Znajdek w typie..?

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Znajdek w typie..?

Post autor: vedderka »

Wczoraj późnym wieczorem przyszła do nas jedna z dalszych sąsiadek "ze wsi", z którą znamy się z psich spacerów. Cała roztrzęsiona zaczęła mi opowiadać, że ktoś wyrzucił pod jej domem młodego kaukaza. Ona ma sama dwa psy i boi się dopuścić do konfrontacji, bo "kaukaz je zje". Dziś rano wysłała mi fotkę przez tel-jak dla mnie ten psiak ma niewiele wspólnego z kaukazem..szukamy dla niego domu. Jest młody, przerażony, zaniedbany i głodny. Na razie rezyduje u pani sąsiadki, ale zostać to chyba nie może. Na 14 umówiona jest zaprzyjaźniona pani Wiesia ze schroniska pod Ostrołęką. W najgorszym razie trafi tam :( wg zeznań pani sąsiadki, pies jest zdziczały, nie miał prawidłowego kontaktu z człowiekiem..
oto on.
Obrazek


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Jak to dobrze, że na Ciebie trafiło..!!!
psiak widać, że przerażon, biedak:-(


Magda i Esia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Re: Znajdek w typie..?

Post autor: estrella »

vedderka pisze:Wczoraj późnym wieczorem przyszła do nas jedna z dalszych sąsiadek "ze wsi", z którą znamy się z psich spacerów. Cała roztrzęsiona zaczęła mi opowiadać, że ktoś wyrzucił pod jej domem młodego kaukaza. Ona ma sama dwa psy i boi się dopuścić do konfrontacji, bo "kaukaz je zje". Dziś rano wysłała mi fotkę przez tel-jak dla mnie ten psiak ma niewiele wspólnego z kaukazem..szukamy dla niego domu. Jest młody, przerażony, zaniedbany i głodny. Na razie rezyduje u pani sąsiadki, ale zostać to chyba nie może. Na 14 umówiona jest zaprzyjaźniona pani Wiesia ze schroniska pod Ostrołęką. W najgorszym razie trafi tam :( wg zeznań pani sąsiadki, pies jest zdziczały, nie miał prawidłowego kontaktu z człowiekiem..
oto on.
Obrazek
witaj
proszę o pilny kontakt w sprawie tego psa na pw :!:


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

prawie happy end

Post autor: estrella »

dzięki szybkiej reakcji i pomocy ludzi ,piesek z tego wątku ma już szanse na dom....

tylko musi się znależć człowiek który go pokocha

założyłam nowy temat pieskowi -ma tez imie nowe...możliwe że jego pierwsze TANGO :mrgreen:

INFORMACJE I FOTO -TUTAJ;

http://www.leonberger-info.pl/forum/vie ... php?t=1637



PIESEK gotowy do adopcji


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
ODPOWIEDZ