Temat stary jak świat :) Buda dla leona...

Wszystko o zywieniu , zdrowiu i pielegnacji naszych milusinskich

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

Ładna budka. Ale ta stronka już się tu chyba gdzieś przewijała bo ja też mam od nich budę tylko inny model. Latem ruduś z niej korzystał tylko kilka razy jak naprawdę solidnie lało. Jeszcze trochę i zrobi się zimno to mu nawrzucam tam słomy.....i znów słoma będzie wszędzie wokół domu...i w domu też. Buda fajna rzecz


Awatar użytkownika
embe
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 1900
Rejestracja: 2007-12-14, 20:53
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: embe »

Jak już kiedyś opisywałem, Ramzes ma nieco inną budę, robioną na indywidualny mój projekt przez stolarza: nie ma owej werandy, ale przedsionek, ale z kontrwejściem do tego frontowego. Była ona kilkanaście lat temu skonstruowana z drewna dębowego na potrzeby [*] niufa - nieodżałowanego BORYSA... Nadal służy dobrze, a sądząc z trwałości konstrukcji i materiału na pewno doczeka XXII wieku w nienaruszonym stanie i posłuży moim prapraprawnukom, pod warunkiem, że bedą mieli chęć posiadać duże psy... Niestety Ramzes korzysta z niej tylko okazjonalnie, a na pewno nie z powodu deszczu, w czasie którego leży zachwycony na dworze. Ważnym jest, że pod jej dachem znajdują się jego miski, w których pokarm nie zamaka.
:smoke:


ODPOWIEDZ