Esia / Apteka Natury

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

hajdi pisze:czyli ludzie wszedzie tacy sami , nie zaleznie w ktorej czesci POLSKI sie mieszka ,mentalnosc jest ta sama.
Zwłaszcza na wsi.Tu się krowy i świnki trzyma ,a nie jakieś tam'' Lełonburgery''
Przecież nawet'' zjeść'' tego nie można.
Ohhh,wieś i rolnicy są potrzebni ........tylko dlaczego muszą być tacy''uwstecznieni''?


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

:mrgreen:
ale Estrella, ja Cię rozumiem: ja w najbliższej rodzinie też sensacje wzbudziłam ( rozumiesz, zamiast dzieci mieć itd to ja spełniam marzenia i mam leonka :lol: ), a uwierz mi, co poniektórzy "sąsiedzi"czy ludzie na ulicy wprost sygnalizują, że z taaaakim psem to tylko do budy i gdzie to w mieście. i gadają, nie bacząc, że ja słucham i "paczę".

a z drugiej strony; na Eśkę mega pozytywnie reagują fajne, normalne osoby, których na szczęście nie brak.

ale osobniki chamskie bywają wszędzie.. naprawdę, i w autobusie jadącym Marszałkowską i na osiedlu itd.

mam wniosek: że taki pies ( duży, piękny) wzbudza po prostu skrajne emocje: od nienawiści ( osób ubogich, sfrustrowanych) po zachwyt ( innej grupy społecznej:-))) Ale też różnie reagują matki z dziećmi- tu i zachwyt albo " pies Cię zje".
dużo by pisać:-))

pociechą są inni psiarze i oczywiście sama Eśka _04_


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Nic dodać, nic ująć-bo wszystko już napisałaś ładnie .......z czym się całkowiecie zgadzam _03_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
emilka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2012-01-30, 12:58
Lokalizacja: Cieszyn, Rudnik

Post autor: emilka »

hehehe no niestety tak jest - ja mieszkam z moim NIE MĘŻEM u niego w domu na wsi i pies, owszem, wszyscy uważają, że jest piękny ale nikt nie zgadza sie tutaj z moim przekonaniem, ze pies ma byc w domu a nie przy domu w kojcu i na łańcuchu... no i w zwiazku z tym jestem paniczką z miasta, której sie we lbie poprzewracalo hehehehhe ;) taki cielak w domu :P heheh i juz nie wspominam o tym, jak na mnie patrza gdy Odyś okazuje mi swą psią miłośc a ja jemu swoja :P ale kto by się tym przejmował ;)


Awatar użytkownika
emilka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2012-01-30, 12:58
Lokalizacja: Cieszyn, Rudnik

Post autor: emilka »

a dodatkowo przeciez mam królika w domu !!! ktorego kocham, całuję i przytulam... :) chyba jestem jakas nienormalna heheheh


leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Ha ha ha....dobre :-D

Nic sie nie przejmuj.......u nas to znowu tak...."o dziecko byście się postarali....a nie psa se kupili..."
Nie ma sie co przejmować , każdy jest kowalem swojego losu i ma prawo przeżyc życie po swojemu....a czy wybory były dobre.....czas pokaże :lol:

Poza tym ....tego nikt nie zrozumie.....jak mozna mocno kochac piesa :serducho: kto tak nie kocha....


Awatar użytkownika
emilka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2012-01-30, 12:58
Lokalizacja: Cieszyn, Rudnik

Post autor: emilka »

heheheh u mnie to samo z tym dzieckiem tylko u mnie wersja jest taka : ,,dzieci nie mają to sobie psa kupili"...


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

emilka pisze:heheheh u mnie to samo z tym dzieckiem tylko u mnie wersja jest taka : ,,dzieci nie mają to sobie psa kupili"...
ech :cry:
najważniejsze, to się nauczyć ( ale to wielka sztuka...)nie przejmować durnym gadaniem :roll:


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

leoświr pisze:Ha ha ha....dobre :-D

Nic sie nie przejmuj.......u nas to znowu tak...."o dziecko byście się postarali....a nie psa se kupili..."
Nie ma sie co przejmować , każdy jest kowalem swojego losu i ma prawo przeżyc życie po swojemu....a czy wybory były dobre.....czas pokaże :lol:

Poza tym ....tego nikt nie zrozumie.....jak mozna mocno kochac piesa :serducho: kto tak nie kocha....
właśnie!!! nic dodać, nic ująć :serducho:


Magda i Esia
Awatar użytkownika
emilka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2012-01-30, 12:58
Lokalizacja: Cieszyn, Rudnik

Post autor: emilka »

Echinacea pisze: ech :cry:
najważniejsze, to się nauczyć ( ale to wielka sztuka...)nie przejmować durnym gadaniem :roll:
Zazwyczaj sie tym nie przejmuje, tylko czasem gdzies to troszke zaboli ale no coz - takie zycie ;)


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Zaskakuje mnie własna skleroza w robieniu fajnych fot plenerowych :-| zapominam, nie biorę aparatu i mam głównie Eśkowe=domowe. a tak pięknie fotki wychodzą w zieleni :lol:
pozdrawiamy

Obrazek[/img]


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

wreszcie coś z plenerku

Post autor: Echinacea »

Z przyjacielem Brunonem.
Obrazek[/img]


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

mlaaaaask,niaaaam
Obrazek[/img]


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

z rozwianym włosem :lol:
Obrazek[/img]


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Brunek.
Obrazek[/img]


Magda i Esia
ODPOWIEDZ