jakie są

tematy dotyczace zachowania,szkolen i problemow behawioralnych

Moderator: Wroc_Luna

yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

embe pisze:Co do "tresury" to ja wymagam jedynie absolutnej karności (przychodzenia na rozkaz) chociaż z natychmiastowym wykonaniem bywa u leonów nie tak szybko - ta ich cudowna "wybiórcza głuchota" na spacerach...
No własnie u nas z tym słabiutko, jak poleci za kotem to nawet nie ma sensu krzyczeć... ale jeszcze żadnego nie złapał :) Niestety na spacer bez smyczy między ludzi i inne psy nie ma szans.
Za to z głupszych rzeczy kiedyś planowałem nauczyć psa domykania szuflad i szafek(podobno to ja ich w kuchni nie domykam :-/ :roll: ) ale jakoś do tej pory nie było czasu, została mu jedynie komenda przydatna czasem jak nie chce się samemu ruszyć tyłka z kanapy drzwi - tutaj link :lol:
sorry za amatorski film ale tak robiony w pośpiechu dziś przed pracą :-)
Czasem mu to wychodzi lepiej, czasem gorzej ale to jak z prostym siad waruj - wie co ma zrobic ale informacje w nim idą po bardzo długiej spirali do mózgu i w międzyczasie chyba jeszcza zadają pytanie:"po co?" :mrgreen:


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

Yack - dobree :-D i to jest praktyczne zastosowanie leonbergera :mrgreen:


danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

O rany Yack :-D ...........jak dla mnie należysz do tych ludzi jacy moga byc dumni z psa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem pod wrazeniem :-D


Awatar użytkownika
domi7771
leomaniak
leomaniak
Posty: 118
Rejestracja: 2012-11-26, 14:35
Lokalizacja: Knurów

Post autor: domi7771 »

Yack! Pełen szacun!!! Ja się cieszę jak mój przyjdzie do mnie kiedy gwizdnę, a pełna podziwu byłam jak mój mąż dał Bregowi koszyk, taki na grzyby i powiedział "idź do pani" a Breguś mi go przyniósł w zębach. :mrgreen:


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Jack! teraz dopiero przeczytałam! no, jak wrócę do domu, pokażę filmik Esi, może się nauczy od kolega, bo od pańci na bank nie. Jak tego nauczyłeś :mrgreen: :mrgreen: ?

jestem pod wrażeniem. Esia jest mega pojętna i mądra, i wszędzie tam, gdzie wykazałam konsekwencję, jest super. ale nie wszędzie wykazałam :evil: no i są dystraktory i siły wyższe ( kot!!!!!!!!!!!!!).
Jestem pod wrażeniem.


Magda i Esia
ODPOWIEDZ