KALENDARZ FORUMOWY NA 2010- Przysyłajcie zdjęcia :)

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

drukarnia milczy a grudzień za pasem :cry:
Napiszę jeszcze raz do nich, bo oni pewnie mają taki sam młyn jak ja. Jak nie odpiszą, to dam ten duży pdf. Przydałby się jakiś ftp. Ma ktoś?


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Kalendarz waży 82 Mb. Ftp jest niezbędny. Spytam Kajtka, bo on jest inteligentny, czy są jakieś ftpy ogólnoludzkie internetowe, bo ja się na tym nie znam. Jutro dam odpowiedź, bo nie wiem nic w tej chwili, a Kajtek wyszedł na siatkówkę :-/


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Hmmmm... 82 MB... a ile to płyt DVD, aby otrzymać od Was i samodzielnie wydrukować??? Moja drukarnia milczy i twierdzi, że tak mało sztuk jej nie warto w ogóle... Powiada, że będzie to drogie przedsięwzięcie... Oni zaczynają od 500 szt. =opłacalność! A może jednak w firmie FOTO-JOKER (Auchan i podobne galerie) - tam podobno takie przedsięwzięcie można wydrukować za ok. 35 PLN/sztukę... :chmmm: :smoke:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

82 Mb wejdą nawet na małego pendrive'a, ale niestety mailem nie przejdzie. Poczekajmy doo jutra - może się uda coś wymyślić z ftpem :-)


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Dzięki pomocy Kajtka udało mi się umieścić kalendarz na naszej stronce.
Jest gotowy do pobrania tu
http://leonbergery.home.pl/o%20nas/projektowanie.html
Wywalę go ode mnie z serwera w styczniu - zapycha mi połowę ;-)

Ale jeszcze poczekamy parę dni na odpowiedź z drukarni. A nuż zechcą wejść z nami w ten interes... :chmmm:


Czubais
leomaniak
leomaniak
Posty: 114
Rejestracja: 2008-05-08, 19:34
Lokalizacja: Sadowa

Post autor: Czubais »

dzięki za udostępnienie - dla zainteresowanych, jeśli nie wypali drukarnia do kokonów - ja oddaje do:
Ekspresowa Drukarnia
Niskich Nakładów
DUX Sp. z o.o.
ul. Waryńskiego 10
00-631 Warszawa
po 28,20 + 22% vatu
więc wychodzi ok 35 PLN - czas realizacji 48 H
minimalny nakład 5 sztuk -ja zainteresowany jestem 3 sztukami - tak więc 2 mogę odstąpić komuś (najlepiej z okolic Wawy żeby podrzucić łatwo)
Ostatnio zmieniony 2008-11-21, 13:32 przez Czubais, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

o, to jakby co my chetnie weźmiemy :-)


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Wreszcie odezwał się "mój" drukarz - zaproponował mi cenę 50 PLN/sztuka, przy nakładzie 100 egzemplarzy... :chmmm: Sam takowy bym kupił, ale może to i drogo jest??? :smoke:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

To jest drogo. Ale jakość pewnie nie będzie zła. Trzeba dodać koszty przesyłki (około 10zł) to już się robi luksusowy kalendarz :-/

A moja drukarnia milczy jak zaklęta :cry: Pewnie im się nie opłaca go drukować na własny koszt. Musimy się sami obsłużyć.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

...jak?
...a jak tam Karlik???
:smoke:


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

Kajtek już ci śle tabelkę - za 10 min bedzie :mrgreen: Dziękuję za troskę :-)


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

kokony pisze:To jest drogo. Ale jakość pewnie nie będzie zła. Trzeba dodać koszty przesyłki (około 10zł) to już się robi luksusowy kalendarz :-/

A moja drukarnia milczy jak zaklęta :cry: Pewnie im się nie opłaca go drukować na własny koszt. Musimy się sami obsłużyć.
Jakość będzie ta najwyższa. CO KOCHAAAANI WSPÓŁFORUMOWICZE NA TO??? Ja jestem fanatykiem, więc nawet na podstawie płyty z kalendarzem, otrzymanej od Kokonów wydrukuję sobie własny = indywidualny, bez względu na koszty; nawet za "stówę" za sztukę! :chmmm: :smoke:
Ostatnio zmieniony 2008-11-29, 23:03 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


Czubais
leomaniak
leomaniak
Posty: 114
Rejestracja: 2008-05-08, 19:34
Lokalizacja: Sadowa

Post autor: Czubais »

ja już pisałem że też będę drukował indywidualnie za 35 PLN (jeden też dla Khairy zamówię)...


kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

embe pisze:
kokony pisze:To jest drogo. Ale jakość pewnie nie będzie zła. Trzeba dodać koszty przesyłki (około 10zł) to już się robi luksusowy kalendarz :-/

A moja drukarnia milczy jak zaklęta :cry: Pewnie im się nie opłaca go drukować na własny koszt. Musimy się sami obsłużyć.
Jakość będzie ta najwyższa. CO KOCHAAAANI WSPÓŁFORUMOWICZE NA TO??? Ja jestem fanatykiem, więc nawet na podstawie płyty z kalendarzem, otrzymanej od Kokonów wydrukuję sobie własny = indywidualny, bez względu na koszty; nawet za "stówę" za sztukę! :chmmm: :smoke:
Jeśli sfinansujesz druk całej setki kalendarzy, to na pewno ludzie od ciebie odkupią. Tylko będziesz miał kłopot z wysyłaniem i dystrybucją... Jeśli jednak się podejmiesz, to ja się piszę na 2-3 sztuki, E.Derek pisała, że chce 5 (nie mówiła, że cena gra rolę) i na pewno wielu współforumowiczów chętnie kupi od ciebie. Tylko nr konta podaj na priv :mrgreen:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Oj, chyba nie podejmę się wysłania ok. 100 paczek... Jestem fajny facet, ale chyba nie aż tak... W końcu pracuję codziennie od 8. do 18. z przerwą na obiad. :chmmm: :smoke:
Ostatnio zmieniony 2008-12-01, 21:06 przez embe, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ