THULA Bertusowy Gaj

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
andante
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 332
Rejestracja: 2009-11-14, 09:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: andante »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Na ty zdjęciu to widać bardzo wyraźnie.


Wszystko więc, co byście chcieli, żeby wam ludzie czynili, i wy im czyńcie
Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Zgrabna panienka :-D


ARSELINA
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Thula i moja Viśka zrobiły się bardzo podobne do siebie :-D i obie uparły się "trzymać linię" ;-)


vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

abrus pisze:Thula i moja Viśka zrobiły się bardzo podobne do siebie :-D i obie uparły się "trzymać linię" ;-)
a propos! :mrgreen: Kasia, cóż to za zaległości w obfoceniu wesołej Bertusowej gromadki? :-D


vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

Dawno nas nie było :) Thulinda ma się wyśmienicie, niebawem kończy rok i 9 m-cy. Nadal w główce przeważa szczenięce sianko, choć już nieco uczesane :lol: -jeszcze gorrrące fotki z dzisiejszego spacerku :)

Obrazek

Obrazek

oj, by się wykąpało... 8-)

Obrazek

eee...płycizna..chociaż postoję :-D

Obrazek

uhahany Thul :mrgreen:
Obrazek


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Piekna _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Jaka zgrabna .....mój ''pączek '' mam nadzieje też tak wypięknieje wkrótce :lol:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

estrella pisze:Jaka zgrabna .....mój ''pączek '' mam nadzieje też tak wypięknieje wkrótce :lol:
:lol: Estrella, pierwszy raz w życiu mam w domu niejadka. Zanim łaskawie podejdzie do śniadania, oba kociska już zdążą jej połowę wciągnąć :lol: no a jeśli już zdecyduje się coś tam chrupnąć, to najlepiej, gdy ja przy niej stoję :-) taki to typ ;-)
Zbieram za to same pochwały od wszelkiej maści wetów, że psica taka zgrabna i niezapasiona, a mojej zasługi przecież w tym żadnej! :-P
Choć nie powiem, jakoś specjalnie jej do jedzenia nie namawiam-je tyle, na ile ma ochotę, nie wykraczając oczywiście poza dzienne dawki.


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Wow - jestem pod wrażeniem :yoow: Thula wygląda już jak dama :-D
Chyba już nie masz wątpliwości, że jest podobna do mamy? ;-)
Szczenięcy temperament chyba na wykonczeniu - ja już prawie nie muszę obuwia ukrywać przed rodzeństwem Thuli, a to zawsze dla mnie miernik etapu pewnego etapu dojrzałości , czyli nabycia rozwagi :mrgreen: - nie mylić z potencjałem żywiołowości :si:
Jedna z sióstr Thuli też dba o linię - identycznie - je tyle, ile potrzebuje, nie jest żarłoczna - w przeciwieństwie do innej siostry :dramatic:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

abrus pisze:Thula i moja Viśka zrobiły się bardzo podobne do siebie :-D i obie uparły się "trzymać linię" ;-)
Dodajcie do tej grupy, proszę, także moją Eskę :mrgreen: chociaż nie rodzeństwo to sylwetka bardzo podobna.

Thul: prześliczny :mrgreen:


Magda i Esia
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Moim zawsze najbardziej smakują kulki znalezione poza miską, te w misce są zawsze jakoś mniej smaczne :hahah: Śliczna Thula _kwiatek_


vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

Foto raporcik z Majówki :-) Thul przeszczęśliwy-wykąpany i wypieszczony przez zachwyconych Majówkowiczów za wszystkie czasy! :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kochamy krzaczory! :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

w pokoju hotelowym Thulinda padła :lol:
Obrazek

Obrazek

Pogoda....niezwykła jak na maj :-) miejsce ogromnie przyjazne zwierzętom i dzieciom, choć trafił się jeden taki, co wyskoczył do nas z tekścikiem, że nie życzy sobie, aby pies był kąpany w tym samym jeziorze co pies, bo to NIEHIGIENICZNE! Na dodatek doniósł do nas szefostwu, a następnie wyjechał. :-D
A my akurat z tych, co wybitnie są wyczuleni na niechęć do czworonogów i starający się szanować sympatie i antypatie innych. Humorów nam jednak nie popsuł-Majówka udana wyśmienicie!


vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

errata* aby pies był kąpany w tym samym jeziorze co dzieci!!!


leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Ale super :yes:

Jeśli to nie tajemnica to gdzie to jest to piękne miejsce? I w hotelu nie było żadnych problemów? Jakie stawiają wymagania co do posiadania w pokoju milusińskiego pieska?

Thula cudna :lol:


vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

ależ żadna tajemnica! :-)

http://zalesiemazury.pl/

Pies witany chlebem i solą ;-) Thula towarzyszyła nam WSZĘDZIE. Dzięki tej cudnej pogodzie, wszystkie posiłki mogliśmy spożywać na tarasach przy restauracji, Thulinda cierpliwie leżała obok. Pani sprzątająca sama zaproponowała, że będzie nam codziennie odkurzać i snuła przy tym opowieści o własnym czworonożnym przyjacielu :-D
Odkąd staliśmy się "dzieciaci" wszelkie wyjazdy organizujemy pod naszą obecnie 4-latkę, ale udogodnienia i atrakcje dla dzieci muszą iść w parze z miłym nastawieniem do zwierząt.
Thula uwielbiała spać na balkonie-kocha zimne płytki miłością równie wielką co zimną wodę :-D Była niewiarygodnie posłuszna i cierpliwa. Jedyne ALE to standardowe "podawanie łapy" w najmniej oczekiwanych momentach... :shock:
Ośrodek leży w pięknych lasach, więc nie dość, że pod nosem jezioro i plaża, to jeszcze trzy długie spacery dziennie-żyć nie umierać! :mrgreen:


Obrazek

Obrazek


ODPOWIEDZ