Leośki Warszawa/ spotkanie

Spotkania leomaniakow

Moderator: Wroc_Luna

Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Paweł, cześć :-) koniecznie musicie następnym razem być i strzelimy wspólną fotę.
Ulaleo: z Kielc do Wwy nie tak daleko... :mrgreen:

a ja całkiem serio myślę o jakimś fajnym evencie leonkowym. tylko trzeba by się zastanowić co niby poza paradą samą, ma się dziać. albo może inaczej: wykorzystać coś, co się będzie działo w Wwie w temacie psiowym.I pojawić się w pełnej krasie leonkowej :lol:

Swoją drogą, na samym początku adopcji :mrgreen: Eśki, smętnie myślałam, że leonków w Wwie są może trzy i niby gdzie:cry: i smutno było.potem mi błysnęło, że nie może tak być, ze trzeba koniecznie szukać, szukać :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2011-09-01, 13:06 przez Echinacea, łącznie zmieniany 1 raz.


Magda i Esia
UlaLeo
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 2008-07-04, 21:22
Lokalizacja: Kielce

Post autor: UlaLeo »

Kiedyś w Kielcach wyskoczyłam z auta bo zobaczyłam ludzi spacerujących z leonem niedaleko Kadzielni ale okazało się, że to leonka bez rodowodu. Nigdy innego leona nie widziałam.Ostatnio w necie widziałam chyba na allegro ogłoszenie o sprzedaży miotu z Kielc i ... tyle w temacie. Jakoś mało tego jak na 4 lata zrudziałej miłości:)


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

UlaLeo pisze:Kiedyś w Kielcach wyskoczyłam z auta bo zobaczyłam ludzi spacerujących z leonem niedaleko Kadzielni ale okazało się, że to leonka bez rodowodu. Nigdy innego leona nie widziałam.Ostatnio w necie widziałam chyba na allegro ogłoszenie o sprzedaży miotu z Kielc i ... tyle w temacie. Jakoś mało tego jak na 4 lata zrudziałej miłości:)
Ładnie :-D "zrudziała miłość".
rozumiem Cię świetnie- faktycznie, brakuje kontaktów z innymi leonami i właścicielami.. bardzo. forum - super, że jest, ale nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. kurcze, pozostaje życzyć, aby w Kielcach pojawił się inny leon z fajnymi właścicielami :mrgreen:
pozdrawiamy!


Magda i Esia
UlaLeo
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 2008-07-04, 21:22
Lokalizacja: Kielce

Post autor: UlaLeo »

może za rok jak dzieciaki podrosną i zorganizujecie spotkanie bliżej jesieni tzn wrześniowe tak żeby nie było dużych upałów wybierzemy się do Warszawy:)


Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Szkoda, że dawno nie zaglądałem i przegapiłem TAAAKIE wydarzenie :wall:


Sławek i Leo vel Satir
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

slawik pisze:Szkoda, że dawno nie zaglądałem i przegapiłem TAAAKIE wydarzenie :wall:
:lol: no szkoda, ale myślę, że coś zorganizujemy, jak tylko wola i duch spotkania będzie :mrgreen:
a leosiów przybywa, okazało się, że u mojej kumpeli w pracy jedna z koleżanek ma 8 letniego leonka i też chętna na spotkanie _02_
Ostatnio zmieniony 2011-09-12, 18:36 przez Echinacea, łącznie zmieniany 1 raz.


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

UlaLeo pisze:może za rok jak dzieciaki podrosną i zorganizujecie spotkanie bliżej jesieni tzn wrześniowe tak żeby nie było dużych upałów wybierzemy się do Warszawy:)
UlaLeo:trzymam za słowo!!! :lol:


Magda i Esia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

jesień 2013

Post autor: Echinacea »

Polecamy się na spacer leośkowy. ja wiem, że macie spotkania na wystawach, my nie wystawowe, ale stęskniłyśmy się za leonim :lol: towarzystwem w większym gronie.
W grę wchodzi dowolne miejsce, teraz bardziej Praga Południe, podjechanie na Wawer itd, z racji zmiany miejsca zamieszkania. Ktoś chętny :lol: ?
pozdrawiamy _03_


Magda i Esia
annaendzelm
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-02-14, 19:51
Lokalizacja: Mazowsze / Pomorze
Kontakt:

Post autor: annaendzelm »

Zapraszam do naszego lasu w Wesołej. Skoro mieszkacie teraz na Pradze Południe, możemy spotykać się np. w soboty czy niedziele przed południem. U nas jest dużo miejsca do biegania. Mój adres hanka.e@op.pl


pb
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 87
Rejestracja: 2011-07-21, 12:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pb »

Jeśli to byłaby najbliższa sobota (24.08.2013), to byłbym również chętny.
Wawer i okolice, jak najbardziej nam pasuje ;-)


--
pozdrawiam
Paweł
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Hej :-D no to super, my bardzo chętnie- i do Ani i na Wawer, tylko - godzinowo to raczej wczesne popołudnie ( 13? 14?), a co do miejsca- to się dostosujemy. może być najbliższa sobota. to jak?


Magda i Esia
annaendzelm
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-02-14, 19:51
Lokalizacja: Mazowsze / Pomorze
Kontakt:

Post autor: annaendzelm »

Najbliższa sobota może być, może uda mi się namówić nową szczęśliwą posiadaczkę leosiowego szczeniaczka z Radości. Może być po południu. A gdzie ??? U mnie las całkiem spory. To jest niedaleko Hipodromu, na terenie którego odbywają się wystawy psów. Może jeszcze jacyś chętni?


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Ania, ma na bank, tylko podaj please jakieś szczegółowe informacje: to jest Wesoła, ale gdzie konkretnie, czego szukać :-D ? adres..?


Magda i Esia
kokony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 740
Rejestracja: 2008-05-13, 16:58

Post autor: kokony »

ja też chętnie, ale nie w tą sobotę - mam ważne spotkanie :/


annaendzelm
leomaniak
leomaniak
Posty: 155
Rejestracja: 2008-02-14, 19:51
Lokalizacja: Mazowsze / Pomorze
Kontakt:

Post autor: annaendzelm »

możemy i w następną jak będą chętni na wspólny spacer


ODPOWIEDZ