Biała lista weterynarzy

Wszystko o zywieniu , zdrowiu i pielegnacji naszych milusinskich

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Biała lista weterynarzy

Post autor: abrus »

wpisujmy namiary na zaufanych i sprawdzonych lekarzy weterynarii, w tytułach postów wpisujcie województwo i miasto


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Polecam Crisvet w Gdyni na ul. Warszawskiej ( Pomorskie), jak do tej pory wszystkie moje zwierzaki sa z nimi bezpieczne mimo wiekszych i mniejszych problemów. W Gdańsku Przychodnię Weterynaryjną na ul. Kaprów 10. W Gdańsku na Kaprów we wtorki od 16 stej przyjmuje profesor Kopczewski uprawniony do wpisów prześwietleń stawów do rodowodów. To przemiły bardzo mądry starszy pan, mają też doświadczony i bardzo zaangażowany personel.
Mój Ali miał robione przeswietlenie bioder zanim skończył rok, chcieliśmy upewnić się co dzieje sie z biodrami bo mocno kołysał pupą i sztywno chodził. Dawka środka usypiajacego była niewielka, do pomocy miałam trzy osoby z personelu żeby wtargać go na stół. Po wszystkim doszedł o własnych siłach do samochodu. Na miejscu od ręki robią wszystkie badania. Mają wagę wielką jak dla koni :-P Po wpis do rodowodu pojadę tylko tam :-D


Awatar użytkownika
SiL
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 885
Rejestracja: 2007-11-22, 21:48
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

woj. mazowieckie, Warszawa - Małgorzata Brzóska

Post autor: SiL »

Cud nie człowiek - pracuje w gabinecie dr Sumińskiej (tej co w telewizji pełno) - jej nie polecam, pali w gabinecie, który ma 5 m2 i jest nie miła dla zwierząt.

Wracając do Pani Małgosi Brzóski - nie faszeruje antybiotykami, testuje zawsze najpierw ziołowe terapie, homeopatie, mojego kundelka Reksia ze wszystkiego wyciągała - a średnio był u niej raz w tygodniu, jak nie coś rozcięte, to rozwolnienie, to guz itd. Ceny do tego bardzo przystępne.
Świetne podejście do zwierząt i właścicieli - po prostu kocha to robić. Nie wspominając, że można do niej dzwonić w dzień i w nocy - zawsze chętna do pomocy, nieodpłatnie.

Takich lekarzy powinno być pełno :yes:


Amigo Psia Psota i jamniczka Psota :)
Obrazek
Awatar użytkownika
demissia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 505
Rejestracja: 2008-07-24, 18:42
Lokalizacja: prawie Stolica :)
Kontakt:

woj. mazowieckie, Płock

Post autor: demissia »

Oskar Gabinet Weterynaryjny
Aleja Kobylińskiego 32,
09-400 Płock
024 3648040
Dwóch bardzo sympatycznych młodych Panów, pomogli mi tak wiele razy, że nie będę wymieniać :lol:
Opiekowali się kompleksowo całym moim pierwszym miotem - w nagłym wypadku dojadą i głęboką nocą :-D

PrimaVet
09-410 Płock, Podolszyce Płd.
Al. Jana Pawła II 86
PrimaVet
tel./fax 24 263 44 74
tel. kom. 602 786 860
Pan dr Mariusz Kaniewski - wybrał nam idealnie czas randki dla Myszki :-D
Generalnie jeśli chodzi o obsługę "hodowli" - wie co robi bo sam jest hodowcą, jeśli nie potrafi pomóc, szuka innego specjalisty _kwiatek_
Bardzo sympatyczny, praktykuje chyba także lub praktykował w Warszawie
Ostatnio zmieniony 2009-01-10, 17:17 przez demissia, łącznie zmieniany 1 raz.


Mysieńka - za Tęczowym Mostem ...
www.leonbergery.waw.pl
kari
leomaniak
leomaniak
Posty: 111
Rejestracja: 2008-10-25, 21:34
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: kari »

no to i ja dorzucę - myślę, że znane nazwisko, a jeśli nie to naprawdę warto
dr Jacek Garncarz w Warszawie


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

mysle ze co do tego beda podzielone opinie,fredzia ma zle doswiadczenie z tym panem i w necie tez sa rozne historie :roll: .jest to jednak spec od oczu i mozna u niego wykonac badania z cetryfikatem :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

:mrgreen: nie tylko fredzia :mrgreen: poza tym nie wie ile juz brac chocby za wizyte :dizzy:


Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

woj.lubelskie Lublin

Post autor: arselina »

A równie dobrym specjalistą od oczu ( i nie tylko) jest w Lublinie doktor Ireneusz Balicki, który przyjmuje w Klinice Chirurgii Akademii Rolniczej ( teraz chyba zmieniona nazwa na Instytut Przyrodniczy ) w Lublinie na ul Głębokiej lub w niektóre dni w gabinecie na ul Jana Sawy 5 nr tel 815257066 . Pana doktora poznałam ok 20 lat temu i przez te wszystkie lata nie zawiodłam się na nim. A co najważniejsze - nie jest naciągaczem i zawsze uczciwie stawia sprawę.
Ale żebym ja również była uczciwa to nie mogę wspomnieć, że odkąd wyprowadziłam się z Lublina na wieś to korzystam z porad weterynaryjnych także w Cycowie u Pani dr Więcławskiej i jej ojca. Długo szukałam gabinetu bliżej aby nie jeździć ze wszystkim do Lublina i to na jakich konowałów trafiałam (oczywiście jeśli chodzi o leczenie psów) to woła o pomstę do nieba. Przecież oni też uczyli się jak leczyć psy, a nie tylko krowy, świnie itp
A z drugiej strony daje do myślenia, jak ludzie na wsi dbają o psy, że weterynarzom takie umiejętności nie są potrzebne. :-(
Natomiast w Cycowie trafiłam na lekarzy i bardzo ich sobie chwalę.


ARSELINA
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Balicki tak :-D
wsiowych wetow nie skomentuje bo nie umieli mi wenflona chorej suce zalozyc i sie dziwili ze czemu ja lecze skoro ma niewydolnosc nerek :roll: wogole wielu rzeczom sie dziwili a jak pierwszy raz prosilam o pomoc dla Gali bo w promieniu 40 km weta nie bylo od psow to spytal po co ten wenflon i czy to suka ..rozplodowa :roll: :dizzy: ..powiedzialam ze nie bo chora ale chce by byla z nami jak najdluzej ,bardzo byl zdziwiony i spytal co to za hodowla :-? .niestety ten sam wet podal Gali ostani zastrzyk............i jego komentarz mnie zdenerwowal bo powiedzial ze on czekal na to od marca...i ze dlugo myslalam :cry: .to byla ostatnia wizyta tego pana wg mojej opinii -ja rozumiem lecza swinie i krowy i rozumiem wies ma inne prawa niestety znieczulicy do psow w ich wykonaniu nie rozumiem -dodam ze pan ma psy mysliwskie w hodowli wiec jest hodowca i powinien znac psy ...kocham swoja wies ale ubolewam nad brakiem wetow :cry:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Lupus
leomaniak
leomaniak
Posty: 120
Rejestracja: 2009-05-15, 20:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Lupus »

Aleksandra Szczotka i Katarzyna Wilk

" S I L E S I A - V E T "
41-910 Bytom
ul. Ks. Schenka 1a

tel. 032 282 04 45
GSM 0 509 507 012

godziny otwarcia:

pon. - pt. 9.00 - 19.00
sob. 9.00 - 13.00
niedz./św. 10.00 - 12.00


Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Śląskie Gliwice

Post autor: domi7771 »

Ja z moich stron mogę polecić Przychodnie Weterynaryjną w Gliwicach na ul. Ku Dołom.
Najlepszym lekarzem z jakim się spotkałam, jest dr. Jacek Spólnicki. _całus_
Przez 13 lat prowadził mojego poprzedniego psiaka( Owczarka Kaukaskiego).
Zawsze mogłam na niego liczyć i nigdy mnie nie zawiódł.
Teraz pomimo że już nie mieszkam w Gliwicach też się zajmuje moimi psiakami!
Polecam z czystym sumieniem! :yes:


ODPOWIEDZ