Ile powinien ważyć 8 tygodniowy szczeniak?

Wzorzec leonbergera i dyskusje o nim

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

SiL pisze: Abrus, Artus dobił do 52 kg, wow :mrgreen: Super :-D A mój niejadek ma 14 miesięcy :rotfl:
artus jest chudy i wcale zbyt dużo nie je (siostra zołzi dba o jego linię) - miednica mu sterczy, jak zmoknie, ta jego waga to na pewno sprawka tej przerośniętej, wielkiej głowy z za krótką kufą, za co pani Ridarcikowa mu ocenę obniżyła :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2008-09-20, 14:42 przez abrus, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: SiL »

Dla mnie właśnie głowę ma najpiękniejszą. A pani sędzina to sie nie zna! :rotflik:
Artus z "krótką kufą" górą :yes: Ja będę zawsze wielbicielką tej cudnej mordki _04_


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Satir
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 2008-09-15, 09:13
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Satir »

Dzisiaj go ważyłem, 7.8kg. O ile się nie mylę to przez tydzień mu przybyło jakieś półtora kilosa. Musi teraz bydlak nadrobić. Kupiłem mu advocata i tutaj mam pytanko, na tubce jest napis od 10-25kg i zawiera 2.5ml. Ile mam mu tego dać? Całość czy połowę ? Nie zaszkodzi mu całość? Ile może być po otwarciu przechowywane i gdzie?


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

daj polowe na maksa ,on nie wazy jeszcze 10 kilo .Nie wiem jak z przechowaniem ,ja na szczeniaki dzielilam od razu ,Ty masz jednego ale jak juz to zamknac i w chlodne miejsce ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ale jesli dzis sczepiles to odczekaj kilka dni -nie wszystko na raz :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Satir
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 2008-09-15, 09:13
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Satir »

gingerheaven pisze:ale jesli dzis sczepiles to odczekaj kilka dni -nie wszystko na raz :-D
tak tak, dopiero we wtorek potraktuje go advocatem, dam mu połowę w takim razie. a Resztę cóż... jakoś zachowam


Awatar użytkownika
fils_referee
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-07-21, 11:51
Lokalizacja: Łódź

Post autor: fils_referee »

Sorry, że ja może nie do końca ściśle w temacie, ale stwierdziłem, że nie ma sensu zakładać nowego [może się mylę?]. :?:
Otóż, ja chciałem podpytać, ile powinien [w sensie pewnych przyjętych norm] ważyć prawie 3 - miesięczny szczeniaczek. Bo nasz "zaważył" dzisiaj 19,200 i normalnie szoking pełen dla nas. _ow_


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no chyba ok bo corka mojego psa i julki wazy 19 kilo a sa w tym samym wieku wiec i tak mozna :lol: .ale na powaznie to tak okolo 15 kilo wyciagajac srednia ..
a tu link do wag i tabelek wg sissy haus-niezlej hodowli wegierskiej-troche nie do konca na moje dane ok bo suki waza duzo mniej wg tabel ale nie az tak ale oni tez wyciagali chyba srednia jakas -pies 3 mies-okolo 20 kilo
wagi tabelka wg sissy haus
honap-miesiace ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

fils_ refere, kluska macie w domu :-P


ODPOWIEDZ