Dwa cudne misie czekają na czyjąś kanapę

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Dwa cudne misie czekają na czyjąś kanapę

Post autor: alvaro »

Oczywiście że najwspanialszy jest w domu mały szczeniaczek rozrabiający i rosnący w oczach jednak dla ludzi którzy nie mają zbyt wiele czasu na odchów takiej maludy lub nie chcą wydać tyle pieniążków na psa z rodowodem jest wspaniałe rozwiązania ADOPCJA psa w tej chwili do adopcji jest kilka psó w typie leona ja chciałabym przedstawić dwa cudne misie których los nie potoczył się wesoło ale wciąż pełne nadzieji i wigoru czekają aż ktoś je pokocha a one obdażą go taką miłością i oddaniem że niesposób opisać słowami:


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Pierweszy psiak to Sauron jego wątek można znależć na dogomania nie szczęściło mu się pies ok 4 lat wspaniale nastawiony do otaczającego go świata i ludzi i zwierząt i do psów i suk nie ma z nim problemu ułożony bardzo grzeczny absolutnie niechałaśliwy wszystko mu pasuje jego zdjęcia dorzucę wieczorem jak naładuje aparat. Kontak w sparwie psiaka adam.jaras@wp.pl i tel 0 509-425 042
I drugi psiak przebywający w Warszawie
Obrazek
Obrazek
To Zloty ma 4 lata jest po kastracji przjazny dla ludzi nie pragnie towarzystwa innych psow czeka az ktos go wzbierze _kwiatek_ i pokocha kontak w sprawie Zlotego
604 214 601
Ostatnio zmieniony 2008-09-05, 13:25 przez alvaro, łącznie zmieniany 2 razy.


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Sauron:
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Piękne psiaki! Hop do góry!
Domki gdzie jesteście? :yes:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Mimo tego że niestety nie mogę zmienić prawa i momo tego że polska nie podpisała konwecji eropejskiej ( niestety oczywiście-jednak nie moja moc już w tym leży) Sauron ma już nowy domek _02_ _11_ z dziećmi i ogródkiem . Mimo tego że może nie było warto i to syzyfowa praca to ja się cieszę _hopa_ straszliwie bo na niego w pełni zasłużył a zachowywał się jakby grał sztukę w przedstawieniu" ja ja ja ja się do was nadaję", jutro wrzucę parę fotek bo jadę pomóc go wykąpać zoistaje w Lesznie :serducho:
A Złoty taki ładny kto może niech go wrzuci na stronę w wątek adocyjny :oops: Złoty to złoty psiak


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

alvaro pisze:Mimo tego że może nie było warto i to syzyfowa praca to ja się cieszę straszliwie bo na niego w pełni zasłużył
To że dzisiaj jeszcze syzyfowa praca to i tak było warto _04_ Cieszę sie ogromnie, bo te mordy są cudowne i w pełni zasługują na wspaniałe i najlepsze domki :serducho:


fredzia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1070
Rejestracja: 2007-11-15, 00:17
Lokalizacja: Lublin

Post autor: fredzia »

:aplaus: Gratulacje Ewa!! Czekamy na foteczki _04_


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Zdjęć mało bo aparat odmówił posłuszeństwa (bateria) ale widać jak Sauronek się ciszy z wasnego domku :lol:
Obrazek Obrazek


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Złoty też chce domek _kwiatek_


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Cudownie, że Sauronek znalazł dom. Miejmy nadzieję, że mu się tam spodoba ;) Nowa piłeczka :booble:


ODPOWIEDZ