Hodowcy mowmy sobie na uszko tak by nie slyszal wlasciciel !

Moderator: Wroc_Luna

hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

gingerheaven pisze:tak-w metryce badz rodowodzie masz dane-sa podani rodzice (w przypadku metryki) i przodkowie w kilka pokolen wstecz w przypadku rodowodu -wystarczy ejdnak tylko jego imie rodowodowe i przydomek a reszte mozna sprawdzic w bazie..Swoja droga dziwne ze pani nie wie jak sie jej pies nazywa :dizzy: .Ja mam wykute na pamiec tatuaze swoich psow ,ich nazwy rodowodowe,ich rodzicow i dziadkow ,ich daty urodzenia :hahah:
Ja już od niej wyciągnę :mrgreen:


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

dobrze mówisz ;-)
brak czasu to moze byc tylko wymówka, moze ojciec nie jest psem od Pani Kaji? moze byc np synem psa z Ligockiej. na tym polega problem z mixami i ich hodowcami - najczesciej nie mówia prawdy.
gdybym jednak sie mylił bez trudu przesledzisz przodków.
=slawek=


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

Wroc_Luna pisze:dobrze mówisz ;-)
brak czasu to moze byc tylko wymówka, moze ojciec nie jest psem od Pani Kaji? moze byc np synem psa z Ligockiej. na tym polega problem z mixami i ich hodowcami - najczesciej nie mówia prawdy.
gdybym jednak sie mylił bez trudu przesledzisz przodków.
=slawek=
Mam nadzieję,że mówiła prawdę,bo wtedy chociaż trochę będe mogła się pochwalić,że Hanter jest w połowie rasowy :-?


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

on rasowy to juz nigdy nie bedzie,nawet gdyby oboje rodzicow bylo z metrykami a nie mialo uprawnien hodowlanych -wystawy i uprawnienia sa po to aby dopuscic do hodowli osobniki jak najblizsze wzorca(choc i z tym roznie bywa :upss: ) ,a tak ..nie kazdy pies z metryka nadaje sie do hodowli i jest typowym przedstawicielem rasy.Ale nic to :-D .Kochasz go,ma charakter jakiego oczekiwalas -to jest najwazniejsze.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

gingerheaven pisze:on rasowy to juz nigdy nie bedzie,nawet gdyby oboje rodzicow bylo z metrykami a nie mialo uprawnien hodowlanych -wystawy i uprawnienia sa po to aby dopuscic do hodowli osobniki jak najblizsze wzorca(choc i z tym roznie bywa :upss: ) ,a tak ..nie kazdy pies z metryka nadaje sie do hodowli i jest typowym przedstawicielem rasy.Ale nic to :-D .Kochasz go,ma charakter jakiego oczekiwalas -to jest najwazniejsze.
No wiem,wiem.... :-D


ODPOWIEDZ