Źdźbło w oku

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Źdźbło w oku

Post autor: slawik »

Chyba wszystko muszę przejść :-/ Tym razem głupotka, ale dwa tygodnie leczenia. Dzisiaj rano Leo nie otwierał prawego oka. Jak to facet - nie da znać, że go boli - twardzielem trzeba być. Ale prawego oka nie otwiera, więc coś nie tak. Trzeba jechać do weta... Aneta jedzie, czeka godzinę w kolejce (babeszja szaleje) w końcu dostaje się do lekarza. Ten po zbadaniu mówi, że Leo musiał o coś walnąć i stąd problem. Ale na wszelki wypadek zaleca wizytę u okulisty. Ten zaś (mimo, że to duża klinika) przyjmuje od godz. 17. Aneta jedzie, okulista przyjmuje i po zbadaniu okazuje się, że źdźbło trawy tkwi w oku Leo. A przy okazji robi badanie gałki ocznej i okazuje się, że Leo ma za małe w niej ciśnienie (co jest zupełnie osobnym problemem). No nic, wszystko powinno być w porządku. Tyle, że jedno oko Leo świeci na niebiesko (bez żadnej przenośni), bo żeby zbadać rogówkę p. doktor musiała mu zakroplić jakiś specyfik.
Teraz przez dwa tygodnie musimy mu zakraplać trzy różne specyfiki.
Zgadnijcie co myślę o pierwszym weterynarzu, który nie zauważył ziarnka w oku ...

A swoją drogą ciekaw jestem co jeszcze mnie spotka. Leo miał już rozcinane jelita (bo wpierd... piłkę koszykową), przechodziliśmy babeszję (w każdej godzinie zastanawiając się czy przeżyje) ...


Sławek i Leo vel Satir
Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Zapomniałem o drobnym szczególe. Aneta jeździ Hyundaiem i10. To naprawdę mały samochód, ale Leo jakoś się w nim mieści. Parkuje przed kliniką i wypuszcza bydlaka. W tym samym momencie parkuje obok niej gigantyczny truck, z którego pan wyprowadza ... chihuahue (jeśli tak to się pisze). Zestawienie dość radosne :-D


Sławek i Leo vel Satir
Awatar użytkownika
Parys
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1255
Rejestracja: 2007-11-20, 15:46
Lokalizacja: Frankfurt Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Parys »

Musicie pilnować tego oka i zakraplać według wskazań lekarza. Jeżeli oko będzie nadal niebieskie i nie będzie się zmieniać musicie szybko konsultować to z okulista i sprawdzać ciśnienie w gałce-ważna


ODPOWIEDZ