B.... czemu nie grzmisz....

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

B.... czemu nie grzmisz....

Post autor: Mosiek »

http://allegro.pl/leonberger-szczenieta ... 00704.html
proszę..cudnie i za tysiaka... pies mi chyba skądś znany .. może ktoś ma lepsze oko... pies chyba z papierami i hodowlany .. tak mi się wydaję... nie chcę rzucać nazwy bo trochę laik jestem...
Ostatnio zmieniony 2012-11-23, 23:52 przez Mosiek, łącznie zmieniany 1 raz.


Gosia
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

i to cudo.. juz nie ważna jak " rasa"
HODOWLA NALEŻY DO ORGANIZACJI KYNOLOGICZNEJ PKMPR A RODOWODY RODZICÓW wywodzą sie na podstawie związku kynologicznego FCI oraz psy uczestniczą na wystawach NAJLEPSZEJ ORGANIZACI KYNOLOGICZNEJ I PRESTIŻOWEJ ZHPR w Polsce UWAGA ~POWSTAŁY NOWE ORGANIZACJE KYNOLOGICZNE ZE WZGLĘDU NA NOWĄ USTAWĘ O OCHRONIE ZWIERZĄT RODOWODY SĄ WYDAWANE BEZ POKOLENIA CO NIWECZY SENS I PRACE KYNOLOGI POLSKIEJ ORAZ POWSTAŁY ORGANIZACJE PODSZYWAJĄCE SIĘ POD NASZĄ NAZWĘ DODAJĄC SŁOWO W NAZWIE LUB UJMUJĄC SŁOWO . KAŻDY RODOWÓD POWINIEN MIEĆ WPIS PRZEZ SĘDZIGO DANEJ ORGANIZACJI O TYM CZY PIES POSIADA UPRAWNIENIA HODOWLANE ORAZ CZY MA ZALICZONE WYSTAWY ---OD STYCZNIA 2012 OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ SPRZEDARZY PSÓW BEZ RODOWODU .NASZE METRYCZKI SĄ ZABEZPIECZONE ZNAKIEM WODNYM.PKMPR .

.Odbiór .14.02. 2012r. z rodowodem.-rodowód jest prywatnym dokumentem a nie państwowym.Jest potwierdzeniem po jakich rodzicach jest dane szczenie.W wielu krajach tatuaże są nieuznawane przy wywozie więc dostosowując się do UNI EUROPEJSKIEJ KAŻDY SZCZENIAK POSIADA TATUAŻ I MIKRO CZIP KTÓRY JEST NIEMOŻNA PODROBIĆ. NIEMA DOPŁATY ZA CZIP .


Gosia
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Ja dolę rączki opadaja :cry:


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
ODPOWIEDZ