zapalenie pęcherza

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

zapalenie pęcherza

Post autor: leoświr »

Drimuś ma lekkie zapalenie pęcherza, wyniki moczu dokladne będą w poniedziałek. Lekarz zalecił Rutinoscorbin 3 razy dziennie po 1 tabletce.
Miał ktoś już styczność z taką przypadłością ?

Biochemia krwi w porządku, zdrów chłopak :-D


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Zdrówka Drimusiu! trzymamy kciuki i łapki :-D


Magda i Esia
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

mysmy mieli ale z hajdi nie z benem ,posikiwala krwia i czasami nie wytrzymywała z potrzeba i bywało ze zesikala sie w domu ale dobry antybiotyk [nie pamietam co to bylo] postawil ja na nogi ,od tego czasu nic takiego sie nie zdarza ,nie ma nawrotow [czyli 100%wyleczone] wyniki w normie [oprocz dziedzicznej niedoczynnosci tarczycy-ale z tym da sie zyc] :->


hajdi
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

Właśnie wet chce sie narazie wstrzymać z antybiotykoterapią, ma nadzieję że za tydzień po tym rutinoscorbinie mu przejdzie, a jak nie to wtedy dostanie antybiotyk.
Drimus nie sika krwią ani nic z tych rzeczy, sika często a mało ale nie zdarzyło mu sie popuścić.

Wet mówił że to takie lekkie zapalenie, sprawdzimy po kilku dniach znowu mocz.

Tylko to łapanie moczu .....to jakaś masakra normalnie, jak mu miskę podstawiam i zaczyna cupkać po dnie to momentalnie zatrzymuje siku.....ach mały Drimuś :o: nic nie rozumie no....że Pańcia musi mieć jego siuśki :mrgreen:


Awatar użytkownika
emilka
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2012-01-30, 12:58
Lokalizacja: Cieszyn, Rudnik

Post autor: emilka »

oj to ja sobie mogę z Drimusiem podac łapkę ;) ehehehh tez mam zapalenie pecherza :(
Obyśmy wyzdrowieli jak najszybciej ;)


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

eh...lapanie psich siuskow jest i tak prostsze ,bo jest gdzie miske podłozyc ,a u suki ,jak cupnie przy ziemi to gdzie pojemnik włozyc hm....,nie raz rece zesiurane ,no ale podobno mocz ma lecznicze własciwosci,i po tylu latach z hajdi reka jeszcze nie odpadła :lol:


hajdi
leoświr
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 391
Rejestracja: 2012-01-23, 20:28
Lokalizacja: okolice Cieszyna

Post autor: leoświr »

emilka pisze:oj to ja sobie mogę z Drimusiem podac łapkę ;) ehehehh tez mam zapalenie pecherza :(
Obyśmy wyzdrowieli jak najszybciej ;)
To może to kąpanie w Wiśle mu tak zadziałało ??? :-/

Choć jak byliśmy przedwczoraj to woda ciepła jak zupa była, nawet nie było możliwości się wychłodzić.. :roll:


ODPOWIEDZ