Leonberger a dzieci

tematy dotyczace zachowania,szkolen i problemow behawioralnych

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
vedderka
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 209
Rejestracja: 2010-08-16, 10:55
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: vedderka »

U nas relacja na linii prawie roczna Thulinda i moja 3letnia córka Tosia ułożyła się pięknie. Obie są dla siebie wspaniałymi kompanami do zabaw, choć musiały się tego nauczyć. Obie :) Tosia jest typową księżniczką na ziarnku grochu, więc gdy psica jej nieumyślnie nadepnie swym małym pazurkiem :wh: na nogę, to krzyk jest duży ;-) ale generalnie, tfu! tfu! Oby tak dalej. _02_
Aaaaale od kilku tygodni Thula zaczęła wykazywać wzmożone zainteresowanie Tosią. Objawia się to np dreptaniem wokół niej wkoło, głośnym popiskiwaniem i wybitnie namolnym wylizywaniem dosłownie od góry do dołu! :shock: Bywa, że nie opuszcza jej na krok.
Możliwe to, że instynkt macierzyński się w niej odezwał...? Jest jakieś 2-3 tygodnie po cieczce. No bo nie podejrzewam walki o miejsce w stadzie-Tosia od samego początku jest zdecydowanie wyżej...


Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

mój młodszy syn pare dni temu skończył rok .. i mimo moich małych obaw jak ułożą się relację - jest super!!! musz ewam to pokazać :mrgreen: będzie seria ale filmiku nie nagrałam

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pies wszędzie gdzie dzieci :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[/URL]
to poszalałam :mrgreen:
ale odnosząc się trochę do innego wątku - :-) - pies ma prawie 3 lata i 1 raz warknął!!! szedł starszy syn - wychodząc ze sklepu - pies przywiązany z boku sklepu i jakiś pies przechodził na smyczy i zaczął szczekać na syna - jak nie wyrwie za krzaka Leosław i wydobyło się z jego paszczy takie mega coś ... no.... bylismy w takim szoku - chyba wiekszym niz ten pies co szczekał :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2012-08-02, 22:19 przez Mosiek, łącznie zmieniany 1 raz.


Gosia
estrella
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1243
Rejestracja: 2011-08-08, 11:07
Lokalizacja: września

Post autor: estrella »

Ależ cudne loki ma wasze dziecko _04_
Takie zdjęcia duży pies i małe dziecko -należą do ulubionych _07_


estrella & Sagitta & Bibi & Kenya &Miś & Lilu

-----------------------------------------
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

Gosia, super fotorelacja, śliczny Leoś i oczywiście, Wasze najmłodsze _02_
Super, widać że wszystko pięknie :serducho:


Magda i Esia
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

Echinacea, estrella, dziękuję bardzo :-) za komplementy :mrgreen:a młodszy zwany w domu potocznie Bartolini - loki ma nie wiemy po kim :mrgreen: , a ma sprężyny !!!!
co do psa dziś odbyła sie impreza urodzinowa najmłodszego i znowu odbyło się warknięcie na biegające i krzyczące dzieci ... oberwał ... jak nic ... no z misia przylepy ...robi sie pies


Gosia
ODPOWIEDZ