Drago Grandeleonis

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Post autor: domi7771 »

No właśnie.... dopiero był taki maleńki....
Teraz ma trochę ponad 3,5 miesiąca , dlatego taki podobny :-D
a powiedz mi kiedy robią się takie jaśniutkie z czarną kufą( takie owieczki :mrgreen: )? ok 5 miesiąca?


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

:eyebrow: :tjump: - no Mosiek - bo w chwili wymyslania imienia Leosławowi- miał bć Mosiek :shock: :shock: ... niewiem czemu teraz .... i byłam tak zachwycona rasą, psem, i tym, że znalzłam forum , że sięzalogowałam jako Mosiek.... po 3 godzinach koncepcja padła :mrgreen: Leonberger został Leosławem ( bardzo wyszukane imie chciałam zauważyć) :rotflik: ale Mosiek został . ( papierowe ma Hermes i nam nie pasiło - ardziej dla owczarka :roll: ...chodź nasz ma owczarkowaty wygląd :lol:
Witam Gosia jestem _03_


Gosia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

sava pisze:Ludzie, pies jeszcze nie stoi na nogach a was juz na wystawy ciagnie. Dajcie sie szczeniakom oswoic najpierw w normalnych spokojnych, radosnych sytuacjach, zanim je wprowadzicie w to nerwowe srodowisko. Powiedzmy sobie szczerze, ze wystawy nie sa najlepsze dla psow, a dla naszego ega :oops:

Oczywiście sava........na pewno wiele psów ma'' stresa''na wystawie .Na pewno tez wiele osób robi to dla własnego ''ego'' .
Nie chcąc nikogo obrazić,osądzić ani nic podobnego ......pragne tylko zauważyć,iż nie można wszystkich mierzyć jedna miarą i wrzucać w jeden worek .

Jak to robię przede wszystkim żeby wyrwać się z domu,poznać ludzi pozytywnie zakręconych .
W domu psie tematy sa już dla domowników męczące-dla psiarzy chyba nigdy!Moge więc na takich wyjazdach ''klepać do woli o psach''
Moje dziewczyny na tyle już zdążyłam poznać,że widze czy reagują stresem.
Sagitta i Kenya mają całkowity olew ,na wyjazdach sa zaciekawione i nieraz znudzone
ale nie zestresowane.
Z Bibi jest troche inaczej-ale jej z kolei to pomaga ,pomimo stresu który przechodzi,
ma też korzyści .Widze spore postępy,więc wiem że gdyby siedziała w domu były bysmy jeszcze w punkcie wyjścia.

Jeśli ktoś ma pod nosem jakieś fajne szkółki ,psie przedszkola ,czy inne możliwości rozrywki z psami ,to oczywiście na pewno lepsze to niż wystawy .Ja akurat nie mam :-/
Ja tu nawet nie mam parku czy normalnego sąsiada z którym można by pójśc wspólnie na spacer.Dlatego wystawy znaczą dla mnie właśnie to co napisałam powyżej.

Choć oczywiście nie mogę zaprzeczyć,że jest mi bardzo bardzo miło i cieszę się jak dziecko
gdy wracamy do domu z pozytywnym wynikiem i złotym krążkiem...

Podsumowując swoją myśl....każdy lubi co innego ,ważne by robić to z pasją ,przyjemnością i nie krzywdzić przy tym nikogo a zwłaszcza psa.

Tak więc nie gniewaj się sava :-) :-P za moje wywody ,ale nie zawsze chodzi tu o nasze ''ego'' _11_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

Tak więc nie gniewaj się sava
a czy ja sie o Twoje ego otarlam? :shock:
Nie chwalac sie mamy w domu championa PL,CZ,SK, interchampiona i GrandChampiona.

Bylo trzeba troche pojezdzic po wystawach, bo wtedy rywalami byli Alex B, Dasty, Darling...a starsze sluzbowo kolezenstwo pewnie pamieta te imiona.
Dopiero jak zobaczyalm jak uwielbiaja psy coursing czy zabawe w wodzie, uswiadomilam sobie, ze wystawy nic im nie dawaly.

Ale prosze, nie zasmiecajmy watku, ktory nalezy do naszego nowego kolegi.
Nie tu sie misiek pokazuje najczesciej.
a powiedz mi kiedy robią się takie jaśniutkie z czarną kufą( takie owieczki )? ok 5 miesiąca?
niektore nigdy takie nie sa. Zalezy na genetyce.


estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

:mrgreen:

a czy ja sie o Twoje ego otarlam?
Nie chwalac sie mamy w domu championa PL,CZ,SK, interchampiona i GrandChampiona.



sava

Totalnie nie o to mi chodziło-nie o moje ''ego '' (ani jakobyś mnie na myśli miała)tylko podałam siebie jako przykład bo nie chce sie za innych wypowiadać.
_11_ NIE DĄSAJ SIE NA MNIE _07_

chciałam zwrócić tylko uwagę że nie tylko o to ''ego''chodzi :-P
ok-zwracamy galerie pieskowi;-)


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Post autor: domi7771 »

AAA to już wszystko rozumiem, nie będę więcej koleżance zmieniać płci :tjump:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

domi7771 pisze:AAA to już wszystko rozumiem, nie będę więcej koleżance zmieniać płci :tjump:
Berneńczyk i leoś prześliczne, ale leoś śliczniejszy _04_
Niech się zdrowo chowa _całus_

wątek ze zmianą płci Mośka świetny, ale najfajniejsza chyba wdzięczna odpowiedz Domi7771" dlaczego nie kolega? radzi dobrze.." ;-) ;-) śliczne:-)

Domi, fajnie że jesteś i uściskaj Misiaka!


Magda i Esia
sava
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 765
Rejestracja: 2007-12-12, 08:52

Post autor: sava »

domi7771 pisze:AAA to już wszystko rozumiem, nie będę więcej koleżance zmieniać płci :tjump:
az sie troche oswoisz, przerobimy Vichlacza i Zdzicha :rotfl:


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

az sie troche oswoisz, przerobimy Vichlacza i Zdzicha
:mrgreen:


Gosia
Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Post autor: domi7771 »

Dziękuję za wyrozumiałość :mrgreen:
A kto to Vichlacz i Zdzich ?( znowu nie jestem w temacie :oops: )
buziaki dla Wszystkich !
A że leoś piękniejszy- ma się rozumieć!!! Toż to dumny lew!(tylko trochę strachliwy :-D )
Ostatnio zmieniony 2012-12-03, 08:24 przez domi7771, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Post autor: domi7771 »

Sporo czasu minęło, ale jest chwila czasu więc dodaję następną partię zdjęć :mrgreen:
Pierwsza seria : Kanapowce :haha:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Post autor: domi7771 »

Seria druga: Nadejszła zima: :buach:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Post autor: domi7771 »

Czy ktoś może wie jak wstawić filmik? Taka ze mnie sierota .....że opanowałam tylko wstawianie zdjęć ;-)


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

domi7771 pisze:Czy ktoś może wie jak wstawić filmik? Taka ze mnie sierota .....że opanowałam tylko wstawianie zdjęć ;-)
wklej link do filmu, to zobaczę, co da się zrobić ;-)


DarekN
leomaniak
leomaniak
Posty: 173
Rejestracja: 2012-04-02, 09:22
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekN »

Skopiuj link w youtubie a następnie daj "odpowiedz".Potem naciśnij URL( 3 cm nad miejscem gdzie piszesz).Podaj słowo ,które ma być linkiem ,daj ok i wklej link ,daj ok.Powinno już działać.


Pozdrawiam

DarekN
ODPOWIEDZ