Pierwsze zdjecia Tosi :)

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PannaMadzik »

Solencja, to calkiem niedaleko! ;-)
ja nawet dzis mialam byc z Tosia na bloniach bo jako uczennica II LO powinnam byla treraz robic sztuczny tlum na bloniach i udawac ze sie swietnie bawie(jakas tam impreza z okazji roczniny viktorii wiedenskiej i zalozenia szkoly;P) :P ale doszlysmy z Tosia do wniosku ze jest za zimno ;P
ale spotaknie bylo by bardzo mila sprawa, jesli tlyko Bonnie jest w stanie zniec malego, upierdliwego brzdaca chcacego sie bawic ze wszystkim co sie rusza :-P
pozdrawiamy :lol:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Bonnie ma co prawda 2 lata. Ale czasami zachowuje się gorzej niż szczeniak. Dla niej Tosia będzie wyśmienitą towarzyszką zabaw. <a dzisiaj faktycznie nie fajna pogoda!> Właśnie wyjeżdżam do Radomia, z którego jutro pojadę z Buńką na klubówkę do Warszawy ;) Możemy pomyśleć o spotkaniu byłoby śmiesznie:D


Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PannaMadzik »

No to bede jutro trzymac kciuki! ;) :-D :-D :-D
Bylo by bardzo milo, poza tym moglabys mi opowiedziec o wystawach i w ogole o Leosiach, bo szczerze mowiac wciaz jestem amatorka! ;)
W takim razie masz jakies plany na przyszly weekend...albo poprostu powiedz kiedy masz czas ;-) cos wymyslimy :-)
Serdecznie pozdrawiamy _całus_


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

okej ;) Tylko jeszcze kwestia tego, że raczej proponuję żebyście wy u nas zagościly z tej racji ze u nas zbytnio czasu nie maja na zawozenie odwozenie itp. I mamy masę łąk na spaccerki:]


Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PannaMadzik »

hmmm, my z Tosia zwiedzamy Krakow trmawajmi i autobusami, jak mi powiesz jak tam dojechac to mozemy sprobowac, albo Blonia sa chyba niedaleko Ciebie...? ;-)


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

nie są dalej. A mam pytanie wy się dostajecie przez borek czy przez skawinę do centrum? bo my mieszkamy jednym autobusem z borrku;d i przystanek praktycznie pod domkiem ;)


Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PannaMadzik »

przez Borek ;) to wytulmaczysz mi ktorym i jaki przystanek ;)


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

okej :) Teraz już jadę więc pogadamy w pon :) 3maj się ;] i pogłasz Tosię ode mnie :)


ODPOWIEDZ