Interfejs graficzny

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

bo to, że każdym na swoim komputerze może ustawić inny podkład, to jest prawda jak najbardziej


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

a jeszcze lepiej, jakbyście wklejali takie kwadraciki z kolorami - obrazki, które miały by się znaleźć w poszczególnych szablonach, wtedy tylko zmierzę jakie te kolory i pójdzie łatwiej
Ostatnio zmieniony 2008-07-09, 13:22 przez abrus, łącznie zmieniany 1 raz.


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Abrus - nie wpuszczaj się w konsulty z kolorami, bo one i tak nie mają znaczenia większego. Przepraszam, że poruszyłam ten temat :-/

Ja osobiście uważam, że tu powinna Abrus mieć decydujący głos, bo to ostatecznie jej projekt. A jeśli zaczniemy dyskutować nt. kolorów, to będziemy do śmierci - każdy co innego lubi :D

Przepraszam jeszcze raz za poruszenie tego kretyńskiego tematu. Proponuję zostawić decyzję Abrus (architekt - zna się na kolorach - na pewno nie zrobi brzydko).


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

spokojnie - nic się nie stało :-)
z tymi kolorami to jest ciężka sprawa, bo czasem przestaję je widzieć :owow: albo dochodzę do wniosku, że jest ich za mało :rotfl: , w architekturze jest łatwiej, bo ja wyznaję zasadę, że dobra bryła, organizacja przestrzeni musi się bronić na surowo, a kolor jest tylko dodatkiem ;-) jak coś jest "dobre" to i na szaro extra się eksponuje


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

abrus pisze:spokojnie - nic się nie stało :-)
z tymi kolorami to jest ciężka sprawa, bo czasem przestaję je widzieć :owow: albo dochodzę do wniosku, że jest ich za mało :rotfl: , w architekturze jest łatwiej, bo ja wyznaję zasadę, że dobra bryła, organizacja przestrzeni musi się bronić na surowo, a kolor jest tylko dodatkiem ;-) jak coś jest "dobre" to i na szaro extra się eksponuje
Aaaa bo wszczęłam jakieś bicie piany niepotrzebne wcale i mi głupio :-/

Ja bym pewnie buro-beżowe zrobiła, bo ładnie to wygląda i nie świeci za bardzo (zwłaszcza w pracy to ważne, żeby nie waliło po oczach każdemu przechodzącemu ;-) )
Ale tak na prawdę to również nie uważam, że kolory mają specjalne znaczenie.

Pogadała sobie grafik z architektem i wyszło, że się na kolorach nie znają _02_
Ostatnio zmieniony 2008-07-09, 14:02 przez kokony, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Wiecie jakbym chciala cos tak bardzo od siebie z branzy to bylo by to mnostwo odcieni kosci sloniowej nie do odroznienia dla laika no i dodatek czerwonego tez w roznych odcieniach .Maly udzial brazow i szarosci. Ups, chyba by nie bylo zjadliwe. :-P


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Archisia pisze:Wiecie jakbym chciala cos tak bardzo od siebie z branzy to bylo by to mnostwo odcieni kosci sloniowej nie do odroznienia dla laika no i dodatek czerwonego tez w roznych odcieniach .Maly udzial brazow i szarosci. Ups, chyba by nie bylo zjadliwe. :-P
to wszystko tłumaczy zamiłowanie do zieleni :haha: , tak tak w architekturze służby zdrowia jest wskazana ze względu na akomodację oka z koloru czerwonego
współadminie - nie bannuj nas :rotfl: - my ty tylko wybieramy kolor
a poważnie - zieleń jest ok :-)


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

a mi tam obojetne jaki kolor, byle maska byla czarna :huppppa:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

:rotfl: -dla mnie najwazniejsze aby agresji nie bylo ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ