MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PRESTIGE LESZNO 5-6.06.2010

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

danuta pisze:Patka powinna dostac medal za wspanialy handling....no no...pieknie sie prezentuje :-D
Dziękuję :oops: :-)
Tośka pisze: medalu nie dali, ale sędzia Patrycję docenił, z opisu Agata: "widać w psie pracę osoby wystawiającej", jeszcze raz bardzo Patce dziękuję
Dla mnie to czysta przyjemność ;-) Polecam się na przyszłość :lol:
również za zachowanie zimnej krwi, gdy psy postanowiły ustalić kto dostanie w nagrodę "pachnącą" sunię czekającą na swoją kolej pod samym wejściem na ring.
Emocje musiały być :mrgreen:

Patka


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Tośka pisze:sędzia Patrycję docenił
:aplaus: :aplaus: :aplaus:
:smoke:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Kazimbo ma Interchampionat skonczony od 05.04-to chyba CACIB na Indka przechodzi? :chmmm:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Gratulacje dla wszystkich :aplaus: :aplaus: :aplaus:
Jeśli jest to interchampionat zatwierdzony już przez FCI to tak ( liczy się data podjęcia decyzji przez FCI o przyznaniu intera a nie ostatni wymagany CACIB)
Ostatnio zmieniony 2010-06-09, 14:32 przez arselina, łącznie zmieniany 1 raz.


ARSELINA
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

nie zatwierdzony przez fci ale mimo wszystko przechodzi -kazimbo ukonczyl interchampionat w kwietniu,o caciba trza sie upomniec przez organizatora (podobno)
z regulaminu
:
"Jeśli pies, który otrzymał CACIB, spełnia w dniu wystawy warunki do przyznania mu przez
FCI jednego z wymienionych tytułów lub jeśli przyznany mu CACIB nie zostanie zatwierdzony przez
FCI z innych powodów - wniosek CACIB przechodzi na zdobywcę rezerwowego CACIB (res. CACIB)."
Kazimbo juz w kwietniu uzyskal caciby wazne do interchampionatu wiec Indek ma Caciba :-D
tzn ma res ale liczy sie jako cacib :-D
Ostatnio zmieniony 2010-06-09, 14:45 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

McDzik pisze:No no, super fotorelacja :aplaus: gratulacje dla wszystkich
Apollo ma fajną ringówkę, jak na leona to cienką, a nie taki gruby sznur jak to nieraz psy latają :lol: :walk: ale w leonbergerach to i tak nic, ostatnio mnie uczono jak się wystawia Rottwailera (duohandling)-i ponieważ pies ma ciagnąć a potem w statyce wystawaić się na piłeczkę na napiętym sznurze (bo określenie ringówka tu nie pasuje) to jest on bardzo gruby, niemal jak ludzka ręka :lol: to był szok :lol:
duo handling podobno jest zabroniony.Ja niestety wiem na czym to polega bo kiedys Gala startowala na ringu obok rottow..Na ringu byla doskonala prezentacja :lol: ,ale co ja sie nameczylam pod tym ringiem zeby byl spokoj :-? .
A co do ringowki -proponuje zobaczyc na czym bajka biega poza zmijka ,to jest bardzo cienka smyczka :-D ,Ela faktycznie ma tez cienkie ringoweczki,bo cwiczy z psami posluszenstwo i ma psy posluszne ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ