skatowany pies. bydle, nie człowiek to zrobiło!

Wszystko o zywieniu , zdrowiu i pielegnacji naszych milusinskich

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

skatowany pies. bydle, nie człowiek to zrobiło!

Post autor: Echinacea »

Ostatnio zmieniony 2012-03-16, 20:44 przez Echinacea, łącznie zmieniany 1 raz.


Magda i Esia
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Makabraaaaa!
:smoke:


leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Boże! Nie mogę na to patrzeć :o:

To bydle co to zrobiło temu biedactwu.... nie ma prawa nawet oddychać. Tylko w naszm kraju znowu nic im nie grozi!


KINGA
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 275
Rejestracja: 2010-01-19, 09:24
Lokalizacja: duszniki wlkp

Post autor: KINGA »

Biedak tyle wycierpiał.Tylko człowiek jest zdolny do takiego okrucieństwa. :umm:
To straszne ale przestaje mnie to szokować ,po tym wszystkim co widzę ,co dzieje się na świecie jak ludzie mordują bezbronne dzieci , później to fotografują i chwalą się w sieci....po prostu płakać się chce.Świat się kończy, wszelkie morale przestają obowiązywać :umm: Agresja,zło zaczyna być lekarstwem na wszystko :wall:


XENON
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Prawda. człowiek czasem jest najgorszym bydlakiem..
............
dewianci.
z dziećmi też to prawda, tylko nie wiem Kinga, czy to nie jest tak, ze teraz po prostu szybciej, częściej wiemy o takich przypadkach jak: mordowanie i bestialstwo wobec piesiów, wobec dzieci: mordowanie, pedofilia.
a wcześniej to wszystko też było.
ale z chwaleniem się w necie, masz rację..!!


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Wogóle w link nie weszłam..........jak czytam te wasze posty to już nawet nie mam odwagi otworzyć linku i zobaczyć,żeby nie denerwować się.

Moim zdaniem są za małe kary dla takich i za małe grzywny.
Ja bym wprowadziła ''oko za oko''''ząb za ząb''
albo do leczenia psychiatrycznego ..........przecież jaki normalny zdrowy człowiek znęca się nad słabszym ???Tylko ktoś z problemem psychicznym ,nie radzący sobie w życiu ,na wskroś zły na świat ........zamiast szukać pomocy ,woli wyżyć się na piesku i wyrzucić tak swoje zło .
CAŁY NASZ ZAKICHANY SYSTEM ,PRAWO I USTAWY są do D.........
za kradzież kostki masła można mieć większe problemy jak za pobicie psa czy znęcanie się nad rodziną .Ludzie też w większości milczą i udają ,że ich to nie dotyczy bo nie chcą się wtrącać,albo sami się boją.
Co najlepszego wyszło z nowelizacji ustawy?To ,że natworzyło sie teraz związków co dają rodowody na oświadczenie właściciela i teraz dopiero będzie cyrk i zamieszanie .......
wystarczy wejść na strone tych związkow w regulamin hodowli psów ,przeczytać jakie warunki musi spełnić pies by być reproduktorem czy suką hodowlaną.

Teraz byle pan Stasiu zarejestruje psa i bedzie krył nim na morgi bo ma uprawnienia z tegoż związku XYZ.

Ja kiedyś nie rozumiałam tego po co rodowód,po co te wymogi i że pies to pies i ma 4 łapy i ogon i oczy ,uszy to zdrowy.

Ile godzin spędziłam na czytaniu i szukaniu by zrozumieć R=R JAK MA DUŻE ZNACZENIE TA AKCJA itp

Jednak chyba największym problemem w naszym kraju, nie jest nawet to rozmnażanie ....tylko brak poszanowania dla ŻYCIA......

Dużo ludzi (czy to ludzie jeszcze?)myśli ,że pies nie ma uczuć,nie myśli i jest biegającym kudłatym stworzeniem stworzonym w celu umilania nam czasu a jak sie znudzi to won!

Zmieniła bym swoich kilku znajomych na psy bo wolę ich towarzystwo,bardziej im ufam .

Aż czasem wstyd być człowiekiem :cry:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
ODPOWIEDZ