Dog Shows in Łódź 2012

ODPOWIEDZ
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

archisia-DZIEKUJE _całus_ ,wy tu takie cuda robicie -normalnie REKINY FORUM, a ja :onon:


hajdi
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ja mam tylko kilka fotek,bolal mnie zab :-?
Big Ben
Obrazek
Indi
Obrazek
Limited Edition
Obrazek
Obrazek
Lysy Drago :roll:
Obrazek
Lapka posrodku ,po lewej Emma Bory Cysterskie,po prawej Fiona
Obrazek
No i Lapka na koniec
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-05-07, 14:39 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

gratulacje dla wszystkich :-)


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

piękne leosie i gratulacje zwyciężcom _03_


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

gingerheaven pisze:Khaira wyglaskaj Dragunia ,nasza rodzinka juz za nim teskni -nawet moj maz :-x
BJ jak dla mnie to cudo ,nie dlatego ze to syn bluta ale samiec tak sie ruszajacy jak on dzis ... _04_ .Benciowi oczywiscie gratuluje,synek sie spisal na medal :lol: ,troszke zal ze reszta w tej klasie takie oceny ,bo bardzo ladne byly -wszystkie 4 w klasie.No i gratuluje Ani Endzelm ,piekna wspolpraca na ringu (nie to co moja dzika Lapka :lol: ) a Estrella -tu oceny Sagity nie rozumiem ,ale tak bywa a mloda BIBI -mala gwiazda rosnie ,suczka elegancka ,sliczna anatomicznie ,bedziesz miec z niej pocieche -z Sagity zreszta na pewno tez :mrgreen: .No i Sava -ten twoj pingwin jest cudny :mrgreen: i dla mnie to byla suka na Caciba .......
:serducho:
Dziękuje gingerheaven ,za miłe słowa.
I wszystkim ogółem za miłe spotkanie.
Sędzina ostra i dokładna-ale przynajmniej coś się działo .A Saga chyba po prostu nie miała dnia ;-)


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
F1
leomaniak
leomaniak
Posty: 137
Rejestracja: 2009-06-24, 10:44
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: F1 »

Gratulacje dla zwycięzców -zasłużone brawa :aplaus: Właściciele i hodowcy również na medal :mrgreen:
Psy mi się ogromnie podobały .Moje chudzielce nie miały szans.
Sędzina preferowała dorodne i dobrze odkarmione ( i słusznie zresztą).Muszę chyba podtuczyć swoje stadko ;-) Lambo bo zmianie sierści i głodówce z okazji cieczki Heroiny to trochę jak chart a Hera z jej niechęcią do jedzenia i wrodzonym ADHD jest chyba niemożliwa do utuczenia?Ostatnio to nawet komplet badań jej zrobiam bo bałam się ,że chora ( na szczęście zdrowa jak rydz tylko wybredna)
Moja córka była tylko zawiedziona że jej pupilka ( trenuje z Heroina tor przeszkód i to z powodzeniem) nie wypadła lepiej.Mam nadzeję że trafiły do niej porady Ani Endzelm-dziękuję ;-)
Oczywiście i tak uważam ,że moje psy są najlepsze _07_ _07_.
Z innymi nie udało by się grać na gitarze wśród tłumu ludzi na wrocławskim rynku -
"Hej Joe " zagrało 01.05.2012- 7200 (!) osób bijąc rekord Guinessa.
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za towarzystwo i możliwośc ogladania aż tylu wspaniałych leonów (najsłodsza oczywiście Bibi).Do zobaczenia następnym razem.Pozdrawiamy Małgorzata i Ola.


"Nie trać głowy, gdy wszyscy wokół stracili swoje..." Kipling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Dragus tez chudzielec :lol:
Ja to uwazam ze te dobrze odkarmione to owszem wrazenie robia ale co bedzie z ich ruchem w wieku 7 lat strach myslec.Wyjatkiem jest na pewno dobrze odkarmiona sunia Savy -ktora plywa,trenuje itd ,jednak leosiom ktore maja raczej dosc stateczny tryb zycia balabym sie zafundowac taka mase i swoje jednak bede trzymac na szczuplo -mimo ze ruchu maja sporo ;-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

F 1, najwazniejsze to sie nie poddawac-a wiadomo że trening czyni mistrza. nastepnym razem napewno bedzie lepiej , nawet championom zdażaja sie potkniecia . _03_


hajdi
Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

F1 pisze:zdrowa jak rydz
Ty chyba nigdy rydzów w lesie (a ścislej w zagajniku) nie widziałaś i nie zbierałaś - toż to chyba najbardziej robaczywiejące grzyby na świecie; znaleźć jednego "zdrowego" na 10 to wyjątkowe szczęście, więc skąd to powiedzonko-przysłowie??? :chmmm:
:smoke:


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Mnie natomiast zebrało po tej wystawie na wspominki bo szperając po "psich" książkach znalazłam swoje pierwsze zgłoszenie na wystawę a była to wystawa w Łodzi w dniu 5 V 2002 roku.
Tym sposobem obchodziłam na niedzielnej łódzkiej jubileuszowej bo XX, X-lecie swoich potyczek ringowych :lol:
Początki kariery były bolesne, niejednokrotnie wracając do domu czułam się potraktowana niesprawiedliwie a i łzy potrafiłam uronić.
Później nadszedł okres buntu " no bo jak to mój najpiękniejszy pies mógł przegrać z tym innym"
Teraz po latach nauczyłam się dystansu do tego co się na ringu dzieje, pogodziłam się z tym,że mój pies wcale nie musi być tym pierwszym najlepszym i nareszcie znalazłam prawdziwa przyjemność w wystawianiu.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
F1
leomaniak
leomaniak
Posty: 137
Rejestracja: 2009-06-24, 10:44
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: F1 »

Co do rydza to powiedzenie "zdrowy jak rydz" jest oczywiście przesadzone -rydze sa bardzo smaczne ( i robaki też tak uważają ) ale bardzo kruche i delikatne- ale raczej wzięło sie od ładnego "zdrowego" koloru grzyba.Ostatnio rydze jadłam w ubiegłe wakacje- znajomi mają je na działce i strzegą ich jak skarbu.Embe -ja na grzybach nie znam sie wcale, mój TZ jest znawcą.
Co do wagi psów mam po kaukazach nauczkę ,że utuczony pies=kłopoty więc raczej nie utuczę ich za bardzo.Ważniejsze jest długie życie niż super look.
Moje "chude " kaukazy były bardzo sprawne żyły 14 ,16 i 10-lat(ale ten zginął przez kleszcza) i tylko jak były mokre widać było ile jest "psa w psie" :mrgreen: Niestety w kaukazach hodowla rozwinęła sie w kierunku masy/potęgi kosztem sprawności ( chyba ktoś zapomniał że to psy pasterskie ,które mają biegać a nie wyglądać ).
Ale może to tylko moja subiektywna opinia.Nie wiem czy któryś teraz łapie myszy lub gołębie tak jak moja Kora? Żal :cry:
W pełni zgadzam się z Gingerheaven co do ostrożności z wagą ( i jeszcze jedno- wielkopsy im wolniej rosną tym lepiej rosną :mrgreen: ).


"Nie trać głowy, gdy wszyscy wokół stracili swoje..." Kipling
F1
leomaniak
leomaniak
Posty: 137
Rejestracja: 2009-06-24, 10:44
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: F1 »

Archisia -gratulacje! Tylko trzeba było pochwalić sie wczoraj ,ja "dyżurną " flaszeczkę na niespodziewane okazje mam w samochodzie.
Przy takiej pogodzie dodatkowo miało by to walor terapeutyczny.


"Nie trać głowy, gdy wszyscy wokół stracili swoje..." Kipling
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Archisia ,ja tez wystawy mam juz na luziku ,do Lodzi jechalam nastawiona na przegrana a w skali pelnej ocen to zadne z moich dzieci w sumie zle nie wypadlo :lol: ,takich sedziow oby wiecej z taka skala ocen ;-) -tyle ze wyborow w niektorych klasach na pierwsze miejsca nie rozumiem i nie tyczy to przegranej Lapki czy drago czy juniorki w championach ,ale o gustach sie podobno nie decyduje :lol: .Poza bolem zeba to na pewno beda wspominac ta wystawe jako jedna z udanych :yoow:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Oj, ja to zgłoszenie znalazłam już po wystawie jak w domu szperałam po książkach, bo chciałam te książki pożyczyć do poczytania właścicielowi Maranti.
A sędziną jestem oczarowana, bo takiej miłości do psów i do tego co sie robi naprawde sie nie spotyka zbyt czesto.
A co do wyborów to sędzina uzasadniała dlaczego właśnie tak ustawiła lokaty, przy Dońciu powiedziała, że Duero pomimo zbyt krótkiego ogona i zakrętaska na końcu tegoż ogona ma tyle dodatnich cech że na 1 lokatę jak najbardziej zasługuje a Dońcio potrzebuje czasu na rozwiniecie bo w tej chwili brakuje mu przedpiersia.
Ostatnio zmieniony 2012-05-07, 22:13 przez Archisia, łącznie zmieniany 2 razy.


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

I byla bardzo usmiechnieta i sympatyczna ,to tez ostatnio rzadkosc :mrgreen:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ODPOWIEDZ