16.07.2011 CACIB Warszawa

Awatar użytkownika
arselina
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1155
Rejestracja: 2008-08-12, 13:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: arselina »

Do mnie też nie, rude to rude :-D
Bywają też przecież leośki czekoladowe. Ja takiego kilka lat temu spotkałam ( w dodatku bez maski ) i o zgrozo dostał od sędziego ocenę doskonałą ( notabene Węgra ). I była to wystawa międzynarodowa.
_04_ " RUDE "


ARSELINA
roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

Warszawa CACIB - Show - BABY rings video:

http://www.youtube.com/watch?v=LMLn6BXrI_k


pb
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2011-07-21, 12:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pb »

Fajnie obejrzeć taki filmik.

Niefajnie zobaczyć na nim, jako asystentkę sędziego, osobę która w buldogach francuskich jest wskazywana jako negatywny przykład hodowcy :(

Mam nadzieję, że pojawienie się tej Pani w Lonbergerach, to tylko przypadek.


--
pozdrawiam
Paweł
roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

Second video - junior males class ring

http://www.youtube.com/watch?v=tUZ9pPRQxGU


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Nie ma to jak obejrzeć film albo zobaczyć na żywo :mrgreen: Pisałam wcześniej, że biały kolor nie podoba mi się specjalnie. Liongate's kolor nie dla mnie ale w ruchu przyciąga wzrok i patrzy się na niego z podziwem _07_ Super _kwiatek_

Znowu maluch Caruso tak pięknie wyglądający na zdjęciach, traci na filmie. Taki ładny szczeniak, a jak widać za dobrze jada, za duże obciążenie dla młodego szkieletu. Co z tego że świetna ocena w klasie szczeniąt jeśli może kosztować w przyszłości zdrowie? Bez urazy oczywiście. Boję się tylko, że ktoś z moich właścicieli oglądając film pomyśli, że swojego chudzielca musi utuczyć, a tego bym bardzo nie chciała :-?


roofactor
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2008-09-02, 16:42
Lokalizacja: Riga
Kontakt:

Post autor: roofactor »

Little Caruso on swimming training....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

niesamowicie piękne te leosie

Post autor: estrella »

witajcie

my tak sobie oglądamy zdjęcia właśnie,filmiki również ......i zachodzimy w głowę -jak sobie poradzimy na pierwszej naszej wystawie :upss: Te wszystkie pieski tak pięknie się prezentują,każdy widać wie co robić ,stresu nie widać po właścicielach.
Dopiero zgłosiłam Sagittę na wystawę a już mam skręt żołądka na samą myśl jak to będzie :oops: CO ROBIĆ by wstydu sobie nie narobić i pieska zaprezentować jak najlepiej? _03_ pozdrawiamy


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

estrella pisze:CO ROBIĆ
Nic nie robić i UCZYĆ SIĘ OD INNYCH. Gdy wystawiałem Ramzesa w "szczeniętach" na Światówce w Poznaniu, miałem bardzo nikłe pojęcie o leonach; nawet nie wiedziałem czy się je czesze "z włosem", czy "pod włos" i czy przypadkiem nie robi im się przedziałka na grzbiecie grzbietu... Byliśmy kompletnie zieloni! A Ramzes - ot, sam od siebie - wygrał. Potem na wystawach zdałem się na moją ówczas 11 - 12 letnią córkę (do biegania po ringach) i "w cuglach" na czterech wystawach uzyskał championat PL. DLATEGO NIE PRZEJMUJ SIĘ! :chmmm: Będę Wam ochoczo kibicował i :aplaus:
:smoke:


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

WITAM

To ja się uśmiałam z tego postu........bo właśnie sama wczoraj czesząc Sagitte
pomyślałam;z włosem czy pod włos?

Też pomysł z wykorzystaniem mojego pierworodnego i jedynego syna do biegania po ringu
wydaje się całkiem ciekawy........jak by co to ja się wmieszam w tłum i udam ,że nie znam tego blondaska z dużym psem :lol:

Tak czy inaczej za wszelkie rady już z góry podziękuję,wysłuchamy i będziemy praktykować .

Teraz jest tak;próbujemy biegać ....prosto ok -w kółko -bunt .
Przekąska -owszem ,ale zaraz sie kładzie i żuje 5 minut,albo podskakuje i chwyta razem z moimi palcami...........chyba kupimy coś mniejszego i kruchego bardziej!
...........to jest trening na cierpliwość......moją :walk:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
ODPOWIEDZ