Leonberger bez rodowodu

Moderator: Wroc_Luna

hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

Tak własnie czytałam sobie Wasze posty...Skoro siostra Hantera się wypisała ...Czy ja ,ale tak szczerze ..Mogę z Wami zostać?Głupio mi teraz jak sobie pomyślę,że myślałam przed kupnem Hantera ,żed to obojętne czy ma papiery czy nie...To było tak spontaniczne posunięcie :oops: Gdybym teraz miała dopiero kupować psiaka.. :oops: Odkładałabym po te 200zł co wydaję na karmę i po roku miałabym pieska super,a Wy przyjelibyście mnie z otwartymi ramionami :-( Ale Hanter jest taki kochany i piękny...Mam nadzieję,że będe mogła kiedyś spotkać sie z Wami osobiście i Waszymi leonami :-D


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

no pewnie ze mozesz zostac-co za pytanie :lol: .Czuj sie jak u siebie ;-) .Najwazniejsze ze Hanter ma kochajacy dom :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
danuta
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2886
Rejestracja: 2007-12-12, 20:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: danuta »

hantera7 pisze:Tak własnie czytałam sobie Wasze posty...Skoro siostra Hantera się wypisała ...Czy ja ,ale tak szczerze ..Mogę z Wami zostać?Głupio mi teraz jak sobie pomyślę,że myślałam przed kupnem Hantera ,żed to obojętne czy ma papiery czy nie...To było tak spontaniczne posunięcie :oops: Gdybym teraz miała dopiero kupować psiaka.. :oops: Odkładałabym po te 200zł co wydaję na karmę i po roku miałabym pieska super,a Wy przyjelibyście mnie z otwartymi ramionami :-( Ale Hanter jest taki kochany i piękny...Mam nadzieję,że będe mogła kiedyś spotkać sie z Wami osobiście i Waszymi leonami :-D
:hahah: chyba nie masz watpliwosci,ze oczywiscie tak


Awatar użytkownika
abrus
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2393
Rejestracja: 2007-11-01, 00:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: abrus »

cóż za pytanie - czuj się jak u siebie... ;-) ja też kiedyś kupiłam sucz bez rodowodu, a właściwie rodzice mi kupili, tyle że ja wybierałam - miałam wtedy 7 lat, dorcia miała być cocker spanielem, ale nigdy jej długie włosy nie urosły :hahah: wszystkie kolejne psiny już były z "papierami"


Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

dałaś kochający dom "bratu mniejszemu" :-D nawet jakbyś miała powietrze w słoiku to pisz :lol: i napewno możesz spotkać się z nami :mrgreen:


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

abrus pisze:cóż za pytanie - czuj się jak u siebie... ;-) ja też kiedyś kupiłam sucz bez rodowodu, a właściwie rodzice mi kupili, tyle że ja wybierałam - miałam wtedy 7 lat, dorcia miała być cocker spanielem, ale nigdy jej długie włosy nie urosły :hahah: wszystkie kolejne psiny już były z "papierami"
moj pierwszy pies to tez byl cocer spaniel bez papierow -Ares...Niestety umarl na parwowiroze..pamietam to jak dzis a tez mialam 7 lat jak go kupili rodzice :-D


[you] zycze Ci milego dnia:)))
hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

Dzięki,jesteście kochani..Powiem Wam jedna rzecz..Informacje na temat leonków zaczęłam mocno zgłębiać dopiero gdy Hancio był już z nami,wcześniej na ich temat wiedziałam tylko tyle,że lubią dzieci i są wielkie :oops: Ale za to teraz.. :mrgreen: Jestem chodząćą encyklopedią spod hasła LEONBERGER :-D Myślę,że tak za rok zmienimy miasto na wieś...I pierwsze co zrobię to dokupię Hanterowi kumpla(koleżanka odpada,nie chcę pozbawiać Hantera męskośći) :lol: Już nie mogę się doczekać :tjump:


hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

Jestem kompletnie ,na maxa zakochana w tej rasie :serducho: Po prostu wpadłam po uszy _04_


MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

A jak dwa samce się nie dogadają i trzeba będzie jajeczka - ciach i to może obu panom?
No i po co mu ta męskość z której nie może korzystać, a tylko chuci wzbierają ? :eyebrow:
To tak na wesoło :tjump:


Pati
Jola+leony
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1096
Rejestracja: 2008-07-04, 21:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Jola+leony »

Dwa samce nawet bez jajeczek tez moga byc do siebie wrogo nastawieni.


hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

To co-myślicie,że powinnam wykastrować Hantera? :chmmm:


hantera7
leomaniak
leomaniak
Posty: 136
Rejestracja: 2008-08-14, 14:10
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: hantera7 »

Nigdy ,tak szczerze,nie miałam suczki,dlatego wolałabym drugiego chłopaka :lol:


Lenka
leomaniak
leomaniak
Posty: 146
Rejestracja: 2009-07-30, 21:03
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Lenka »

Ja myśle że tak bo potem jak nie będzie piesek miał narzeczonych to pełno szczeniaczków suczką w okolicy narobi i będzie na suczki uciekał ;p ja tak miałam z moim poprzednim psiakiem-kundelkiem ;p


Lenka
Awatar użytkownika
Wroc_Luna
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1796
Rejestracja: 2007-11-21, 21:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Wroc_Luna »

Nie-wie-rze :owow: :dramatic: Nowość na rynku :wall: Ludzie poszli na białe, więc i na czarne pewnie też się będą się łapać :roll:

Czarne "leonbergery"


www.leonberger.xwp.pl
Indi i Tygrys -Wędrowcy po drugiej stronie Tęczy [*]
Awatar użytkownika
Solencja
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1432
Rejestracja: 2008-07-26, 07:27
Lokalizacja: z Krakowa

Post autor: Solencja »

matka/ojciec wygląda zupełnie jak leoś :shock: :wall:


ODPOWIEDZ