leonkowa sabina w łódzkim schronisku

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

leonkowa sabina w łódzkim schronisku

Post autor: Tula »

http://schronisko.doskomp.lodz.pl/
trzeba wpisac imię szukanego psa -Sabina lub numer 887

niestety nie spełniam warunków adopcji ale może ktoś się znajdzie.


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Kurcze,ale dlaczego napisali ''w typie owczarka kaukazkiego''
przecież wiadomo jak ludzie reagują na kaukazy-nikt jej nie adoptuje.Albo jakiś idiota zechce z niej zrobić stróża przy budzie na łańcuchu.

Chyba napisze do nich -przecież widać że jest w typie Leonbergera-albo ja głupia i się nie znam :chmmm:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

ja napisałam do nich maila ze to na99% nie kaukaz ale nie widać reakcji.nawet wysłalam zdjęcie swojej tuli ,która w tej chwili wygląda niemal ze identycznie jak sabina. podkreśliłam fakt ze to dwa różne charaktery. może jak ktoś jeszcze się odezwie w tej sprawie to zmienia...albo może trzeba napisać na adres podany pod psiakiem bo ja napisałam na ten ogólny do schroniska.


Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

wogóle to strasznie czekałam na opinie o tej suni bo Tula mieszka z moimi rodzicami a ja wyprowadziłam się.
mieszkam w domu z ogrodem i nie ma ze mna żadnych 4 łapek..niestety ogrodzenie nie spełnia wymogów. mam 1,5roczne dziecko a schroniskowa sabina nie miała raczej z nimi kontaktu.
boje się wziąć do domu dużego psa z przeszłością ze względu na dziecko.ale przymierzamy się do szczeniaka ze schroniska i przygotowujemy psychicznie na tą zmianę.
trzymam kciuki za sabine.


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Tula pisze:ja napisałam do nich maila ze to na99% nie kaukaz ale nie widać reakcji.nawet wysłalam zdjęcie swojej tuli ,która w tej chwili wygląda niemal ze identycznie jak sabina. podkreśliłam fakt ze to dwa różne charaktery. może jak ktoś jeszcze się odezwie w tej sprawie to zmienia...albo może trzeba napisać na adres podany pod psiakiem bo ja napisałam na ten ogólny do schroniska.
ech.


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Tula pisze:wogóle to strasznie czekałam na opinie o tej suni bo Tula mieszka z moimi rodzicami a ja wyprowadziłam się.
mieszkam w domu z ogrodem i nie ma ze mna żadnych 4 łapek..niestety ogrodzenie nie spełnia wymogów. mam 1,5roczne dziecko a schroniskowa sabina nie miała raczej z nimi kontaktu.
boje się wziąć do domu dużego psa z przeszłością ze względu na dziecko.ale przymierzamy się do szczeniaka ze schroniska i przygotowujemy psychicznie na tą zmianę.
trzymam kciuki za sabine.
;-) dobrze ,więc ja napiszę też do nich i może coś to zmieni ,jak kilka osób zwróci uwagę na to
iż to 99 % Leona (bo na to wygląd wskazuje)
Natomiast -faktycznie mając małe dziecko ,troszkę zachodzi obawa jak sunia zachowa się w jakiejś sytuacjii niecodziennej,jak reaguje na hałas,zaczepki.Nie wiadomo na 100 % -jak była traktowana .To stwarza ryzyko jednak .Najlepiej chyba nadawała by się dla twoich rodziców -a ty wez psicę rodziców do siebie=jest taka opcja możliwa?????


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

niestety nie ma takiej opcji :-/ złamałabym serce rodzicom i myślę że Tulce też. Ja też nie mogłam się długo z tym pogodzić ale cóż siła wyższa :-(


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

No cóż......przykro mi .A może ''dojdą do tego''że to nie Kaukaz a Leoś i będziesz mogła adoptować ją?Może kilka spotkań z z specjalistą który oceniłby ,czy sunia nadaje się do domu z dzieckiem/Widziałam na Animals planet taki program-gdzie pies przechodzi procedurę-test
kwalifikujący go ,dla jakiej rodziny się nadaje.Nie wiem czy i u nas robi się coś takiego?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
leonbergerka.pl
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2010-09-13, 09:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: leonbergerka.pl »

Witam wszystkich. Ja też napisałam do tego schroniska, że to nie kaukaz tylko leonek. Może dzięki temu, że kilka osób zareagowało Sabinka szybciej znajdzie nowy dom. Tak bardzo mi jej szkoda :cryluch:


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Ja też napisałam i odpisali ,że zmienią opis na Leoś. :->


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

sprawdzilam ,w głównym opisie zmienili na mieszaniec ale dalej jest w teksie że w typie kaukaza :evil: :wall:


leonbergerka.pl
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2010-09-13, 09:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: leonbergerka.pl »

Kurdeee! Nie rozumiem tego! Skoro kilka osób zwraca uwagę, że sunia to nie kaukaz a leonek, to chyba coś jest na rzeczy! No przecież ludziom ze schroniska powinno zależeć na tym, żeby psiak jak najszybciej znalazł nowy dom. Łatwiej znaleźć nową rodzinę dla leonka niż dla kaukaza!! :wall:


Tula
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-07-11, 12:43
Lokalizacja: tomaszów mazowiecki

Post autor: Tula »

jak widać ktoś w schronisku jest mądrzejszy :-/


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

SABINA NADAL BEZDOMNA

Post autor: estrella »

Kochani Podnoszę wątek SABINKI
Sunia nadal nie ma domku
uwaga
BĘDZIE UFUNDOWANY ELEKTRYCZNY PASTUCH DLA OSOBY KTÓRA ADOPTUJE SABINE


Tekst zaczerpnięty z strony Adopcje Leonberger
.Jest to sunia, która całe życie się błąkała, dokarmiana przez dobrych ludzi. Mądra, roztropna, odważna była przewodnikiem siostrzanego stada. Aż wreszcie razem z siostrami trafiła do schroniska.

Jest łagodna , pięknie chodzi na smyczy, słucha komend i je zna. Nie wiadomo kiedy się nauczyła, może ma to we krwi.

Siostry Sabiny dawno znalazły domy, a ona ciągle przebywa w schronisku i ma małe szanse na adopcję. A problem z dziewczynką jest taki, że to uciekinier i włóczykij, który zawsze żył na swoją łapę, więc tułaczkę ma we krwi. Niskie ogrodzenia, płot z siatki to nie są dla niej przeszkody nie do pokonania..

Młoda, piękna, zdrowa i wysterylizowana potrzebuje przewodnika, który poświeci jej dużo czasu, by nawiązać z nia taka relację, by odpuściła sobie ucieczki.

Sabina to wspaniała suczka, bardzo zależy nam żeby znalazła dom. Jeśli znajdzie się ktoś , kto będzie chciał dać Sabince dom to ze swej strony oferujemy pomoc finansową w zabezpieczeniu terenu (np. pastuch elektryczny).
kontakt w sprawie Sabiny
604 214 601

Obrazek
Obrazek


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
ODPOWIEDZ