Choroba nerek

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Choroba nerek

Post autor: hajdi »

Pisze z myślą , że może ktoś z was przerabiał temat niewydolności nerek, co prawda rzecz nie dotyczy naszego Benka tylko weteranki [ prawie 8 letniej DDB] hajdi , interesuje mnie informacja z pierwszej reki na temat postępu tej choroby [ przerobiłam juz artykuly weterynaryjne na ten temat , łacznie z dializami ,przeszczepem i nowinkami medycznymi ], jezeli ktos mial stycznosc na przykladzie wlasnego pieszczocha , prosze o kilka informacji na temat jak walczyliscie z ta chorobą .


hajdi
hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

We wtorek robimy usg , mocznik, kreatynine , niestety wyniki biochemii zostaly u weta i nie znam na pamiec parametrów : napewno sa poza norma , narazie zmieniamy karme na Renal niskobialkowa i zobaczymy :-/


hajdi
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Jeśłi to przewlekła niewydolność nerek to najwięcej informacji znajdziesz na dogomanii klik klik Jest tego tam dużo, przykro się to czyta bo co któryś post pada info że czyjś psiak przeszedł za TM ale można się tam wiele dowiedzieć więc warto poczytać.


hajdi
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 406
Rejestracja: 2012-01-27, 11:13
Lokalizacja: chobot-krakow

Post autor: hajdi »

Pełnej diagnozy jeszcze nie mamy - czy to przewlekla czy ostra niewydolnosc, czy toksyczne zatrucie - konkretne badania we wtorek ,narazie mamy wyniki rozszezonej biochemii ze wzgledu ze Hajdi bierze Trocoxil na stawy, jednak wiem ze kazda z tych opcji to ,,początek konca'' [nie ma sie co oszukiwac] ,nerki to nie watroba - nie ma mowy o regeneracji. Tak wiem o Dogomani i innych forach czytałam juz prawie wszystko. mimo wszystko dziekuje :-|


hajdi
ODPOWIEDZ