Karmy

Wszystko o karmach i zywieniu

Moderator: Wroc_Luna

Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

Ja zauważyłem jeszcze jedną zależność - jak stoję nad miską Leo to je - jak odchodzę to przestaje. Rano, gdy się spiesze nie mam czasu żeby stać nad nim i chyba dlatego większość z tego co wsypię o poranku zostaje :?:


Sławek i Leo vel Satir
KINGA
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 275
Rejestracja: 2010-01-19, 09:24
Lokalizacja: duszniki wlkp

Post autor: KINGA »

U mnie jest podobnie. Czasem się śmieję , że musze go zachęcać do jedzenia stojąc przy nim i dopingując ale to wszystko zależy co znajduje sie w misce. Jedyne czego nie mogę go oduczyć to wylizywanie kociej miski (tak szybko nawet swojej nie wylizuje). :mrgreen: Ja do suchej karmy dodaję jeszcze gotowany ryż i jakieś mięsko ,wówczas doping jest zbędny.Oczywiście najwięcej to by zjadł przy stole :lol:
I zgadzam się ,że konkurencja robi swoje :mrgreen:


XENON
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Obecność ludzka u mnie to konieczność i rytuał. Rano zamykam się z psami w kotłowni i wieczorem tak samo. Jak mnie nie ma nie jedzą. Chyba że pod moją nieobecność w menu rodziny jest pizza i spagetti :shhh:


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Moje kiedys tez tak mialy-cyrki z jedzeniem.Odkad mieszkam na wsi jedza WSZYSTKO i kazda ilosc -miski sa czyszczone w ciagu kilku minut .Chyba wiejskie powietrze im sluzy :mrgreen: .Co prawda od ponad roku przyjelam system ze raz w tygodniu psy nie dostaja nic jesc ,jeden dzien gloduja -moze to pomoglo,nie wiem .


[you] zycze Ci milego dnia:)))
yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

gingerheaven pisze:le tak dla jednego psa to polecam primexa-miesko jest fajne,nie tluste,nie smierdzi,mozna dostac gotowe z warzywkami ,duza rozpietosc mies ,maja tez wspaniale nieoczyszczone zoladeczki wolowe i te zamawiam co jakis czas -smrod jak nie wiem co ale psom sluzy
No właśnie smrod jakos przeboleję ale chyba mój rudy potrzebuje trochę mięska, ja coś tak czuję że on będzie bardzo zadowolony. Muszę się wybrać do dystrybutora tego w Poznaniu i obejrzec co tam za pyszności mają


yack
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 907
Rejestracja: 2008-08-20, 22:47
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: yack »

slawik pisze:Ja zauważyłem jeszcze jedną zależność - jak stoję nad miską Leo to je - jak odchodzę to przestaje. Rano, gdy się spiesze nie mam czasu żeby stać nad nim i chyba dlatego większość z tego co wsypię o poranku zostaje :?:
Moja poprzednia suczka tak miala że jadła odpiero jak moja mama wróciła z pracy. Niewiem czemu. A mój Bidzejo miał tylko raz okres że niejadł ale nie jestem pewien już czy byla to wina karmy czy tego ze wczesniej rozszarpywał worki na recycling ktore panowie wrzucili za płot. Teraz zajada wszystko co mu się da i mam nadzieję że tak pozostanie :-)


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Bj rodzice oboje lubia podjesc i raczej trzeba uwazac na ich wage wiec spoko :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
slawik
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 274
Rejestracja: 2009-09-30, 21:44
Lokalizacja: Marki k. Warszawy
Kontakt:

Post autor: slawik »

yack pisze:czy tego ze wczesniej rozszarpywał worki na recycling ktore panowie wrzucili za płot
Ja to mam co miesiąc. Przyklejam wielkie kartki, z prośbą o zostawianie pod furtką, a te głąby i tak wrzucają do ogrodu (zaczynam podejrzewa, że robią to celowo) . No i raz w miesiącu mam cały ogród w trójkolorowych skrawkach plastiku, strach czy Leo wydali wszystko co pożarł czy też nie i wizytę w gminnym urzędzie po worki. :-x


Sławek i Leo vel Satir
UlaLeo
piszący forumowicz
piszący forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 2008-07-04, 21:22
Lokalizacja: Kielce

Czy ktoś może mi pomóc - PROFILUM Adult Maxi Chicken?

Post autor: UlaLeo »

Pytanie jak w temacie PROFILUM Adult Maxi Chicken jakie macie zdanie? zła, dobra, średnia?? proszę o opinie.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ja swoim kiedys kupilam w promocji-bez rewelacji .Ani smakowo psy nie szalaly za tym,koopy sie powiekszyly -ale tez nic zlego sie po tej karmie nie dzialo u nas.Taka sobie karma -moim zdaniem nie warta swojej ceny :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Profilum to - to jeszcze jedna marka koncernu Mars, tak samo jak RC i Pedigree.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Ciekawy artykuł jak czytać i rozumieć skład karmy
wybor karmy
wpadłam na to szukając "inspiracji" czym karmić naszego rodzynka ,bo im więcej tych karm na naszym rynku tym wybór trudniejszy ,karmy polecane np.royal bardzo sie popsuły a ich skład nie wydaje się dobry w porównaniu do wielu obecnych karm na rynku.
Zamówiłam karme hiszpańską Vitake -zobaczymy jak małemu posłuży :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
KINGA
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 275
Rejestracja: 2010-01-19, 09:24
Lokalizacja: duszniki wlkp

Post autor: KINGA »

Przeglądając różne karmy natknęłam się na tą -WhiteWolf Wild Forest GOLD EDITION 15kg (jagnięcina, ziemniaki, zioła, probiotyki, ochrona stawów, L-karnityna, tauryna)-
http://www.zdrowypupil.pl/category.php?id_category=5
-czytając skład myślę że jest niezła ale nie jestem znawcą i dlatego proszę o opinię warto czy nie warto jej podawać.


XENON
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Tak,to jedne z najlepszych karm na naszym rynku


[you] zycze Ci milego dnia:)))
KINGA
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 275
Rejestracja: 2010-01-19, 09:24
Lokalizacja: duszniki wlkp

Post autor: KINGA »

FAJNIE DZIĘKI BARDZO _03_


XENON
ODPOWIEDZ