kwarantanna

Informacje o narodzinach leonkow :)

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

kwarantanna

Post autor: gingerheaven »

Moze zly dzial -nie wiem ale moze warto napisac dla tych co chca jechac do skandynawii..
Kwarantanna polega na tym ze bierze sie krew psa i posyla do pulaw badz laboklinu w niemczech -na kraje skandynawskie 120 dni po szczepieniu lub pozniej :arrow: .
Ja Enigmie swojej juz dwa razy badalam bo niestety ostatnio jak badalam wet twierdzil ze to trzeba zrobic w 2 miesiace ....I teraz slysze ze Eni jr tez tak zaproponowano o zgorozo ,ze ma powtorzyc sobie szczepienie i robic badanie :-? ..Ja swoja enigme pomimo oplacenia kwarantanny i wynikow szmuglowalam w 2008 roku modlac sie zeby w papiery nikt nie zajrzal bo wlasnie krew byla pobrana ale...przed 120 dniami od szczepienia :roll:
Tak wiec na przyszlosc-kwarantanna do szwecji,norwegii -szczepimy psa i pobieramy krew 120 dni po szczepieniu lub pozniej ,jak jest wynik to szczepimy psa dzien przed poprzednim szczepieniem (czyli jesli szczepienie wypadlo np 16.02....to szczepimy kolejny raz 15.02) i te wyniki beda wazne cale zycie.Krew mozna pobrac po 120 dniu od szcepienia az do 353 dni chyba-jakos tak...Nigdy wczesniej!!!


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ