Nautilius Ligocka Wataha['] i Cello Aknolia (DON)

Zdjecia naszych zwierzakow

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Skip
nowy forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 2008-08-26, 12:22
Lokalizacja: polska

Nautilius Ligocka Wataha['] i Cello Aknolia (DON)

Post autor: Skip »

A wiec przedstawiam Wam mojego leosia po domowemu Skipera
Obrazek
Na razie to jedno zdjecie, potem postaram sie wkleic wiecej.
Leos to bylo moje marzenie od dlugiego czasu wiec kiedy w koncu udalo mi sie przekonac rodzicow do tej rasy bylam przeszczesliwa :-D Przeczytalam co sie dalo na temat rasy w internecie (a wtedy nie bylo tego za duzo, ale jednak) i oczywiscie w ksiazkach ale i tak uczylam sie duzo na temat tych psow dopiero w praktyce :-) A bywalo roznie :-D Szczegolnie gdy wracalam do domu a tu wyciagniete roze, przekopane pol ogrodu, albo zdrapane drzwi i zjedzone czesci domu :-D ale jak mozna sie gniewac na takiego zboja??
Skiper uwielbial spacery, wode, las. O i byl bardzo dzielnym obronca domu, ale tylko za siatka, bo jak juz ktos wszedl to mogl by byc uszkodzony tylko poprzez zalizanie na smierc :-) Czasem najgrzeczniejszy na swiecie, czasem nieznosny - ale przeciez kazdy taki czasem jest ;-)
Niestety jak juz pisalam Skiper nie zyje. :cry: Zginal tragicznie w wieku 2,5 roku 13 grudnia 2006 roku. Byl to najgorszy dzien w moim zyciu. Bardzo bardzo mi zal ze w tak mlodym wieku odszedl. Po jego odejsciu strasznie chcialam kolejnego leonka, niestety moi rodzice nie chcieli juz tak duzej rasy, a poniewaz zawsze podobaly im sie ONki tak wiec teraz mam wlasnie ta rase.
To moj skarb Cello :-)

Obrazek
Calkiem inny pies zarowno z wygladu jak i z charakteru, ale mysle ze jakas mala czasteczka Skipera mimo wszystko w nim jest. Dzieki niemu pokochalam ta rase dlatego kiedys (za dobrych pare lat) mam nadzieje miec w domu przedstawiciela jednaj i drugiej rasy :-D
Ostatnio zmieniony 2008-08-31, 19:58 przez Skip, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Nautilius byl przepiekny _04_ .Szkoda ze odszedl tak mlodo :cry:
Onek tez sliczny -ma piekny pys _04_


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

@Skip
Oba są piękne :-D
ale leoś to Leoś :yoow:
i nie są wcale takie duże :upss: mastif hiszpański np., to większy psiak
ale do On'ków też mam sentyment :serducho:


pozdrowienia


Skip
nowy forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 2008-08-26, 12:22
Lokalizacja: polska

Post autor: Skip »

tsode pisze:i nie są wcale takie duże mastif hiszpański np., to większy psiak
ja o tym wiem , poza tym uwielbiam takie duze miski ale poki jestem zalezna od rodzicow...nie mam pola do manewru ;-)


Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Cudny Leoś i te onoszone szyby w dzwiach, zagladał i sprawdzał co robisz? Leosie są dla ludzi, którzy uwielbiaja tą ich namolność, to przytulactwo, procesje za człowiekiem. Są wpatrzone w swojego ludzia jak w najlepszy smakołyk :serducho:
Onki też lubię, sa piekne i twój też, ale Leoś to jest to co ja uwielbiam najbardziej _04_


Awatar użytkownika
tsode
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 244
Rejestracja: 2007-12-15, 21:03
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: tsode »

@Skip
chcieć -to móc :arrow:
więc, powodzenia :-D


McDzik
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1608
Rejestracja: 2008-07-23, 23:14
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: McDzik »

WOW, obydwaj panowie Boscy! _04_ Szkoda, że tak wcześnie odszedl, wiem co czujesz :cry: .. Też jestem uzależniona od woli rodziców i wiem jak to jest, alee jak juz będę na swoim,to ... :mrgreen:


www.tybetkowo.pl.tl
Spaniele tybetańskie & Handling
Awatar użytkownika
PannaMadzik
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2008-07-15, 20:44
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PannaMadzik »

Oba pieski sa cudowne, ja leosia mam dopiero od jakis dwoch miesiecy i uwazam ze to cudowna rasa, ale tez mam ogromny sentyment do owczarkow, moj poprzedni piesek ON zmarl w wieku 13 lat, czyli byla za mna prawie cale moje "swiadome" zycie, mysle ze obie rasy sa wyjatkowe! _07_ _07_ _07_


ODPOWIEDZ