nie wstawiał na żadnym innym forum tym bardziej na WASZYM wyników Birry
:rotflik: :rotflik: smieszysz mnie i o ile pamietam nie przeszłysmy na TY,bo nie tego mam zwyczaju,by sie kumac z małolatami :rotflik: i nie zrobisz na mnie wrazenia tytułami swoich psów :lol: ,bo to akurat dla mnie nie tak wazne :lol: ........niczego nie musze nikomu udawadniac,bo mnie wystarczy,ze WIEM co mam,a tytuly tego nie zmienia :rotflik:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

I jeszcze Ci powiem,ze własnie o to chodzi,ze u nas nie pojawiły sie wyniki Birry,choc inne i owszem.....to raz....
dwa,to ciesze sie,ze znasz wyniki Odyna,bo jest to jednoznaczne,ze sie nim interesujesz :mrgreen:

dalej......nie wytykaj mi,ze nie ma caca z czech,bo na tym mi najmniej zalezy :-D

.....czy rozpoczete championaty Twojej suki,to tez ten mlodziezowy :rotflik: ,gdzie na 15 wystawach w młodziezy nie dałas rady go ukonczyc???????????????? :rotflik: .....podejrzewam,ze nie musze Ci liczyc na ilu wystawach byłam z Odynem,bo pewnie wiesz :rotflik: ,ale ma skonczone oba championaty,ale on nawet nie był w swoim zyciu na 15 wystawach :rotflik: tak jak Twoja suka w młodziezy,co i tak nic jej to nie dało :mrgreen:
.....dodatkowo swoje wyniki pies osiagnał w duzych stawkach........pisze o psie,bo o niego pewnie Ci sie rozchodzi :lol:
.......chyba znasz Julke??? :lol: Ona skonczyła oba Championaty na 7 wystawach,czyli byla w swoim zyciu na 8,bo 3 razy w mlodziezy ,co zaowocowało Championatem,4 wystawy dorosłe na których tez skonczyła Championat ,no i 8 wystawa w Katowicach,gdzie dostała nominacje do Crufta :lol:
taka jest R O Z N I C A miedzy naszymi psami :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 2010-05-22, 08:39 przez danuta, łącznie zmieniany 2 razy.


grareg
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2007-12-03, 20:12
Lokalizacja: Rydułtowy
Kontakt:

Post autor: grareg »

na 9-ciu wystawach bo reszta to zagraniczne na których byłam dla PRZYJEMNOŚCI i dalej tam będę jeździć dla atmosfery


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

grareg pisze:na 9-ciu wystawach bo reszta to zagraniczne na których byłam dla PRZYJEMNOŚCI i dalej tam będę jeździć dla atmosfery
.........no i zycze powodzenia,jezdzij ile chcesz jesli masz w tym przyjemnosc,rób co chcesz,bo mało mnie to obchodzi.9 ,czy 15 to i tak niewielka roznica,bo efekt sie liczy zreszta tez jest mi to zupełnie obojetne.....naprawde :-D Nigdy nigdzie Cie nie napadałam,wrecz chwaliłam np.Arniego,bo podoba sie mi jego głowa,choc wzrostu troche brakuje,ale mnie to akurat nie przeszkadza,suka nie w moim typie,jednak tez co mi do tego,wiec nie rozumiem skad ten wybuch złosci :mrgreen: i wez sie za siebie bo widze,ze masz zszargane nerwy :mrgreen:


ODPOWIEDZ