28-29 sierpnia 2010r. CACIB Białystok, s.M.M. Bork-Grabowski

Moderator: Wroc_Luna

McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

28-29 sierpnia 2010r. CACIB Białystok, s.M.M. Bork-Grabowski

Post autor: McDzik »

Leonberger, pies, szczeniąt - LEO AUREUS ASTRUM SIRIUS
Leonberger, pies, młodzieży - CHANDŻAR Lupus Ferratus (FCI)
Leonberger, pies, młodzieży - MAGNUS Luna Leo
Leonberger, pies, pośrednia - BARRY Cavis Leonis
Leonberger, pies, otwarta - PINBIITTAN NIGHTSTAR
Leonberger, pies, championów - LIONGATE'S ASTERIX

Leonberger, suka, pośrednia - CAJRA Lupus Ferratus
Leonberger, suka, championów - Berljon SCELTA PER LEO AUREUS
Ostatnio zmieniony 2010-08-28, 16:25 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Kiedyś - na "walentynkowej" w Toruniu - ten sędzia "dał" zwycięstwo Ramzesowi nad Herkulesem i CWC, więc go niewątpliwie lubię... :chmmm:
:smoke:


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

...a po drugie: Z dwojga imion ma po kolei Marek i Maciej, więc tak samo jak ja; tym bardziej go lubię! ;-)
:smoke:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

A można się dowiedzieć jakie leony preferuje ten pan i na co patrzy najbardziej?
Jadę po CWC przy takich psach fantastycznych, czy może mam szansę o coś więcej powalczyć z Barrym? :lol:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Chyba duże i bardzo mocne... :chmmm: Wówczas Ramzes konkurował ze swoim rówieśnikiem - Herculesem Lowe von Blumengarten, nota bene naprawdę przepięknym psem. Przy porównaniu otrzymał CWC i BOB-a, chyba rzutem na taśmę lub drgnieniem oka sędziego. Faktem jest, że Ramzes był nieco wyższy i miał "grubszą kość"; szukałem w archiwum fotki z porównania, ale okazało się, że nie mam w pamięci podręcznej, a na płytach nie chce mi się o tej porze szukać - wybacz...
A swoją drogą: Magdo, cieszę się, że jednak jesteś tutaj - z nami... A nie gdzie indziej, chociaż się odgrażałaś... _04_
:smoke:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Embe to nie szperaj w płytach, tylko pokaż jakieś świeże zdjęcie Ramzesa ;-) bo go dawno tu nie było


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

embe pisze: A swoją drogą: Magdo, cieszę się, że jednak jesteś tutaj - z nami... A nie gdzie indziej, chociaż się odgrażałaś... _04_
:smoke:
A no powróciłam już jakiś czas temu, ileż się można gniewać :lol:
Dziękuję za odpowiedź, a Hercules jest pieknym psem, brat miotowy mamy Barrysia tak btw :mrgreen: Właśnie futrzak sobie smacznie śpi po 1,5h-spacerku wieczornym, z którego wróciliśmy przed chwileczką :-) Ciekawa jestem jak się spisze pierwszy raz ze mną na wystawie sam :serducho:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

I jak wyniki??


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Sirius BOB PUPPY
Chandżar BOB JUNIOR
Nightstar CACIB, Barry res.CACIB
Szelta CACIB, BOB, Cajra res.CACIB ;-)

Jestem dumna z Barrego bo pierwszy raz sam ze mną na wystawę pojechał bez współwłaściciela i zachował się grzeczniutko, bezproblemowo, na ringu pokazał się ładnie, w opisie mamy "profesjonalnie prezentowany w ringu" :mrgreen:

Jeszcze mi dudnią w uszach słowa sędziego przy porównaniu o CACIB gdy patrzył na Nightsara i Barrego i mówił: "To są porównywalne psy, ja nie wiem któremu dać CACIB" :-o Takie słowa to szok dla mnie pozytywny, ja myślałam, że jadę po zwykłe CWC, a tu takie słowa... to jest cenniejsze niż wszystkie medale, puchary ... :serducho:

Miło było poznać w końcu forumową roofactor , wszystkim również dziękuję za miłe towarzystwo!

Fotek nie mam niestety, ale były robione.
Ostatnio zmieniony 2010-08-28, 21:40 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Właśnie dostałam zdjęcia Bysia od pani Ady od Szelty :-D Wstawiam wszystkie jakie dostałam:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Gratulacje!!.A byl Asterix??Ja miedzy tymi dwoma psami to CACIBA bym dala Barremu ale to moje skromne zdanie :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

gingerheaven pisze:Gratulacje!!.A byl Asterix??Ja miedzy tymi dwoma psami to CACIBA bym dala Barremu ale to moje skromne zdanie :oops:
Asterix po chorobie jest więc się nie stawił. Nighstar był w tym roku 4 w Open na Swiatówce więc ja w ogóle szok, że tak sędzia się nie mógł zdecydować i taki miał dylemat. Dzieki Daga :oops:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ja na szczescie sedzia nie jestem :lol: i moge sobie oceniac psy jak mi sie podoba :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Moje gratulacje _kwiatek_ _kwiatek_ Ślicznie razem wyglądacie Mcdzik!


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Dziękujemy _04_ to ja sobie pozwolę taką peeełną relację ze stronki wstawić, jakby się komuś chciało czytać :lol:
CACIB Białystok - 28.08.2010r.

Tą wystawę będę wspominać bardzo mile. Była to dla mnie pierwsza wystawa, na którą pojechałam z moim leonbergerem na współwłasność - Barrym Cavis Leonis - bez obecności współwłaściciela, u którego głównie mieszka, także trochę się stresowałam jak to wszystko wypadnie. Widząc w katalogu Młodziezowego Zwycięzcę Świata 2008 oraz psa z 4 lokaty na tegorocznej światówce, liczyłam po prostu na dobrą zabawę i miłym towarzystwie i nie nastawiałam się na szczególne osiągnięcia.
Pojechaliśmy w towarzystwie Ani z Karatem-chińskim grzywaczem, Agi z Piotrkiem-od lhasa apso oraz Patrycji z Młodego Prezentera, więc mieliśmy wesołą podróż. Wyjechaliśmy z Rzeszowa o 1:30 w nocy i towarzyszące nam emocje nie pozwoliły nam zasnąć. Na miejscu byliśmy tuż po 7", więc zajęliśmy dogodne miejsce parkingowe i wygodnie rozłożyliśmy się blisko ringu lhasaczków wewnątrz cieplutkiej hali. Na zewnątrz pogoda była lekko deszczowa, zimna, lecz niestety przyszło mi się z nią zmierzyć podczas oceny Barrysia. O 8" zaczęło się czesanie i staranne przygotowania do występu. Muszę powiedzieć, że Barry znosił wszystko z niezmierną cierpliwością i nową sytuację przyjął, jakgdyby był to jego setny wyjazd ze mną na wystawę! Po godzinie 11" nadeszła pora na leonbergery. Miło mi było poznać nowych leomaniaków, szczególnie panią Maiję (Lv), której psy podziwiam, jak i spotkać się ze starymi znajomymi. Barryś spisał się dzielnie, a sędzia długo nie mógł się zdecydować pomiędzy nim a słynnym Nightstarem (wspomniany lokatowy pies z WDS). Ostatecznie uzyskał wynik: V1, CWC, res.CACIB! Dzięki temu uzyskał potrzebne do Championatu Polski "duże" CWC.

Opis: "Ładna, typowa głowa, bdb front, gruba, mocna kość, bdb linia górna i dolna, stopa i łapa zwarte, bdb w ruchu, profesjonalnie prezentowany na ringu"

Po pamiątkowym zdjęciu pożegnałam leomaniaków i popędziłam do cieplutkiej hali, by od razu pomóc przy porównaniu Lhasa Apso. Prezentowany przeze mnie pies, MultiChampion MUNDSHAKE CARMEL Mały Budda został -dzięki lepszej show prezentacji- wybrany zwycięzcą rasy!
Chwila przerwy na zjedzenie ciepłego posiłku i ochłonięcie, a około godziny 14" zaprezentowałam u Austriackiego sędziego suczkę DAWA LHAMO Gang Cziki, która zaprezentowała się ze mną super, mimo, iż jest trudną sunią do prezentacji a miałam niewiele czasu na poćwiczenie z nią przed ringiem. Zdobyła V1, Zw.Mł, ustępując tytułów swojemu mocniejszemu braciszkowi. Braciszka zaprezentowałam na finałach BOG gr IX, niestety bez większego powodzenia, gdyż dzieciak był już widocznie znudzony wystawą, co głośno i zauważalnie okazywał .
Dziękuję wszystkim znajomym, z którymi spędziłam czas tego dnia na wystawie, choć nie jestem w stanie wszystkich wymienić- ekipie z samochodu, leomaniakom, dziewczynom z Młodego Prezentera (Ewelina, pyszne ciasto! ) i wielu, wielu innym! Oby każda wystawa była takim "piknikiem" jak ta!
Ostatnio zmieniony 2010-08-28, 23:47 przez McDzik, łącznie zmieniany 1 raz.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ