Alergia i bakterie

Moderator: Wroc_Luna

Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

abrus pisze:Może warto by suczy podać Fatrogerminę - najlepiej tą w paście lub odpowiednik innego producenta, działa dość szybko i psy to chętnie jedzą.
_całus_ dzięki, od prawie trzech tygodni jedziemy na Fatrogerminie i BEZ PROBLEMÓW, qypy modelowe (istnieje coś takiego? :-> , Eśka zdrowa i zadowolona.
dzięki raz jeszcze, Abrus _hopa_
Ostatnio zmieniony 2011-09-06, 18:28 przez Echinacea, łącznie zmieniany 1 raz.


Magda i Esia
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

_hopa_


KINGA
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 275
Rejestracja: 2010-01-19, 09:24
Lokalizacja: duszniki wlkp

Post autor: KINGA »

Ostatnio trochę się zawiodłam na Purina. Kupiłam dla mojego psiora Purina dla ras olbrzymich ,zmieniam karmy dość często ze względu na alergie skórne Xenona i niestety od momentu jak ją podałam zaczął się strasznie drapać i wygryzać. Czy to wina karmy nie mam 100 % pewności ale zaczynam miec wątpliwości co do jakości tych karm.


XENON
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Mój pierwszy leonek ARCHIBALD zawsze sie drapał po karmach z kurczakiem chocby z najwyzszej półki była, może twój psiut ma podobnie ?
Sprawdzały nam sie karmy opisane jako jagnięcina z ryzem z tym że zawsze musiałam czytać skład czy przypadkiem producent czegos z kurczaka nie przemyca, karmy bezzbozowe na rybach lub czerwonym miesie.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Kochani: straszliwie jestem happy, bo po wielkich żalach, piskach i opisach, tudzież ożywionej korespondencji poza forum i Waszych radach, od ponad czterech miesięcy mamy spokój z biegunkami, krowińcami. Eśka wygląda super, do dziś dobrze nie wiem co i czy jedna rzecz zadecydowała o sukcesie ( matko, obym tylko nie przechwaliła...): zmiana i wybór jednej dobrej hypoalergicznej karmy, czas, odstawienie części mięs,gryzaków itd, leczenie u jednego weta a nie u "najlepszych specjalistów:, spokój, wiek Eśkowy?
dzięki raz jeszcze za wsparcie, kurcze, z żadnego sukcesu zawodowego tak się nie cieszyłam, jak z tego, że Eśka zdrowa _02_


Magda i Esia
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Super !!! Gratulacje _hopa_


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

tfu tfu,odpukać w niemalowane ,wyrwać kłak z czarnego kota ......i nie wiem co tam jeszcze ,oby tylko nie zapeszyć :lol:

czyli mówiąc prościej; NARESZCIE możecie odetchnąć _całus_ i oby tak dalej.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

dzięki:-)))) _hopa_


Magda i Esia
ODPOWIEDZ