Witam serdecznie

Tu sie przedstawiamy stawiając pierwsze kroki na forum

Moderator: Wroc_Luna

ubik
nowy forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-17, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Witam serdecznie

Post autor: ubik »

po drobnych perypetiach witam szczęśliwych posiadaczy leonkow :)

Mam na imie Daniel od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem suni o imieniu Aza, ma trochę ponad 9 tygodni i jak da sie w końcu złapać w kadrze przykleję jakąś fotkę :)

Aza pochodzi z Wadowic obecnie mieszkamy w Warszawie

pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

_03_
witajcie na forum

Może napisz coś więcej o was i czekamy na zdjęcia!


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Warszawa??? super!!!!witamy i zapraszamy do spotkania :-D


Magda i Esia
ubik
nowy forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-17, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ubik »

estrella pisze: Może napisz coś więcej o was i czekamy na zdjęcia!
cóż więcej mam napisać:) spacerujemy często przy Wiśle na Tarchominie, poznajemy się z innymi pieskami.

trochę o karmieniu: Aza wcina gotowane (1:1:1 warzywa:ryż:różne rodzaje mięsa) do tego po sprawdzeniu kilku suchych najbardziej podchodzi jej purina z baraniną do tego szyjka z indyka co jakiś czas ( jak zmęczy poprzednia ), raz w tygodniu serek z żółtkiem i dwa razy zjadła surowe ( raz ukradła wołowinę z zakupów, drugim razem dostała żołądki ).

jest chętna do zabawy, zaczyna wszystko podgryzać i jest kochana :D

a tak na prawdę najważniejsze ze jest zdrowa ma apetyt i mam nadzieje ze tak będzie cały czas

po woli zaczynam podstawy przyzwyczajania do komend ale o szkoleniu na razie zapominamy jest ze mną za krotko i myślę ze jeszcze na to za wcześnie :)

uff to chyba na razie tyle :)

pozdrawiam serdecznie


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

_03_ _03_ _03_
:smoke:


Awatar użytkownika
Archisia
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1270
Rejestracja: 2007-11-19, 13:09
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Archisia »

Witam serdecznie _03_


ARCHIBALD Wiecznym Strażnikiem Lasu
GWIAZDECZKA Wieczny Łowca
UZI Stróżująca za Tęczowym Mostem
MALINKA Po Drugiej Stronie Tęczy
Obrazek
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Witamy _03_
W Wadowicach kiedys byla hodowla Bursztynowka ,piekne leonbergery mieli ..A teraz jakos nie kojarze zadnej hodowli ,mozesz zdradzic jaki mala ma przydomek??? :chmmm:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ubik
nowy forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-17, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ubik »

witam

z tego co wiem hodowla jest od 18 lat czy to jest ta o ktorej piszesz nie wiem
rodzice suni są piękni oboje z metrykami. rozmawiałem z właścicielem jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać na forum telefon do tego Pana.

Odnośnie spotkań w wawie bardzo chętnie, ale dyspozycyjnością kiepsko :(

pozdrawiam serdecznie


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Ubik, problem z czasem też mamy :-D ale za jakiś czas na pewno fajnie byłoby się spotkać w większej gromadzie na Polach M. na przykład
fajnie, cieszę się, więcej leonów w Wwie= mniej głupich pytań od ludzi( "ojej, to chyba kaukaz" :mrgreen: i większe oswojenie i tolerancja ;-)


Magda i Esia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Rodzice z metrykami czyli szczenie bez papierow?? :upss: .To raczej nie z tej hodowli...


[you] zycze Ci milego dnia:)))
ubik
nowy forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-17, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ubik »

Echinacea pisze:Ubik, problem z czasem też mamy :-D ale za jakiś czas na pewno fajnie byłoby się spotkać w większej gromadzie na Polach M. na przykład
fajnie, cieszę się, więcej leonów w Wwie= mniej głupich pytań od ludzi( "ojej, to chyba kaukaz" :mrgreen: i większe oswojenie i tolerancja ;-)
z ciekawości liczyłem ile stwierdzeń " o jaki śliczny kaukaz " było od początku :) i po 50 dałem sobie spokój

ale bylem mile zaskoczony jak starszy pan rozpoznał rasę pomimo tego ze szczeniaka nigdy wcześniej nie widział :)

co do spotkania może uda sie wykroić jakąś chwile w przerwie miedzy praca a budowa :)

pozdrawiam serdecznie


ubik
nowy forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 2012-04-17, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ubik »

gingerheaven pisze:Rodzice z metrykami czyli szczenie bez papierow?? :upss: .To raczej nie z tej hodowli...
hodowla nie jest zarejestrowana tak ze "papierów" nie ma :) została mi polecona przez znajomych
właściciele nie nastawieni na zysk dużo by pisać :) warunki jakie maja u nich pieski hmm ja w tej chwili gorzej mieszkam :D

podsumowując sunie wząłem nie dla papieru ;)


pozdrawiam serdecznie


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Odważny jesteś jak karmisz gotowanym w domu i karmą zbilansowaną.Ja niestety nie potrafię tego pogodzić -co zresztą poskutkowało ''utuczeniem ''mojej Sagitty.
Nawet samego gotowanego czy słynnej diety Barf jakoś nie umiem dobrze zbilansować.
Dlatego daję suche ,nabiał,warzywa,jajko i mięso od czasu do czasu.

Co do papierka......Pisałeś ,że mają super warunki i mieszkają pieski lepiej jak ty nawet-to dobrze.Niestety taka hodowla bez uprawnień dbająca o szczenięta to chyba wyjątek i mam nadzieję ,że równie wyjątkowo rzadko maluchy mają ;-)
Pewnie kochają swoje maluszki -ale gdzieś w Polsce jest zupełnie inaczej niestety .To zupełnie inaczej oznacza ''strasznie''


W każdym razie..........miło że jesteście i niech maleństwo rośnie zdrowo!


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

ubik pisze:właściciele nie nastawieni na zysk
A na co??Psy z metrykami,bez wystaw ,bez badan -po co miot??Dla poprawy rasy??Bo hodowla psow rasowych ma polegac na czyms wiecej niz posiadaniu szczeniaczkow...
ubik pisze:podsumowując sunie wząłem nie dla papieru
Papier to gwarancja pochodzenia psa i tego iz rodzice spelnili podstawowe wymagania hodowlane ,ze sa typowymi przedstawicielami rasy.Pies z nieudokumentowanym pochodzeniem nie jest psem rasowym-jest w typie rasy . .

Sprzedaz psow z hodowli niezrzeszonych wg nowej ustawy jest nielegalna
Ostatnio zmieniony 2012-04-23, 14:31 przez gingerheaven, łącznie zmieniany 1 raz.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

ubik pisze:witam

z tego co wiem hodowla jest od 18 lat czy to jest ta o ktorej piszesz nie wiem
rodzice suni są piękni oboje z metrykami. rozmawiałem z właścicielem jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać na forum telefon do tego Pana.

Odnośnie spotkań w wawie bardzo chętnie, ale dyspozycyjnością kiepsko :(

pozdrawiam serdecznie
Witam
Jako,ze słyne ze swojej upierdliwosc zaraz na poczatku zaznaczam,ze nie mam nic do Ciebie Ubik,ale tylko do momentu kiedy nie przyjdzie ci kiedys do głowy rozmnozyc tego slicznego leo-kundlelka.
Przeraza mnie za to,ze ludzie jacy kiedys hodowali piekne leony robia cos tak strasznego jak rozmnazanie bez "papieru"Przeciez aby rozumiec to,ze za 2 lata ich wnuki będa błakac sie po azylach nie trzeba byc MECENASEM :onon:
I nie chce słuchac,ze nie robia tego dla kasy,bo w jakim innym celu??????????????
Oczywiscie,ze kupiles tanio,bo i koszty "hodowli"mniejsze o wystawy,metryki,przeglady miotu,chipy,badania HD i ED,LPN1 itd,itd,a kto w nienajmłodszym wieku chciałby bawic sie w odchowanie szczeniaków co wiaze sie nie tylko z przyjemnoscia posiadania,ale z ciezka pracą...........OKROPNE,STRASZNE tym bardziej,ze robia to byli hodowcy


ODPOWIEDZ