Idefix

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

Aganesi
nowy forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 2012-08-27, 07:30
Lokalizacja: Świdnica

Idefix

Post autor: Aganesi »

Chłopczyk, Leo Grande Coure Idefix, z metryką, w ogłoszeniu podane, że właścicielka musi przeprowadzić się do bloku, pies należy do córek, które się wyporowadził: ogłoszenie w ale gratka brzmi:
Oddam 2-letniego leonbergera (samiec) w dobre rece z powodu przeprowadzki do bloku. Bardzo lagodny, wychowywany z dziecmi. Pies posiada metryke. Wykluczona dysplazja stawow (A). 506 29 43 62

Bardzo proszę o pomoc, bo do Pani dzwonią ,,pseudohodowcy"


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

popytam ... aż szkoda, hodowca zakładam poinformowany?


Gosia
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Hodowca oczywiście nie byl poinformmowany...to przykre :(


Aganesi
nowy forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 2012-08-27, 07:30
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Aganesi »

alvaro pisze:Hodowca oczywiście nie byl poinformmowany...to przykre :(
Nie ze złej woli, matka właścicielki jest mocno zagubiona i chyba trochę przestraszona całą sytuacją, trochę zajęło jej znalezienie metryki i podanie mi pełnego imienia. Trzeba im pomóc


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

zgadzam sie z toba ... a macie jakieś zdjęcie? to posle do znajomych


Gosia
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Witam, Tu Anna Starzyńska. Nie mam konta, więc Alvaro udostępnila mi swoje.
Po pierwsze - każdy pies z mojej hodowli , może do mnie wrócić. Po drugie każdy podpisuje umowę w której zobowiązuje się powiadomić mnie w przypadku chęci zbycia psa.
Jest mi ogromnie przykro i trace wiare w ludzi.. Bo domy wybieram naprawde dokladnie,
każdego proszę - gdyby coś się dzialo, gdyby nie mogli psa mieć dlużej - zawsze psa można przywieść do mnie.. :cry:
Pani ta- dosyć, ze mnie nie powiadomila, to nie odbiera telefonów odemnie..- rozlącza się.
Więc mam prośbę- jesli ktoś się z Was dodzwoni - przypomnijcie tej Pani o umowie..
Mam prawo przypuszczać , ze ta przeprowadzka to tylko wymówka skoro ta osoba jest tak nieuczciwa :cry:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idefix

Post autor: Echinacea »

Aganesi pisze:Chłopczyk, Leo Grande Coure Idefix, z metryką, w ogłoszeniu podane, że właścicielka musi przeprowadzić się do bloku, pies należy do córek, które się wyporowadził: ogłoszenie w ale gratka brzmi:
Oddam 2-letniego leonbergera (samiec) w dobre rece z powodu przeprowadzki do bloku. Bardzo lagodny, wychowywany z dziecmi. Pies posiada metryke. Wykluczona dysplazja stawow (A). 506 29 43 62

Bardzo proszę o pomoc, bo do Pani dzwonią ,,pseudohodowcy"
Swoją drogą, kiepski argument, że z powodu przeprowadzki do bloku. W Warszawie mam kontakt z leośkami ( i pannami i chłopakami) mieszkającymi w blokach, na osiedlach. Na forum też są :->


Magda i Esia
alvaro
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 447
Rejestracja: 2008-02-16, 17:40

Post autor: alvaro »

Echinacea dokladnie! :cry:
Następna sprawa dysplazja A- powinnam się cieszyć, z tego wyniku, ale też nie zostalam o nim powiadomiona,więc jest dla mnie malo wiarygodny.. Wiarygodny wynik jest tylko ten wpisany w rodowód a z tego co tu wyczytalam pani ma tylko metryczkę.
Bardzo prawdopodobne , ze ma zdrowe stawy- bo rodzice też mają A i jego rodzeństwo też zdrowe, ale pisanie o wyniku A w ogloszeniu nie mając rodowodu nie jest uczciwe. Jak cala reszta pewnie.. :cry:
A. S.


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Re: Idefix

Post autor: estrella »

Echinacea pisze:
Aganesi pisze:Chłopczyk, Leo Grande Coure Idefix, z metryką, w ogłoszeniu podane, że właścicielka musi przeprowadzić się do bloku, pies należy do córek, które się wyporowadził: ogłoszenie w ale gratka brzmi:
Oddam 2-letniego leonbergera (samiec) w dobre rece z powodu przeprowadzki do bloku. Bardzo lagodny, wychowywany z dziecmi. Pies posiada metryke. Wykluczona dysplazja stawow (A). 506 29 43 62

Bardzo proszę o pomoc, bo do Pani dzwonią ,,pseudohodowcy"
Swoją drogą, kiepski argument, że z powodu przeprowadzki do bloku. W Warszawie mam kontakt z leośkami ( i pannami i chłopakami) mieszkającymi w blokach, na osiedlach. Na forum też są :->
Stare jak świat bzdury.....przeprowadzka ...alergia....itp
jak by nie można napisać uczciwie co jest grane ...bo w życiu różnie bywa....ale po co ściemniać.....i nie rozumiem dlaczego kupując psa ludzie dzwonia po wszystkich hodowlach
a kiedy muszą lub chcą się psiaka pozbyć ...nie stać ich na jeden telefon do hodowcy.
przykre to..........


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

hej coś wiadomo?
Może ... może znalazłam mu dom w rzeszowie - ale potrzebuję więcej informacji - gdzie mieszkał ( dom, blok, kojec), jak do dzieci i ogólnie :mrgreen: kogo mogę zamęczać pytaniami?
...ta na górze jest numer telefonu .... czytać się muszę nauczyć ;-) :roll:
Ostatnio zmieniony 2012-10-03, 11:44 przez Mosiek, łącznie zmieniany 1 raz.


Gosia
Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Mosiek pisze:hej coś wiadomo?
Może ... może znalazłam mu dom w rzeszowie - ale potrzebuję więcej informacji - gdzie mieszkał ( dom, blok, kojec), jak do dzieci i ogólnie :mrgreen: kogo mogę zamęczać pytaniami?
...ta na górze jest numer telefonu .... czytać się muszę nauczyć ;-) :roll:
kontaktuj się raczej z hodowcą ;-) Leo Grande Cuore


Aganesi
nowy forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 2012-08-27, 07:30
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Aganesi »

Mosiek pisze:hej coś wiadomo?
Może ... może znalazłam mu dom w rzeszowie - ale potrzebuję więcej informacji - gdzie mieszkał ( dom, blok, kojec), jak do dzieci i ogólnie :mrgreen: kogo mogę zamęczać pytaniami?
...ta na górze jest numer telefonu .... czytać się muszę nauczyć ;-) :roll:
Idefix mieszkał w domu z ogrodem, z tego co zrozumiałam, nie był to kojec, ale większość czasu spędzał w ogródku.


Aganesi
nowy forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 2012-08-27, 07:30
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Aganesi »

Dostałam zdjęcia Idefixa, piękny psiak. Wklejenie ich na forum jest zbyt skomplikowane, tak więć jeśli ktoś chce je obejrzeć lub zamieścić na forum to proszę o kontakt na e-maila.


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

Aganesi, - dzwoniłam do Pani, dostałam informację, że nieaktualne ... :roll: a mam/miałam domek dla niego - ogród, dom... szkoda, ale mam nadzieję, że ma fajną rodzinkę!


Gosia
Aganesi
nowy forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 2012-08-27, 07:30
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Aganesi »

Mosiek pisze:Aganesi, - dzwoniłam do Pani, dostałam informację, że nieaktualne ... :roll: a mam/miałam domek dla niego - ogród, dom... szkoda, ale mam nadzieję, że ma fajną rodzinkę!
Zaraz to wyjaśnię, umówiłam się na wizytę przeadopcyjną, ale może zostałam źle zrozumiana.


ODPOWIEDZ