przemyslenia

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

przemyslenia

Post autor: Mosiek »

muszę.. hmmm.. chcę się z wami podzielić pewnym przemyśleniem - zacznę od początku - myślę, sobie czasem co by mieć jeszcze jednego psa -niestety nie leosia - bo mieszkanie ale małego - cotton lub hawańczyk mi chodzi po głowie od roku :) ale do rzeczy - czytając fora o rasie, szukając dobrej hodowli, dobrego miotu - ,że tak sie wyrażę - stwierdzam, że własiciele małych ras.... mówią jak matki małych dzieci .................. poważnie ... a jak ząbki myjecie?? , plameczki małe sie robią przy pysiu ....... co z futerkiem? jak dbacie?... czy wyobrażacie sobie takie teksty do Leosiów????? jak ząbki myjecie swoim leosiom? a co na kudełki? ... hmmmmm..... się uśmiałam okrutnie czytając te fora i będąc tu - poczułam się dorośle :)
Pozdrawiamy :)


Gosia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:lol: :lol: bo te wszystkie male kudlate to ozdobki i niestety ludzie czesto traktuja je jak ozdobki i zabawki a nie prawdziwe psy ,co niestety strasznie krzywdzi niektore z tych ras,zwlaszcza teriery ...


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

A i te "ozdóbki" mają częstokroć wspaniale charaktery i umiejetności. Wielu posiadaczy łagodnych olbrzymów posiada jako niejaką odskocznię drugiego, śmiesznego "malucha": Ania3-miasto westa (chociaż ta rasa to piekielnie twarde psy), Danuta suczkę bichona, ja też Wacika = bichona frise Te ostatnie rasy (i pokrewne hawańczykowi) pomimo wystrzyżonego, "pedalskiego" charakteru i koloru, mają częstokroć mocne i indywidualne cechy osobowości. Po prostu nie trzeba zagladać na fora, na których piszą tylko o psach jako zabawkach dla rozegzaltownych "pituś".
WACIK - pomimo swojego bardzo "pedalskiego" wyglądu - jest psem z mocnym, dominacyjnym, charakterem. Przy przysmakach potrafi odpędzić dobrotliwego Ramzesa; nawet się kiedyś pogryźli o pieszczoty mojej żony - wtedy Wacik intensywnie atakował 12 x większego Ramzesa. Nie wstydź się posiadania malucha "śmiesznej" - niby - rasy. Wacik też ma w sobie coś z charta - wystarczy popatrzeć na niego na spacerach...
Pomimo takiego wyglądu:
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
Obrazek[/img]
:smoke: [/b]


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Bo leonberger to prawdziwy pies a nie jakaś popierdółka :lol:

A tak serio to u nas nie ma takich zwrotów ? Napewno cośtam by się znalazło :-D


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

embe pisze:WACIK - pomimo swojego bardzo "pedalskiego" wyglądu
Ależ on słitaśny Obrazek
:mrgreen:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

No słitaśny mocno :mrgreen: , ja tam głowy za swoje posty nie tam, czy gdzieś nie pojawiła się "główka", "łapka" i takie tam.. "uszki", "oczki"-oj, nie dam sobie lewicy ( jako żem leworęczna :mrgreen: uciąć :-/

duży pies też wyzwala pokłady niuniuńkowania :lol: we mnie przynajmniej. małego psiaka w życiu nie miałam, tak jakoś nie ciągnie mnie :-?


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

yack pisze:
embe pisze:WACIK - pomimo swojego bardzo "pedalskiego" wyglądu
Ależ on słitaśny Obrazek
:mrgreen:
Yack, skąd dorwałeś tę ikonkę- no zajebista :mrgreen:


Magda i Esia
ODPOWIEDZ