tabelki wzrostu i wagi

Wzorzec leonbergera i dyskusje o nim

Moderator: Wroc_Luna

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Leo po Baloo i Kaji 8 miesiecy i 76 cm ,ponad 50 kilo :-)


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Indii po Abi i Indku - 3 miesiące 20, 5 kg nie znam wzrostu

Camaro 48 cm 18 kg


Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

wieści z wczoraj: moja Eśka, trapiona biegunkami: nad którymi powoli zaczynamy panować ( znaczy, skuteczniej leczyć), ma 42 kg, 72 cm w kłębie i dokładnie rok _04_
wciąż mało waży, prawda?


Magda i Esia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Moja Magia w wieku roku wazyla 45 kilo przy wzroscie 73 cm wiec niewiele wiecej-biegunek nie miala ale byla chuda.W marcu skonczyla 2 lata,wazylam ja miesiac temu niecaly-54 kilo :roll: .Za duzo :wh:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Awatar użytkownika
Ewa
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 321
Rejestracja: 2009-11-01, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ewa »

Fibi w wieku 25 miesięcy waży równo 50 kg :-P

Na chudą nie wygląda... ;-)


Ewa i Fibi

...Nastusia za TM...
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

:-D ok, to nie panikuję, dam znać za większy czas jak tam postępy w rozwoju :-)


Magda i Esia
Awatar użytkownika
ania3miasto
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 2129
Rejestracja: 2008-02-10, 13:06
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ania3miasto »

Moja Abi mając rok i siedem miesięcy ważyła 49 kg. Ma 72 cm w kłębie. Standardowo teraz waży aktualnie 57 - 58 kg. Ma prawie 5 lat i to grubokoścista baba.


Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Łapka 14 tygodni -54 cm,20 kilo.


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

uściski dla Łapki _13_
a u nas: Esia rok i niecałe 3 m-ce :43 kg, 72 w kłębie.nie jest juz chuda, na szczęście :mrgreen:


Magda i Esia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Lapka 4 miesieczna bez 1 dnia wazy 26 kilo i mierzy 60 cm,zyrafka moja piekna :lol: .Pamietam ze Bajka prawie 6 miesieczna miala tyle wzrostu ale ile wazyla nie pamietam,na pewno wiecej,wzrost pamietam bo mierzylismy na obozie wodnym i balam sie ze mala nie dorosnie do minimum standartu rasy :-) .Dorosla :lol:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

ania3miasto, - to mnie pocieszyłaś, naszjakiś chudy .. - :roll: 1,5 roku miał to wazył 48 kilo .... teraz moze wydaje si eciut grubszy - musze go zawazyc - ale obawiam sie , ze to futro go robi grubszym teraz :mrgreen:


Gosia
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

za to ja mam niusa do d..y :-( żeby nie rzucać brzydkich słów. jemy karmę Hillsa i/d jedyna na której póki co, ta moja nie ma biegunek i... ma wagę 39!!!!!!!!!!!!!!!!!
czyli schudła 4 kg ( przez 9 dni), bo bardzo niechętnie tę karmę je.w ogóle nie lubi karm, testowałam już sporo. a tak jeszcze wesoło nie było
dokupiłam nawet hills i/d w puszce, jak poradził wet, i mieszam, ale je i tak mało.
poczekam jeszcze do końca worka (ostało jeszcze jakieś 6 kg) i zmieniam na te, ktore radziła Gingerheaven w w wątku karmy, po kolei. sorek, miało być krotko o wadze. z hodowcą gadałam już, bo to co się dzieje to koszmar jakiś, prawie rok bujamy się z tą moją Rudą. nie wygląda zle, sierść ok ale kurcze, jak tak dalej pójdzie, to za chwilę będę miała charta :-/
Kurcze, co ja mam zrobić ??obiecałam sobie i wetowi ze dojade do miesiąca ( bo bieguny sa regularnie raz w miesiącu) aby zobaczyć czy karma jej służy i czy tu nie ma uczulenia ale nie wiem, nie wiem czy wytrzymam? czy Eska wytrzyma?? ratujcie, bo ja naprawdę zwariiuję. _ow_
Ostatnio zmieniony 2011-12-09, 20:39 przez Echinacea, łącznie zmieniany 3 razy.


Magda i Esia
Awatar użytkownika
gingerheaven
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 6616
Rejestracja: 2007-11-15, 22:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: gingerheaven »

Mam ten sam problem co ty ale tylko z waga :-) .Magia jak mnie nie bylo masakrycznie schudla ,badania ok-biochemia cala,krew,tarczyca ,nerki,trzustka ok -nie ma rozwolnien ,karme je slabo a gotowane i surowe ok ale jest chuda i wazy 48 kilo ,co przy jej gnacie (ktorego nie widac przez ta wage) wyglada tragicznie :-? .Zanim wyjechalam myslalam ze trzeba ja juz odchudzac ,teraz znowu mysle jak ja podtuczyc.Robali niet :roll:


[you] zycze Ci milego dnia:)))
Echinacea
super leomaniak
super leomaniak
Posty: 991
Rejestracja: 2011-07-20, 19:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Echinacea »

gingerheaven pisze:Mam ten sam problem co ty ale tylko z waga :-) .Magia jak mnie nie bylo masakrycznie schudla ,badania ok-biochemia cala,krew,tarczyca ,nerki,trzustka ok -nie ma rozwolnien ,karme je slabo a gotowane i surowe ok ale jest chuda i wazy 48 kilo ,co przy jej gnacie (ktorego nie widac przez ta wage) wyglada tragicznie :-? .Zanim wyjechalam myslalam ze trzeba ja juz odchudzac ,teraz znowu mysle jak ja podtuczyc.Robali niet :roll:
też robali brak.z tym tuczeniem to widzę problem, jak mało co może jeść :-/ buu.ściski dla Magii _04_


Magda i Esia
Mosiek
aktywny leomaniak
aktywny leomaniak
Posty: 247
Rejestracja: 2010-03-01, 22:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mosiek »

ooo widzę, że nie tylko mój nie jada ... teraz royal ale tylko ten dla dorosłych psów - po tym dla szczeniąt - biegunki :roll: a jada go różnie ... gotowanego kurczaka - o tak!!! tylko po tym tez zdazaja si ebiegunki :roll: eukanuba bleee, jescze jakas była bleeee ...i mamy psedo owczarka niemieckiego tylko owłosionego inaczej .. taki chudy :roll:


Gosia
ODPOWIEDZ