cac Nowy Sącz

ODPOWIEDZ
McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

cac Nowy Sącz

Post autor: McDzik »

psy
otwarta
JASPER Epigon - najlepszy pies

suki
szczeniat
CALINECZKA Usmiech Wandala - Najlepsze Szczenie

ml.
MISS MARLENE KINGLORDS - Najlepszy Junior
MINTO FLAVIA z Arabaru - V2

pośr
SHERRY LADY Oaza Wschodu - najlepsza suka, Zwycięzca Rasy, ukończony Championat Polski w 6 miesięcy i 1 dzień :) !!!!

champ.
BERTA Lwia Dolina - dosk.


----
Ogółem totalny brak organizacji , mnie się nie podobało... i nie, żebym pisała tak, bo wyniki są dobre z wystaw... Arni BOB, syberian husky wystawiany przeze mnie BOB JUNIOR. Mimo wszystko raczej juz sie tam nie pojawie, jesli nie bede musiala.


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Ringi były straszne , bardzo nierówne, potykali się tak samo psy jak i wystawcy. Mało miejsca, ale przynajmniej drzewa dawały osłonę, byliśmy tylko chwilkę, miło było się spotkać ze wszystkimi, mam zdjęcia dodam jak załaduje na komputer ;-)


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Gratulacje :aplaus: czekam na fotki :mrgreen:


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

Te ringi to zawsze tragedia , kretowisko na kretowisku ... ja się bałam, czy Arni nie będzie po tym galopował tymi swoimi krótkimi łapeczkami - na ringu normalnym poszło ślicznie, w opisie dobra prezentacja, na finałach okołoo 16 po całym dniu pies już miał dość i było hop-hop :-/ no trudno. Ja też miałam dość. Puchary za rasę nie były rozdawane przy zejściu z ringu, trzeba się bylo po nie pofatygować do organizatorów, jakaś masakra. Gdyby moja koleżanka nie zobaczyła takowego u swojej znajomej od chińskiego grzywacza, to bym nawet nie wiedziała o jego istnieniu, w katalogu zero informacji co jak i gdzie szukać, żenada. Znajomej znajomy fundował dla jednej rasy pucharki, osobiście zawoził je do oddziału końcem lipca, a tu nie było ich ani w katalogu, ani na wystawie - o co chodzi? Takie coś kosztowało. Na Młodym prezenterze też jedno wielkie zamieszanie, złamany został regulamin, szkoda się rozpisywać, już nie biorę w tym udziału ale współczuję koleżankom i kolegom..... ogółem oddział dał plamę... już nie mówię o tych kretowiskach, bo byłam świadoma zgłaszania się na tą wystawę, nie pierwszy raz tam jestem, dwa lata temu na ringu utopiłam nowiutkie baleriny- były jednorazowe, masakra...

Nie ma co się rozpisywać o złych rzeczach, czekam na te przyjemne - czyli fotki od Ciebie Gosiu - bo niestety przed samym występem Sherrysi jak wiesz musiałam lecieć po Husky... Niemniej jednak miło było się spotkać, mam nadzieję, że jeszcze się gdzieś spotkamy :)


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

Gratulacje dla wszystkich a szczegolnie dla Jasperka :oklask: :oklask: :oklask:


Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

Dodam , dodam fotki niedługo choć są niestety dość kiepskie . Natomiast nie wiem czy właściciele Sherrysi odebrali w końcu puchar za rasę. Bo co mnie kompletnie rozwaliło to było to, że już po ocenie wszyscy poszli. My jeszcze chwilę zostaliśmy a sędzia "jest jesza zwyciezczyni rasy leonbergerow bo zapomnialem o pucharze" :-?


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

O faktycznie, widzę w katalogu, że ktoś ufundował takie pucharki dla kilku ras, w tym leonbergera... nie odebrała na sto procent, bo uciekli zaraz, na finałach ich nie było. Tacy to są gospodarze ringowi, ehh :roll: ... A zdjęcia pewnie są dobre, tylko jesteś zbyt krytyczna wobec siebie ;-) Czekamy na zdjęcia, bo coś muszę wrzucić na stronkę, haha :mrgreen:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

obiecane zdjęcia są naprawdę kiepskie , do albumu wstawiłam od razu niedodane jeszcze z nowego targu : https://picasaweb.google.com/solencjaxD ... g6S20PT_FQ


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

ciemne, ciemne, ciemne... akurat te, gdzie jest Sherrysia :-? hmm ale dzięki, coś wymyślę :-) najwyżej sobie 'ukradnę' takie z Nowego Targu :mrgreen:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
ODPOWIEDZ