przygarnę - kochani mam piesia

Leonbergery w potrzebie

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

przygarnę - kochani mam piesia

Post autor: MrokMara »

Poszukuję odpowiedniego przyjaciela dla mojego Amara.
Nieagresywnego i takiego co nie szuka przygód za płotem i w odpowiednim wieku, żeby szczeniora mi nie uszkodził :tjump: Jeżeli sucz, to po sterylce, bo mam uraz po mojej kocicy. No i nie za łowne, bo kuraki tez mam.
Dom, ogród, troje dzieci 5, 14, 19lat, kocica, chomiki, rybki, kury. Psy śpią w domu, na ogrodzie są jak nie ma nas w domu, chyba, że zadecydują inaczej (zostać w środku). kojec tylko awaryjnie, dwie ocieplone budy z których żaden pies nie korzystał :haha: głównie sucha karma, ale nie tylko. Przepraszam, że taki długi wywód. Mam zamiar wybrać się na Paluch, ale może coś macie na oku.
Ostatnio zmieniony 2008-10-24, 08:27 przez MrokMara, łącznie zmieniany 1 raz.


Pati
Awatar użytkownika
Khaira
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 659
Rejestracja: 2008-05-13, 21:28
Lokalizacja: Budki Żelazowskie

Post autor: Khaira »

Najodpowiedniejszym przyjacielem (wiem to już z doświadczenia :mrgreen: ) będzie drugi leonberger w podobnym wieku. Chociaz różnica wieku i wzrostu przeszkadza tylko przez pierwsze godziny po poznaniu, potem większy sie kładzie a mniejszy na nim jeździ :haha:


Pozdrawiam,
Khaira
MrokMara
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 298
Rejestracja: 2008-07-14, 10:27
Lokalizacja: Boża Wola

Post autor: MrokMara »

Tak wiem, ale na drugiego muszę uzbierać mamonę, a nie chcę żeby piesio był sam, bo Lakota w sobotę idzie do zaprzęgu.


Pati
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Alvaro prowadzi DT, jeśli chcesz przygarnąć psiaka to takie rozwiązanie zmniejszy ryzyko nietrafienia. Będzie o psiaku wiadomo dużo wiecej niż o tym ze schroniskowego boksu. Pośpiech nie jest wskazany.
Jeśli chcesz mieć towarzystwo super dobrane odczekaj, odłóż mamonę. Może w miedzy czasie coś się wydarzy i trafi do ciebie takie szczęście jak moja Abi :serducho:


ODPOWIEDZ