LINIENIE

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
SISQO
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 435
Rejestracja: 2009-09-01, 21:32
Lokalizacja: Oleśnica

LINIENIE

Post autor: SISQO »

Ja i Largo mamy problem od ok 3 dni. Largo,przechodzi teraz pierwsze linienie i do tej pory wszystko było ok,ale... Od 3 dni zaczął wylizywać sobie okolice jąder-sprawdzałam co się tam dzieje,ale nie było żadnych zmian. Dzisiaj,załamałam się... :cry: Znowu zaczął wylizywać,a przy tym czasami zapiszczeć. Skóra w okolicy jąder zrobiła się czerwona i sącząca :cry: i wylizał w tym miejscu sierść. Jestem załamana. Jutro pędzimy do weta ! Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim ? Nie wiem,czy jet jakiś problem z linieniem,czy jest to może jakieś 'przebiałkowanie' ? Raczej podejrzewam,że problem tkwi w karmie. Largo do tej pory był na Royal i fisch4dog i wszystko było dobrze,tylko ja...stara,mądra pańcia chcąc mu jeszcze ulepszyć,zmieniłam karmę na Orijen. Jest na niej od miesiąca. Przez te ponad 3 tyg było wszystko w porządku-kupy ok. Od miesięcy czytałam opinie o niej. No i spróbowałam...czuję,że przeprosimy Royal. :oops: Chyba lepiej trzymać się karmy,która służy psu,a nie wyszukiwać 'lepszych'. Mam nadzieję,że już po wizycie u weta będzie lepiej.


POZDRAWIAM...BEATA
ODPOWIEDZ