Embe - wycięty z kastracji ...

to co nie mieści się w pozostałych działach i o wszystkim co nie dotyczy leonbergerów

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Wroc_Luna pisze:a ja prosze forumowiczów o edycje postow i ich usuniecie bo mi embe nie daruje, bede musiał sprawdzac liste wystawców i go unikac bo zacznie Ramzesa na moje imie trenowac. a ja biedny chciałem tylko chłopa dowartosciowac, bo kazdy jest tak młody na jakiego sie uwaza a jemu tak naprawde do starosci duuuuuuuuuuuuuuuuuzo barkuje. :rotfl:
=slawek=
NICZEGO - BROŃ BOŻE - NIE KASUJCIE!!! Ja się doskonale bawię!!! Tylko dział sobie wybrałem OSOBLIWY :rotflik: :rotflik: :rotflik: :smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

...ale niech już tak zostanie!!! Będzie ŚMIESZNIEJ... :smoke:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

Wroc_Luna pisze:własnie ze sie martwie bo z niego młody chłop i nie wierze w jego sks a jak on taki pamietliwy jak jeden z byłych forumowiczów?????? strach sie bac, a ja embe wole za przyjaciela niz za wroga :rotfl:
Marek to kochany człowiek i o wielkim sercu :yoow: i z poczuciem hunoru :yoow:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:yoow: znam go troszke i jestem pewna,ze sie nie gniewa :yoow:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Danuta NIE PRZESADZAJ! :tjump: :smoke: :ubz: :smoke:


Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

danuta pisze::rotflik: :rotflik: nie martw sie Sławek-jesli Marek ma taka skleroze jak mówi,to :rotflik: zapomni,ze to Ty :rotflik:
Super :rotflik:


Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

...a tak to zaczynam Go bardzo lubiec, jak to mowia "kocham Go jak Irlandie". Jest niesamowicie wesolym czlekiem.Embe oczywiscie. :oklask:


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Embe to takie nasze słoneczko, rozjaśnia i utrzymuje przy życiu. A oprócz tego dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem w utrzymaniu psów. Generalnie jest naprawdę wielki :yes: Dzięki, Embe _kwiatek_ _11_


Pozdrawiam,
Khaira
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Khaira pisze:Embe to takie nasze słoneczko, rozjaśnia i utrzymuje przy życiu. A oprócz tego dzieli się z nami swoją ogromną wiedzą medyczną i doświadczeniem w utrzymaniu psów. Generalnie jest naprawdę wielki :yes: Dzięki, Embe _kwiatek_ _11_
Druga, która - z niewiadomych powodów - PRZESADZA _04_ A tak w ogóle: to na L-F jeszcze się nie produkowałem po "medycznemu"; wyłączywszy może opis operacji kota...
Ja bym skromnie powiedział: nie "utrzymaniu psów" lecz "psa", bo ja zawsze miałem jednego; a inne - w tym nasza staruszka-emerytka (ale jeszcze wciąż "cieczkająca") ponad 12-letnia westie - były pupilami RODZINY; niekoniecznie moimi... :smoke:


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Embe - ale jestes jedynym na tym forum - a moze jedynym w Polsce, ktoremu jego samiec urodzil pluszaka :haha:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

...i to wszystko, co tu piszemy nadal odbywa się w temacie: KASTRACJA itp... :rotflik: :rotflik: :rotflik: :smoke:


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

embe pisze:...i to wszystko, co tu piszemy nadal odbywa się w temacie: KASTRACJA itp... :rotflik: :rotflik: :rotflik: :smoke:
spokojnie - wszyscy wiemy, ze Ramziu nie jest kastratem - jak moglby urodzic?


Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Embe, ja cię znam jeszcze z FM a tam się udzielałeś medycznie :-P No i przyznam się, że tak się chcę trochę podlizać, bo kiedyś się pisałam na słownik polsko-pyrlandzki, którym się chwaliłeś, ale zostałam zignorowana ;-) To może teraz, jak już zauważyłeś moje istnienie i uroczy uśmiech ;-) uda mi się coś osiągnąć :eyebrow:


Pozdrawiam,
Khaira
Mad
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 2007-12-14, 22:09
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: Mad »

sava pisze:Embe - ale jestes jedynym na tym forum - a moze jedynym w Polsce, ktoremu jego samiec urodzil pluszaka :haha:
i tym osiągnięciem Embe przebił wszystkich hodowców :rotflik:

Jak sie ma "prawdziwego" psa i "prawdziwą" suczkę, to każdy umie szczeniaki zmajstrowac! :rotfl: .
Ostatnio zmieniony 2008-07-31, 21:32 przez Mad, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Khaira pisze: chcę trochę podlizać, bo kiedyś się pisałam na słownik polsko-pyrlandzki, którym się chwaliłeś
Eeeee tam! Trochę byłaś mało konsekwentna i nieco mało wytrwała... Ja zawsze chętnie służę tym słownikiem, również i innymi... Sava już tego doświadczyła. Napisz do mnie na priva: buschke@o2.pl
To Ci na Twojego priva przyślę.
:smoke:


ODPOWIEDZ