03.08.2008r. Legnica CAC

Moderator: Wroc_Luna

alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Luna jest jedną z najlepiej zsocjalizowanych suk jakie widziałam :mrgreen: natomiast tamta suka trzymała ogon wysoko nawet bardzo i dostawała za to po ogonie łapą na co go opuszczała niestety taki chwyt nie działa z moją Coco. :-/ .A ja nigdzie nie napisałam, że wasza Luna źle się zachowywała natomiast tamta suka była lepiej wystawiona tak przynajmniej uważam i tylko o to mi chodziło . Zobaczcie jak zachowuje się moja suka i raczej zawsze jest ostatnia i uważam , że słusznie bo charakter ito bardzo dużo


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Z tym wiekiem to nie tak do końca a jeśli chodzi o macanie ogona to ma to zupełnie inne znaczenie ( ma być prosty) ,niż jego noszenie. A z okiem to tak jak z M3 albo z cęgami jest dopuszczalne ale dopuszczalne jest też wedle uznania sedziego obniżyć za to ocenę .


Magrat
leomaniak
leomaniak
Posty: 169
Rejestracja: 2008-07-11, 07:08
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Post autor: Magrat »

Wiem, wiem Ewo - to jak wystawisz psa wiele daje. Anna Goldan Bohemica była dobrze wystawiona, a np.: my możemy miec pretensje tylko do siebie że po tym jak Luna została dobrze wystawiona w Szczecinie i Chojnicach na kolejnej wystawie w Legnicy postanowiliśmy pokombinować i przekombinowaliśmy.


alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

:lol: Najważniesze , że wasza suka się nie boi i ma cudowny charakter . Ja też przekombinowałam z psem i nadrobić nie mogę . A mianowicie jak był mały nie podobało mi się że biega z głową za nisko więc go na ringówce podciągałam efekty to szybko dało pies myślał, że go karce i przyjmuje postawę skuloną :-( i biegać niet . Wpadłam na to dopiero po czasie co nagrzebałam a zorientowałam się po tym , że luzem biega ze mną a jak ma ringówkę to jak za karę :umm: . Dlatego szukam mu teraz tej obroży ale nagrzebać jest łatwo gorzej nam to teraz nadrobić kiedy się w ringu jeszcze zapominam i nieraz go pociągnę efekt jest odwrotny.


ODPOWIEDZ