Dog Shows in Łódź 2012

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Brak przedpiersia w tym wieku to uchybienie i sie moze zmienic a zakretas na ogonie nie zniknie i jest wada -to jeden z wyborow ktory mi sie nie podobal ,ogolnie sedzina mi sie bardzo podobala ale wlasnie te male niuanse mi sie nie podobaly :oops:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
F1
leomaniak
leomaniak
Posty: 137
Rejestracja: 2009-06-24, 10:44
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: F1 »

Do zobaczenia na następnej wystawie!Małgorzata


"Nie trać głowy, gdy wszyscy wokół stracili swoje..." Kipling
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

A tak sedzina czarowała nasz piesy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

hajdi pisze:F 1, najwazniejsze to sie nie poddawac-a wiadomo że trening czyni mistrza. nastepnym razem napewno bedzie lepiej
tak, taak... wczoraj minęło 5 lat, jak zdobyłyśmy z babcią Abysią (również w Łodzi) pierwszy medal - identyczny (taki sam kolor i model) jak wczoraj z wnukiem Kingiem... i po tych 5 latach osiągnęliśmy taki oto poziom "profesjonalnego handlingu" :rotfl:
Obrazek


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

gingerheaven pisze:I byla bardzo usmiechnieta i sympatyczna ,to tez ostatnio rzadkosc :mrgreen:

taaaak -to fakt.Nie mam dużego porównania ,ale kto był w Nowym Dworze zauważył różnice z pewnością .
Tak sobie myślę-że ocena Dobra od takiej dokładnej i surowej w ocenie sędziny-to i tak nie jest zle.
A ja chyba mam uzasadnienie zachowania Sagi (węszenia w trawie zamiast biegania)
Wczesniej miesliśmy coś jakby cieczkę-ale to było takie niemrawe i myślałam ufff dobrze ,że skonczyło się przed wystawą.
Wczoraj wieczorem ''totalnie zalało ''naszą Kobietkę-czyli cieczka na maxa.A to wczesniej-to nie wiem co to było?Jakieś przedbiegi?

Ja chcę jeszcze dodać-że jak taki głuptas kochalam się w dużych pulchnych Leosiach i Sage tak widziałam .Gingerheaven uświdomiła mi ,że jednak to może mieć konsekwencje oprzykre .Sama zaś na własne oczy widziałam,że te mniejsze i szczuplejsze ładniej się prezentują w ringu i w ogóle.


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

abrus pisze:
hajdi pisze:F 1, najwazniejsze to sie nie poddawac-a wiadomo że trening czyni mistrza. nastepnym razem napewno bedzie lepiej
tak, taak... wczoraj minęło 5 lat, jak zdobyłyśmy z babcią Abysią (również w Łodzi) pierwszy medal - identyczny (taki sam kolor i model) jak wczoraj z wnukiem Kingiem... i po tych 5 latach osiągnęliśmy taki oto poziom "profesjonalnego handlingu" :rotfl:
Obrazek
ja tez czasem wprowadzam jakies dziwne elementy - chyba taniec z psem - oberek moze:
Wels 2009
Obrazek


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

cd zdjęc

Post autor: estrella »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

gingerheaven pisze:Dragus tez chudzielec :lol:
Ja to uwazam ze te dobrze odkarmione to owszem wrazenie robia ale co bedzie z ich ruchem w wieku 7 lat strach myslec.Wyjatkiem jest na pewno dobrze odkarmiona sunia Savy -ktora plywa,trenuje itd ,jednak leosiom ktore maja raczej dosc stateczny tryb zycia balabym sie zafundowac taka mase i swoje jednak bede trzymac na szczuplo -mimo ze ruchu maja sporo ;-)
Juz raz tu wstawialam
http://www.bohemia-atevy.com/ostatnislu ... /index.htm

konkretnie 1.05 minuta i 4.11 minuta

to jest gruba suka i 7letni pies z HD C.
Prosze sie nie pytac co to za akcja na poczatku - to byl tzw szum komunikacyjny miedzy mna i Gerym :rotfl:


sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Archisia pisze:Mnie natomiast zebrało po tej wystawie na wspominki bo szperając po "psich" książkach znalazłam swoje pierwsze zgłoszenie na wystawę a była to wystawa w Łodzi w dniu 5 V 2002 roku.
Tym sposobem obchodziłam na niedzielnej łódzkiej jubileuszowej bo XX, X-lecie swoich potyczek ringowych :lol:
Początki kariery były bolesne, niejednokrotnie wracając do domu czułam się potraktowana niesprawiedliwie a i łzy potrafiłam uronić.
Później nadszedł okres buntu " no bo jak to mój najpiękniejszy pies mógł przegrać z tym innym"
Teraz po latach nauczyłam się dystansu do tego co się na ringu dzieje, pogodziłam się z tym,że mój pies wcale nie musi być tym pierwszym najlepszym i nareszcie znalazłam prawdziwa przyjemność w wystawianiu.
a ja nigdy nie liczylam na jakikolwiek sukces, majac psy no name. Slyszal kto kiedy o hodowli Mlynsky rybnik? Nie uwierzycie jak bylam zaskoczona, kiedy wygral w roku w Olomuncu mlodziez w konkurencji 6 psow. :hyper:


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

ja tez czasem wprowadzam jakies dziwne elementy - chyba taniec z psem - oberek moze:
Wels 2009


choreografia tez ważna rzecz, no bo trzeba sie jakos z psem zgrac,mnie to wyglada na jakis goralski taniec taki z przytupem , no ewentualnie kazachok :tjump:


hajdi
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Estrella, a możesz te zdjęcia podpisać ? kto i z jakim psem? przepraszam, ze tak marudzę, Ciebie rozpoznaję, reszty prawie nie :lol: buuu
Wiem, że zamiast marudzić trza się ruszyć na wystawę- we wrześniu będzie w Wwie _03_ , tyle że ja zdecydowanie towarzysko i jak się da, wezmę i Eśkę.
gratulacje raz jeszcze!!!
a Bibi przesłodka.. _04_


Magda i Esia
vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

Jeśli chodzi o wystawy i przygotowanie do nich psicy mej, to nie można być chyba bardziej zielonym niż ja :lol: :roll: ale, kurka, chyba wezmę Thulindę kiedyś i się przejadę, aby Was chociaż poznać :-)


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

vedderka pisze:Jeśli chodzi o wystawy i przygotowanie do nich psicy mej, to nie można być chyba bardziej zielonym niż ja :lol: :roll: ale, kurka, chyba wezmę Thulindę kiedyś i się przejadę, aby Was chociaż poznać :-)



no koniecznie _03_


hajdi
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

vedderka pisze:Jeśli chodzi o wystawy i przygotowanie do nich psicy mej, to nie można być chyba bardziej zielonym niż ja :lol: :roll: ale, kurka, chyba wezmę Thulindę kiedyś i się przejadę, aby Was chociaż poznać :-)
to jest pomysł _kwiatek_


Magda i Esia
ODPOWIEDZ